BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


MiaIII: ” deimos: ” TunaSalad: ” … i, što mislite, da li postoji kakva šansa da se dokapitalizacija napravi nešto u stilu Atlas nekretnina … u smislu da toda obavi svoj dio, ali se onda dade ostalim dioničarima da po ekvivalentnoj cijeni dokapitaliziraju proporcionalno svojem dijelu? ili je o tome besmisleno špekulirati? ” Nekako mi se cini da toda ne voli male dionicare, pa izgleda da mu je namjera da ih istisne sto vise, a ne nakoti… Cisto onako, odoka, nemam nikakve informacije o tome, da ne bi bilo da plasim. [/b]” pa mogu vam reci da daj Boze da se to desi,da mali pobjegnu a on onstane sa svojiim pajdasima(Škojo na trecem mjestu i stalno pojacava) gotovo sam unutra,e onda vidite gdje je bila jamnica,konzum i ostalo kada je to radio, iskreno se tomi nadam i prizeljkujem ali mene izgurati nece,pa taman ja jos jednu godinu cekala,ali kada on osjeti da su mali pobjegli,e onda bih voljela vidjeti gdje je ta dionica–a biti ce suho zlato, Ali nije Škojo pametniji od mene-bar ne ovaj put jer ako on zna zasto ulazi i pojacava a nikako neizlazi e onda i ja mogu cekati a vi kako hocete,ovaj post ide u arhivu moju pa ga postam recimo za neko vrijeme ponovo,samo mirno i pametno! prema tome nema van jer ”
Savrsen post, svaka cast kolegice!!!

hvala,it is my pleasure to work with You,–
nema veceg zicera na trzistu od Belja ali niti zahtijevnije dionice u smislu posjedovanja strpljenja i zivaca

beljska vinarija ima neke planove, tko ima podobnije vijesti o tome molim neka podjeli sa bracom, hvala unaprijed[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

napeto je. Kupnja izgleda ko tempirana bomba. moglo bi i Belje konacno eksplodirati…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Sada još napetije u Belju, kuha se već par dana.
Vrijeme da dodje do kulminacije, uletio, tj, i ja se
pridružio klubu Beljara.[smiley2]

K/P

And God says let there be light and be light, and it was good...


… moglo bi i Belje konacno eksplodirati…

bilo bi i vrijeme… vec 6 mjeseci kupujem ju po vise-manje istoj cijeni

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Počelo skidanje s aska…ijuju..hehe..
Kupnja skoro duplo jača od prodaje.
Omjer 11 953 / 6 461

And God says let there be light and be light, and it was good...

He he he! pa sto je ovo?
a ujutro nije nitko htio po 310?

BLJE-R-A Vrijeme: 14:54:02
Kupnja Ukupno ponuda 38
Ukupno dionica 11987

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 53
Ukupno dionica 6561

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

315,03 34
315,02 900
315,01 111
315,00 451
313,99 46
321,95 135
321,99 100
322,00 250
323,00 334
324,00 24

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sada još bolje, biće bum s šlagom
na kraju.

K/P

And God says let there be light and be light, and it was good...


He he he! pa sto je ovo?
a ujutro nije nitko htio po 310?

pa sto nisi rekao da imas… a ja placao cak i 313
[smiley2][smiley2]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

odlično. samo šteta da nemam više para za dokup.

you think your special you do, i can see it in your eyes

BLJE-R-A Vrijeme: 15:04:30
Kupnja 12268
Prodaja 6561
>>>>>>>>>>>>> [smiley2][smiley2][smiley2]

When you got nothing, you got nothing to lose

K/p je stvarno dobra ali kaj je brana na 321,95 ?
Tu smo već puno puta bili idemo dalje….[smiley1]

New Report

Close