BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tuče se po bidu, ja izašao na 310, možda se uspijem i vratiti bez gubitka[smiley1]

izasao si na 310?? pad ispod 304 kn da se ti vratis unutra bez gubitka stvarno nije realan.. al izlaziti iz dionice pri najnizoj cijeni postignutoj u ovih 2 tjedna stvarno nije mudro..

[img][/img]


Simone: ” Tuče se po bidu, ja izašao na 310, možda se uspijem i vratiti bez gubitka[smiley1] ” izasao si na 310?? pad ispod 304 kn da se ti vratis unutra bez gubitka stvarno nije realan.. al izlaziti iz dionice pri najnizoj cijeni postignutoj u ovih 2 tjedna stvarno nije mudro..

Izašao sam oko 30og 4og…pa je još otišlo dolje…onda gore pa se lupao po glavi…a sad opet dolje….hebeš amere i njihove rolajkostere što radi ova dionica…[smiley2]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Tuče se po bidu, ja izašao na 310, možda se uspijem i vratiti bez gubitka[smiley1]

Tipična početnička greška. Možda sam baš ja kupio od tebe na 310. Ako nisi prodao na 34x bolje da nisi niti prodavao. Sada se kupuje tko ima keša. Tko nema, gasi kompjutor i van na svježi zrak.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

pa dobro onda ti nije kasno da sada uletis nazad u nju jer ti nije puno pobjegla od 310 kn i gubitak ce ti biti minimalan, a poslije korekcije bi belje moglo nazad uzletjeti do 350!

[img][/img]


Simone: ” Tuče se po bidu, ja izašao na 310, možda se uspijem i vratiti bez gubitka[smiley1] ” Tipična početnička greška. Možda sam baš ja kupio od tebe na 310. Ako nisi prodao na 34x bolje da nisi niti prodavao. Sada se kupuje tko ima keša. Tko nema, gasi kompjutor i van na svježi zrak.

Ovo je dionica s najduljim vremenom dokupa.

I love the Smell of Profits in the Morning


Točno kolega, strpljivo sam čekao 4 mjeseca da dođe od 280 do 340 i onda u 3 dana pljas na 310, glasno opsovao, dao nalog na 310 *** obrisano ***…i da ne nabrajam[smiley2]

Prije početka trgovanja na burzi potrebno je pročitati par knjiga i posložiti neke stvari u glavi. Tada se ovakve stvari ne bi događale. Što bi trebale reči kolege koje su na 330 Kn prije godinu dana kupovali JLEN a danas im te dionice vrijede upola manje. Svejedno smo danas cugali pivo poslije burze, ničiji monitor niti žena nisu stradali i svi se super osjećaju. It’s just money.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Simone: ” Točno kolega, strpljivo sam čekao 4 mjeseca da dođe od 280 do 340 i onda u 3 dana pljas na 310, glasno opsovao, dao nalog na 310 lupio monitor, ženu …i da ne nabrajam[smiley2] ” Prije početka trgovanja na burzi potrebno je pročitati par knjiga i posložiti neke stvari u glavi. Tada se ovakve stvari ne bi događale. Što bi trebale reči kolege koje su na 330 Kn prije godinu dana kupovali JLEN a danas im te dionice vrijede upola manje. Svejedno smo danas cugali pivo poslije burze, ničiji monitor niti žena nisu stradali i svi se super osjećaju. It’s just money.

Kolege s jelenom su ipak naučile na teži način nego ja[smiley2]. Kad Todorić upiše dionice, ukrcavam se i ja kod vas, a žena i monitor su dobro[smiley2]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Lako je moguće da čak padne i malo ispod 310.
Ova afera sa PIF-om bi ju mogla lako srušiti.

The Truth Is Out There


Lako je moguće da čak padne i malo ispod 310. Ova afera sa PIF-om bi ju mogla lako srušiti.

Sto nize padne, vise cu zaraditi[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Sto nize padne, vise cu zaraditi[smiley2]

Ajde ne brini se. Možda stigneš dokupiti nešto ispod 340 prije nego ti odobre margine [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

pst….sad ce BLJE gore[smiley3] zlosutnico vanzemaljska[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ima još oko 500 kom po 315.
Pa tko voli neka izvoli.

Okreće prema gore. 😉

The Truth Is Out There

New Report

Close