BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MOGLA BI POVUC I DO VISE CIJENE DA SE MOZE ODMORITI PREKO LJETA NA KOJIH 350, AL TO JE MOJE MISLJENJE, JEL SAM SIGURAN DA DO NOVE G. ONA JE PREKO 400[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Čini mi se da su ostali samo mali na Belju pa cijena pada. [smiley6]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Počinje mi opasno ići na živce ova dionica…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Počinje mi opasno ići na živce ova dionica…

Vjeruj i meni ali mslim da pošto sam do sad bio uporan uskoro će se sto isplatiti.

you think your special you do, i can see it in your eyes

moze k-p

Nece to dugo dolje. Vec se oporavlja pomalo

Ova dionica (tako barem planiraju) ide do kraja godine (tako barem planiraju) na 1000 kn-a (tako barem kažu)
Za sve ostale detalje i dodatna pitanja obratite se kolegi Deja vu – u.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Jeste li pogledali projekciju prihoda Konzuma za ovu godinu?
Koliki dio kolača će uzeti Belje?
Ništa nije 100% sigurno,al ova dionica donosi svojim ulagačima blistavu budućnost,samo treba znati “sjedat” na njoj,to je valjda najteže!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Poštovane nestrpljive kolege, a i one koje ovo nisu mogli trpiti:
Razmislite,ili ako netko ima podatak, koliko su VELIKI uzeli kom. blje od VAS ?
Pa zašto ?
Vjerojatno jer “ne misle zaraditi” !

Lijep i ugodan vikend svima ma gdje bili ![smiley2]

Ko pod drugim jamu kopa nos

Ja ću odgovoriti:

Trgovinski podaci
Podaci za BLJE-R-A
Cijena (24.5.2007) 319,95 kn
Promjena u zadnjih 100 dana 11,09%
Promjena indexa Crobex u 100 dana 57,93%
Promjena indexa VIN u 100 dana 20,47%
Najviša cijena u 100 dana 330,00 kn
Najniža cijena u 100 dana 280,00 kn
20-dnevni prosjek 304,26 kn
50-dnevni prosjek 306,28 kn
Prosječni dnevni promet u 100 dana 839.940,16 kn

Belje je na ovim nivoima dobrih 6 mjeseci. Ako je dnevni prosjek u posljednih 100 dana 839k kn u posljednih 6 mjeseci na ovim nivoima je protrgovano preko 100m kn.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


…Ako je dnevni prosjek u posljednih 100 dana 839k kn u posljednih 6 mjeseci na ovim nivoima je protrgovano preko 100m kn.

samo da nadopunim kolegu Quarka…

Trenutna MKCap belja je 1.765 mil Kn, od cega Toda i HFP drze zajedno 88%.
Navedenih 100 mil je polovina free floata.

Nakon ljeta, mnogi ce zavidno gledati na cijene po kojima smo mi kupovali…

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Suprotno očekivanjima nekih bikovi su u petak zadržali loptu na razini 320 kn što je uspjeh ako imamo u vidu da je nakon višemjesečnog cementa na 300 kn cijena u četvrtak porasla 20tak kn. Možda je još idikativniji intraday graf na kojem se jasno vidi da su veće količine išle u prosjeku po višim cijenama. Sve u svemu vlasnike dionica Belja očekuju bolji dani.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close