BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tek danas ima…vrhunski dokup, doduse malih kolicina 🙁

Očigledno se cijedi prodaja. Na našu sreću danas nisu baš puno ocjedili. Nadamo se da će sutra kupnja biti velikodušnija.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

hoće ako mi koji imamo dionicu budemo čvrsti….

da li netko zna što se dešava s todinom dokapitalizacijom? čini mi se da sam negdje na ovom forumu jednom pročitao da je zapelo na nekom sudu?

i, što mislite, da li postoji kakva šansa da se dokapitalizacija napravi nešto u stilu Atlas nekretnina … u smislu da toda obavi svoj dio, ali se onda dade ostalim dioničarima da po ekvivalentnoj cijeni dokapitaliziraju proporcionalno svojem dijelu? ili je o tome besmisleno špekulirati?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



i, što mislite, da li postoji kakva šansa da se dokapitalizacija napravi nešto u stilu Atlas nekretnina … u smislu da toda obavi svoj dio, ali se onda dade ostalim dioničarima da po ekvivalentnoj cijeni dokapitaliziraju proporcionalno svojem dijelu? ili je o tome besmisleno špekulirati?

Nekako mi se cini da toda ne voli male dionicare, pa izgleda da mu je namjera da ih istisne sto vise, a ne nakoti… Cisto onako, odoka, nemam nikakve informacije o tome, da ne bi bilo da plasim.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ma ni ja nema nikakve informacije, da ne bi bilo zabune … samo me asocirala dokap. atln-a

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


TunaSalad: ” … i, što mislite, da li postoji kakva šansa da se dokapitalizacija napravi nešto u stilu Atlas nekretnina … u smislu da toda obavi svoj dio, ali se onda dade ostalim dioničarima da po ekvivalentnoj cijeni dokapitaliziraju proporcionalno svojem dijelu? ili je o tome besmisleno špekulirati? ” Nekako mi se cini da toda ne voli male dionicare, pa izgleda da mu je namjera da ih istisne sto vise, a ne nakoti… Cisto onako, odoka, nemam nikakve informacije o tome, da ne bi bilo da plasim. [/b]

pa mogu vam reci da daj Boze da se to desi,da mali pobjegnu a on onstane sa svojiim pajdasima(Škojo na trecem mjestu i stalno pojacava) gotovo sam unutra,e onda vidite gdje je bila jamnica,konzum i ostalo kada je to radio,
iskreno se tomi nadam i prizeljkujem ali mene izgurati nece,pa taman ja jos jednu godinu cekala,ali kada on osjeti da su mali pobjegli,e onda bih voljela vidjeti gdje je ta dionica–a biti ce suho zlato,
Ali nije Škojo pametniji od mene-bar ne ovaj put jer ako on zna zasto ulazi i pojacava a nikako neizlazi e onda i ja mogu cekati a vi kako hocete,ovaj post ide u arhivu moju pa ga postam recimo za neko vrijeme ponovo,samo mirno i pametno!
prema tome nema van jer

Čini se da povećani volumeni zadnjih dana imaju veze sa skorim pozivom za skupštinu i nekim nedoumicama glede dokapitalizacije. Samo se bojim da kad neke stvari budu jasnije neće više biti Belja po 320 kn.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

nego po koliko?

Ja više nemam potpis.


deimos: ” TunaSalad: ” … i, što mislite, da li postoji kakva šansa da se dokapitalizacija napravi nešto u stilu Atlas nekretnina … u smislu da toda obavi svoj dio, ali se onda dade ostalim dioničarima da po ekvivalentnoj cijeni dokapitaliziraju proporcionalno svojem dijelu? ili je o tome besmisleno špekulirati? ” Nekako mi se cini da toda ne voli male dionicare, pa izgleda da mu je namjera da ih istisne sto vise, a ne nakoti… Cisto onako, odoka, nemam nikakve informacije o tome, da ne bi bilo da plasim. [/b]” pa mogu vam reci da daj Boze da se to desi,da mali pobjegnu a on onstane sa svojiim pajdasima(Škojo na trecem mjestu i stalno pojacava) gotovo sam unutra,e onda vidite gdje je bila jamnica,konzum i ostalo kada je to radio, iskreno se tomi nadam i prizeljkujem ali mene izgurati nece,pa taman ja jos jednu godinu cekala,ali kada on osjeti da su mali pobjegli,e onda bih voljela vidjeti gdje je ta dionica–a biti ce suho zlato, Ali nije Škojo pametniji od mene-bar ne ovaj put jer ako on zna zasto ulazi i pojacava a nikako neizlazi e onda i ja mogu cekati a vi kako hocete,ovaj post ide u arhivu moju pa ga postam recimo za neko vrijeme ponovo,samo mirno i pametno! prema tome nema van jer

Savrsen post, svaka cast kolegice!!!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nekako mi se cini da toda ne voli male dionicare, pa izgleda da mu je namjera da ih istisne sto vise, a ne nakoti… Cisto onako, odoka, nemam nikakve informacije o tome, da ne bi bilo da plasim.

Nitko ne voli male dionicare… a Toda ima i novca za istiskivanje…
Samo sto mu ja svoje necu prodat bar dok ne udjemo u EU.

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

…dapace, bas sam malo i dokupio…

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Poštovane kolege,
evo nekoliko mojih “profesionalnih” zapažanja:
1. pišite što više na postu blje. Zašto !? Cijena prati broj stranice !!!
2. pišite da niste mogli izdržati taj pritisak ili squeezeout na “Hrvatski način” gosp. T te da izlazite odnosno prodajete blje!!! Ustvari činite suprotno !

Molim moderatora da odobri post jer mene “nebu istisnul pa makar me mučil, prijetil, je…, čreva mi vadil “.

Molim kolegu (ne mogu se sjetiti imena – isprika) što radi u belju da se javi sa svojim zapažanjima direktno sa mjesta (ne) sreće !

Ovo nije poziv na kupnju blje-a.

LP[smiley2]

Ko pod drugim jamu kopa nos

New Report

Close