BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Komentarima kolega bi samo još grafiće za koje mislim da ne trebaju puno komentara.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Po grafu idemo dalje. Treba ostat. Šteta da se propusti tako dugo čekanje

you think your special you do, i can see it in your eyes

Možda nekome znači nešto da VABA daje lombardne kredite na vrijednosne papire i da je Belje u prvoj takegoriji (do 100%).

Vaba d.d. banka Varaždin
Direkcija skrbništva
Aleja kralja Zvonimira 1, 42000 Varaždin
Telefona: +385 42 659 490
Telefax: +385 42 659 521
E-mail: natasa.mihinjac@vaba.hr
Web: http://www.vaba.hr

LISTA VRIJEDNOSNIH PAPIRA POGODNIH ZA ODOBRAVANJE I KUPNJU VRIJEDNOSNIH PAPIRA PUTEM LOMBARDNIH KREDITA

LISTA VRIJEDI ZA MJESEC: SVIBANJ 2007
PRIMJENJUJE SE OD: 24.05.2007.
REVIZIJA: 02/2007

I KATEGORIJA DO 100% U PORTFELJU

BURZOVNA OZNAKA VRIJEDNOSNICA

ADRS-P-A ADRIS GRUPA DD
ADRS-R-A ADRIS GRUPA DD
ATPL-R-A ATLANTSKA PLOVIDBA DD
BLJE-R-A BELJE DD DARDA
CROS-R-A CROATIA OSIGURANJE D.D. (REDOVNA)
DLKV-R-A DALEKOVOD DD
ERNT-R-A ERICSSON NIKOLA TESLA
INA-R-A INA-INDUSTRIJA NAFTE DD
ISTT-R-A ISTRATURIS DD
JDPL-R-A JADROPLOV DD
KOEI-R-A KONČAR-ELEKTROINDUSTRIJA DD
MDKA-R-A MEDIKA DD
PLVA-R-A PLIVA DD
PODR-R-A PODRAVKA DD
SNBA-R-A SLATINSKA BANKA DD
VIRO-R-A VIRO DD

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Čim vidim tko i kako piše na temi odmah mi je jasno kakovi se događaji spremaju. Ja iskreno vjerujem da će cijena dionice Belja porasti samo što je ta mogućnost prilično tanka dok se ne riješi pitanje dokapitalizacije.
Tako da ne bi bilo dobro zaletavati se na prvu loptu. To je dobro samo u nogometu.

PS: što se tiče “velikog prometa” ja bih prije rekao da je unutra ušla kakva Bubašpara ( trejder ) nego tko drugi, no to je samo moja osobna opservacija

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Radim preko VABA-e i Belje ti je unutra još od početka godine od kad ja pratim a možda i prije.
Primjetio sam da CEBA u zadnje vrijeme kupuje i to ne malo a Fima je VABA i Fima je u CEBA-P-A. Sve je to povezano.

you think your special you do, i can see it in your eyes

Drago mi je što se i naš predsjednik javio…

Fedore, ovog puta ovaj skok s 300 na 320 nije nastao zbog malih (što će reći nisu mali pretežito kupovali) tako da i to što pišu je samo zato što su unutra dugo pa pišu…

nema mi druge nego se zae..ti


Drago mi je što se i naš predsjednik javio… Fedore, ovog puta ovaj skok s 300 na 320 nije nastao zbog malih (što će reći nisu mali pretežito kupovali) tako da i to što pišu je samo zato što su unutra dugo pa pišu…

Mali nikad nisu dizali velike…tako i ovaj put…a BLJE je fakat veliko…
A bitno je…da veliko ne osjeti puno malih kad se dize…i zato…ne dozvolite da vas “istrese” [smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Poštovani prijatelju Elvare, slažem se s tvojim filozofskim pogledom na prispodobu o frustraciji malih pisaca. Nadam se da im bespuća burzovnih kretanja neće okrenuti leđa i ostaviti ih nasukane na sure hridi litica planine zvane Minus.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Poštovani Predsjedniče…

broj Vaših poruka na ovom forumu ravan je cijeni dionice Belje što znači da Vaša pojava u našem selu može značiti samo rast i dalje (ukoliko se i dalje budete obraćali narodu – nama malima koji revno glasujemo za svaku Vašu odluku) [smiley2]

Tako da Minus ne može doći zbog Vas.

nema mi druge nego se zae..ti

mislim da je gospodin covjek odlucio pomoc svojim vjernim dionicarima…pa nebu mu se valjda belje mucilo na burzi ?

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


” Mali nikad nisu dizali velike…”

ali zato jesu dionicu…

nema mi druge nego se zae..ti

Izgleda da će malo zastati na 320kn dok se ne iskrcaju oni koji sumnjaju u daljnji rast.

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close