BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja se divim ovim optimistima koji toliko hvale Belje iako znaju da se skoro godinu dana cijena nije pomaknula sa mrtve točke /280-300 kuna /.Imam ju i ja , ali me sve više nervira i pomalo gubim strpljenje i čini ma se da neće još dugo proći da ju se riješim

isto vrijedi i za mene samo što sam se ja riješio ove dionice koja me skroz razočarala…..otisao ja u đuru sa lovom od nje…puno bolje nego ovdje čamit
[smiley7]

DOKUP!

bas i nema prodaje danas… valjda su se svi pesimisti iskrcali [smiley1]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

alan_poh:

“isto vrijedi i za mene samo što sam se ja riješio ove dionice koja me skroz razočarala…..otisao ja u đuru sa lovom od nje…puno bolje nego ovdje čamit “

Trenutno je bolje…..ali vrijeme će pokazati kao što i piše na jednom od mojih predhodnih postova, a nema ih previše, kad sve zbrojiš i usporediš vrijeme, energiju i trud uložen u špekulativna ulaganja i to usporediš sa onim što držiš malo duže, to je tu negdje. Uglavnom previše vremena i truda za premali efekt, osim ako se kockaš pa imaš sreće, ali to ne traje vječno …. Bolje da stalno polako kapka, nego da curi pa stane!

strpljen - spašen![color=blue][/color]

Neka me netko ispravi ako sam u krivu ali mislim da se ovdje radi o akumulaciji na ovim razinama. Resistance je na nekih 300-tinjak kuna, to smo mogli vidjeti ovih par tjedana. Onda potegne do 310 i onda opet netko poklopi i spušta do 300, preslagivanje portfelja unutar fondova i izlazak “plašljivih drhtavih ručica”. Cijena se majstorski kontrolira a mene najviše raduju prometi. Skoro svaki dan smo imali promete između pola i milj. kuna što će reći da oni koji kupuju izgleda znaju što rade.
Ne vjerujem da će se moći jeftinije dokupiti osim u izvanrednim okolnostima, tipa jače korekcije ili jako lošeg izvješća u što sumnjam.
Slažem se da ne treba čamiti ali mislim da će se taj trud onima koji su duže unutra i isplatiti.
[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Nekako se i meni to učinilo i mislim da bi to 2Q moglo to nekud….

you think your special you do, i can see it in your eyes

evo pa i da bacimo neki graf… sužavanje bollingera… komentari kolege?

Ja više nemam potpis.

Pozdrav beljaši bit ćemo bogataši!!!!(za koju godinu)

Novac je kisik burze!

Kaj je bilo sa dokapitalizacijom? Jpš se nije riješilo ili?
Da ne čitam sve postove unazad 7 mjeseci.

you think your special you do, i can see it in your eyes


Kaj je bilo sa dokapitalizacijom? Jpš se nije riješilo ili? Da ne čitam sve postove unazad 7 mjeseci.

To je obavljeno lanjske jeseni, tada je i pala cijena i do sad se još nije vratila na 350.

[color=black][/color]

samo objavljeno, najavljeno a ne i obavljeno


samo objavljeno, najavljeno a ne i obavljeno

Kako god, vec je odavno ukljuceno u sadasnju cijenu…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Kužim to, al dal se zna kad bi se moglo pomaknuti dalje od toga? Vjerojatno ne?

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close