BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim dečki da ste danas ispod 310, a netko mi se smijao da se neću moći vratiti ispod 340 neki dan.

Ovo nije nikakav zločesti komentar, nego veselje za ponovni ulazak.

A prepucavanja Čvark-a i Fazanjerosa nema više?[smiley2]

polako kolege, polako. uskoro će skupština, pa kad se provede dokapitalizacija znat ćemo na čemu smo. možda bude na skupštini i koja o spajanju sa PIVKom [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Vidim dečki da ste danas ispod 310, a netko mi se smijao da se neću moći vratiti ispod 340 neki dan. Ovo nije nikakav zločesti komentar, nego veselje za ponovni ulazak. A prepucavanja Čvark-a i Fazanjerosa nema više?[smiley2]

Kako nema?


polako kolege, polako. uskoro će skupština, pa kad se provede dokapitalizacija znat ćemo na čemu smo. možda bude na skupštini i koja o spajanju sa PIVKom [smiley1]

A što češ to znati što danas ne znaš?

I love the Smell of Profits in the Morning


Postoje li kakva saznanja zašto Belje tone dolje.

hm, mozda je precjenjeno… ?
a drugo pitanje bi bilo dokle ce tonuti dolje ??
al nema veze, jer kolko sam shvatio dionicari BLJE se vesele sto dionica pada, tako da mogu jeftinije kupiti[smiley4]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god

preko 1.000

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Bacva: ” Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god ” preko 1.000

Po toj konstataciji ispada da je BLJE najbolja (ako ne najbolja, onda među najboljima) prilika za zaradu kroz sljedećih 12 mj.

Bacva:

Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god

preko 1.000

Kakvi bi bili pokazatelji na toj cifri? Tržišna kapitalizacija 8,5 mrld kuna. Dajte malo ozbiljnosti i argumenata.


Bacva: ” Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god ” preko 1.000

Čega?[smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Collina:

Bacva: ” Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god ” preko 1.000

Po toj konstataciji ispada da je BLJE najbolja (ako ne najbolja, onda među najboljima) prilika za zaradu kroz sljedećih 12 mj.

Po meni je jedna od najboljih prilika za investiranje. Mnogi mi nisu vjerovali prošle godine za Badel, a vidite ga sada, divota zar ne [smiley2] Nezahvalno je govoriti o brojkama ali moj target je preko 1.000 kn, slobodno nek se i ostali izjasne koji misle drugačije.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Po meni je jedna od najboljih prilika za investiranje. Mnogi mi nisu vjerovali prošle godine za Badel, a vidite ga sada, divota zar ne [smiley2] Nezahvalno je govoriti o brojkama ali moj target je preko 1.000 kn, slobodno nek se i ostali izjasne koji misle drugačije.

Tako je Collina. Meni je isto Belje investicija broj 1. i uopće mi se ne piše više o nemu. Može i do 100 kn pasti ako znam koji mi je target i na koji rok. A target i rok su poznati. A ostali nek računaju kapitalizaciju, P/S, P/E, ROE, ROA, itd…

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Collina: ” Bacva: ” Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god ” preko 1.000 ” Kakvi bi bili pokazatelji na toj cifri? Tržišna kapitalizacija 8,5 mrld kuna. Dajte malo ozbiljnosti i argumenata.

Ispravite me ako grijesim, ali ako je pri cijeni 303 HKn trz. kapitalizacija 1.67 mlrd kuna onda bi pri cijeni od 1000 HKn trz. kapitalizacija trebala biti 5.5 mlrd kuna.

Pozdrav

Married, without money .

za one koji vole grafove

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


TheWarrior: ” Collina: ” Bacva: ” Sto mislite kolika bi trebala biti vrijednost dionice do kraja 6 mjeseca sljedece god ” preko 1.000 ” Kakvi bi bili pokazatelji na toj cifri? Tržišna kapitalizacija 8,5 mrld kuna. Dajte malo ozbiljnosti i argumenata. ” Ispravite me ako grijesim, ali ako je pri cijeni 303 HKn trz. kapitalizacija 1.67 mlrd kuna onda bi pri cijeni od 1000 HKn trz. kapitalizacija trebala biti 5.5 mlrd kuna. Pozdrav

Normalno da griješiš, kada nisi uračunao 2.700.000 novih dionica. Probaj onda izračunati tržišnu kapitalizaciju na 1.000,00 kn.
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close