BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo netko pokosio belje uzadnjim sekundama.
Ima li nade za nas?
Ima, ima.

Transakcija

And God says let there be light and be light, and it was good...

ne znas sto je Spade napisao, ali ode nam Beljara. bilo je i za očekivati. sve mi se čini da ce sad lijepo potegnuti. kladim se na novi ATH [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


ne znas sto je Spade napisao, ali ode nam Beljara. bilo je i za očekivati. sve mi se čini da ce sad lijepo potegnuti. kladim se na novi ATH [smiley1]

Očito će uskoro poziv za skupštinu nakon kojega bi neke stvari mogle biti jasnije. Preagresivno se to čisti zadnjih dana.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Todorić radi posao u Belju fantastično!Jako često cijena ne prati napredak firme al će je kad tad stići a u Agrokorovu slučaju i prestići!Dokazano na nekoliko primjera…JMNC,LEDO itd.

Kad je dobar vjetar i purani lete!

BLJE-R-A Vrijeme: 16:14:22
Kupnja Ukupno ponuda 38
Ukupno dionica 12429

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 47
Ukupno dionica 5526
>>>>>>>>> čini se da i sutra raste

When you got nothing, you got nothing to lose


BLJE-R-A Vrijeme: 16:14:22 Kupnja Ukupno ponuda 38 Ukupno dionica 12429 5 najboljih ponuda Cijena Količina Prodaja Ukupno ponuda 47 Ukupno dionica 5526 >>>>>>>>> čini se da i sutra raste

Ne znam zbog čega ti se čini tako. Zbog odnosa K/P. Pa to se u svakom trenutku može promjeniti tim prije što smo došli do razine koja će vjerovatno potaknuti još neke na prodaju.
Ne treba padati u euforiju. Prije neki dan sam rekao da to neće tako brzo niti tako puno gore (iako bi i ja volio da odjednom skoči na 350). Bitno je da se učvrstimo na granici 320 i onda polako gore. Kao kad osvajaš neprijateljski teritorij, stopu po stopu. Osvojiš dio neprijateljskog teritorija, učvrstiš obrambene linije, odmoriš malo i onda ideš naprijed. Jedino ovakva taktika donosi uspjeha. U suprotnom, netko je rekao “Što su veće planine, to su dublje doline”, a ja bi dodao i onu židovsku kletvu “dabogda imao pa nemao”.[smiley2]
Zašto se uoće živcirati kao oni na npr. Ingri gdje dionica jedan dan ide 5% dolje, a drugi dan 5% gore[smiley2] kad sve može fino polako.

Pozdrav

Mislim da je danas odklonjena svaka sumlja da se Belje vraća na startne pozicije te smo dobili potvrdu nastavka rasta Belja. Kad je cijelo tržište poraslo 60-70% Belje je stajalo na mjestu. Sada se nadam da će Belje nadoknaditi propušteno. Kako sam i napisao jučer bilo je za očekivati 2-3 dana stagnacije na 320 kn prije novog skoka. Ako sve bude po planu RSI sutra ulazi u crveno a mi se trebamo samo nadati da tamo ostane što duže. Barem 10tak dana [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Šteta mislio sam da imamo prave investitore.

Belje je trenutno jako precijenjeno, cap. market je na 3 ukupnih prihoda, a to znaju gore dečki samo se prave da ne znaju.

Uz prihode od 2 milijarde kuna (sada oko 700 milijuna) i dobit od 100 milijuna opravdalo bi ovu cijenu. Sada je to poprilično skupo.

koničiva (pozdrav na japanskom)


Šteta mislio sam da imamo prave investitore.

Pogurati Belje, mislim da ipak mogu samo najveći igrači. Svejedno, hvala na komplimentima.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Pogurati Belje, mislim da ipak mogu samo najveći igrači. Svejedno, hvala na komplimentima.

Nema problema Quark, ja te cijenim, usprkos pokušajima da se naše prehrambeno poduzeće i njegovim lošim pokazateljima vine u nebo.


Šteta mislio sam da imamo prave investitore. Belje je trenutno jako precijenjeno, cap. market je na 3 ukupnih prihoda, a to znaju gore dečki samo se prave da ne znaju. Uz prihode od 2 milijarde kuna (sada oko 700 milijuna) i dobit od 100 milijuna opravdalo bi ovu cijenu. Sada je to poprilično skupo. koničiva (pozdrav na japanskom)

Interesantno. Možeš li staviti ove pokazatelje za LKRI? Da onda vidimo šta je jeftino, a šta skupo.[smiley2]

Pozdrav


Interesantno. Možeš li staviti ove pokazatelje za LKRI? Da onda vidimo šta je jeftino, a šta skupo.

Pozdrav

Nigdje ne spominjem Luku Rijeka, niti je moguće uspoređivati te dvije dionice. A vidim kada se nema što usporediti uzima se najskuplja dionica na tržištu.
Luka Rijeka raste na krilima manipulatora, bez ikakvog opravdanja, samim time skupa da skuplja ne može biti.
Belje isto tako.
Todorić je gurao cijenu dok mu je trebalo, onda je pokušao dokapitalizirati i to je još uvijek nerazjašnjeno.
Rezultati ne opravdavaju cijenu, još je tu i Konzum koji uzima veći dio marži.
Belje će rasti samo zbog onih koji su kupovali ranije, imaju dosta love, rade čuda na tržištu, i navući će male da bi se kasnije iskrcali. Drugih osnova za rast nema.

New Report

Close