BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm…ljudi imaju averzije prema zadrugama, ipak bi rekao da je rijesenje edukacija!
Kad covjek sa 10 Ha zemlje shvati da ce vise zaraditi onaj tko posadi pola Ha jagoda, nego on sa 40 krava, razmislit ce sto mu je isplativo, a ne tradicionalno…pih!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

s time da i jagode su traadicionalne već…

ima brdo isplativijih kultura i zanimljivih projekata na zemlji

edukacija

nema mi druge nego se zae..ti


s time da i jagode su traadicionalne već…

ima brdo isplativijih kultura i zanimljivih projekata na zemlji

edukacija

Naravno. Recimo ono cega neki na forumu stavljaju vise nego duhana [smiley2]. Da smo pametni lijepo bi to legalizirali i procvali bu brzinom svjetlosti. Zamislite samo to u kombinaciji s turizmom. [smiley2]


Elvar: ” s time da i jagode su traadicionalne već… ima brdo isplativijih kultura i zanimljivih projekata na zemlji edukacija ” Naravno. Recimo ono cega neki na forumu stavljaju vise nego duhana [smiley2]. Da smo pametni lijepo bi to legalizirali i procvali bu brzinom svjetlosti. Zamislite samo to u kombinaciji s turizmom. [smiley2]

NE bi tu bilo viska[smiley1]
Svi bi radili za osobnu potrosnju, jos bi na kraju uvozili kao i svinjetinju[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

kada svi koji trebaju kupiti polagano pokupuju,tada ce belje rasti,no nece dok ONI ne dokupe po ovim cijenama.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

ja se divim ovim optimistima koji toliko hvale Belje iako znaju da se skoro godinu dana cijena nije pomaknula sa mrtve točke /280-300 kuna /.Imam ju i ja , ali me sve više nervira i pomalo gubim strpljenje i čini ma se da neće još dugo proći da ju se riješim

evo, možda nije loše pogledati tko prodaje a tko kupuje belje. ovi u top 10, čini se, kupuju.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Lijepo. Nadam se da če to skoro up sa cijenom. Bilo bi vrijeme

you think your special you do, i can see it in your eyes


ja se divim ovim optimistima koji toliko hvale Belje iako znaju da se skoro godinu dana cijena nije pomaknula sa mrtve točke /280-300 kuna /.Imam ju i ja , ali me sve više nervira i pomalo gubim strpljenje i čini ma se da neće još dugo proći da ju se riješim

Taman kad je se svi rijesite, onda ce gore! Zasto? jer je se vise nitko nece rjesavati na ovoj razini…
Logicno…
Zato…rijesite je se sto prije…i sto nize…molim vas!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Tako i ja mislim. Kad se riješimo onih koji su mislili brzo zaradit na Belju (ko prošle godine) onda idemo dalje..

you think your special you do, i can see it in your eyes

Taman kad je se svi rijesite, onda ce gore! Zasto? jer je se vise nitko nece rjesavati na ovoj razini…
Logicno…
Zato…rijesite je se sto prije…i sto nize…molim vas!

dobarrrrr.

vidjet cemo kakva ce biti situacija kad Vraneković iskrca svoje. a po mojim racunicama, to ce biti slijedeci tjedan.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ma samo hrabro i razborito, zarada ce vec kucnuti na vrata[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close