BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FI se uvijek daju kozmetički doraditi. Pa firmi od 1 mlrd kapitala i od 1,5 mlrd ukupne imovine se FI može prikazati sa nekoliko milja profita u plus ili minus. Samo jasno je da su te šminke kratkog vijeka i mislim da to nitko ozbiljan više ne čini. Uz tolika investiranja jasno je da će profit izostati i da će to biti trend u narednim mjesecima. O nekim senzacionalnim rastovima nema govora i ne vjerujem da će BLJE skočiti od jednom i to u kratkom roku. Vjerojatniji je scenarij dugoročnog rasta sa oko 20-25% rasta godišnje, ali tek kada investicije počnu vraćati uloženo. Oni koji misle kako ima još vremena uskočiti u BLJE prije rasta su najvjerojatnije u pravu, ukoliko se ne pokaže suprotno…. [smiley2][smiley2]

The Truth Is Out There

belje nije spekulativna vec kvalitetna dionica, naravno da nema zarade i netreba da je bude, dabe graditi kule na losim temeljima, tj. neka ljudi ulazu i posloze sve kockice a poslje toga nece se moci pratiti rast profita tj. cijene dionica, [smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Belje = waste of time&money lijepih novaca sam propustio zaraditi dok sam čučao unutra

Dionica za shortanje kao i HRDH, kad bi se to kod nas moglo……………..inače pušiona
no možda se popravi, ne treba odmah gubiti nadu…………..ja sam je izgubio tek nakon šest mjeseci

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Belje = waste of time&money lijepih novaca sam propustio zaraditi dok sam čučao unutra dionica za shortanje kao i HRDH, kad bi se to kod nas moglo……………..inače pušiona no možda se popravi, ne treba odmah gubiti nadu…………..ja sam je izgubio tek nakon šest mjeseci

Evo i danas neki gube nadu i rasprodaju, nadam se da neće biti kao neki dan ispod 300 kuna. Ja ga još nisam izgubio za sada.

Mnogi će biti iznenađeni u slijedećem Q.izvješću http://www.baranja.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3231
Baranja .net – Dani polja Belja

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Nadu se traži kad si zadnji u ligi za opstanak. Ode Belje iz crobexa uskoro
E onda će Vam ostati samo NADA i dionice u vidu elektronskog zapisa.

Na svakoj če pisati BILO JEDNOM NA 350,00 kuna!!!!!!!!!!!!
SNKĆVTM-BSN Reži i bježi je rješenje svih vaših muka i neprospavanih noći. Crne noći bijeli putevi

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Ja ne gubim nadu, vjerujem da Agrokor ipak zna sta radi, a to ce se i pokazati kroz neko vrijeme….

http://www.baranja.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3339

belje sam napustio na 343 i ne mislim skoro natrag a vi kako god hoćete ali što kaže dbaričević dok je čučao unutra propustio je zaraditi lijepih novaca, pa vi sad vidite

Koliko ja vidim, nažalost, tu ste gdje ste, koliko to već mjeseci, preko nekoliko ,još uvijek – STRAŠLJENI , nažalost.
Jedino što se promijenilo je to da ima sve više onih koji sumnjaju u skori rast ove dionice, svojevremeno kada sam pisao o tome bio sam jedini na forumu, a brzo su me i izrešetali nakon iznošenja mog mišljenja, a pokazalo se da sam bio u pravu. Ne da nije raslo, nego je čak i palo.

U filmu ” Tri mornara guraju podmornicu ” sa T.K i L.P.M u glavnim ulogama imamo tri mornara, ovdje samo jednog ( Iliriku ) , pitanje je koliko imaju još snage, da nisu možda na izmaku snaga već?
Nadamo se da nisu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kad će ovo konačno ispod 300 kn?

Nisu došli neki posebni rezultati a belje ne ide ispod 300kn,znači BUY!!!!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Nisu došli neki posebni rezultati a belje ne ide ispod 300kn,znači BUY!!!!

nije li to belje ispod 300? [smiley2]

New Report

Close