BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Ovo je jubilarna 300-ta stranica ove teme. Nikada više se brojka 300 neće ponoviti…

Prva stranica je bila u veljači 2006…

Vidimo se na 350-toj stranici, vrlo brzo.

Na kojoj ćemo stranici biti veljače 2008?!?

Pišite…[/color]

I kupujte Belje proizvode. Ja ih trosim i ok su

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 2.879.663 52,21 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 35,81 Osnovni račun
3. ŠKOJO FRANJO 30.300 0,55 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 18.252 0,33 Skrb. račun
5. HPB D.D. 11.300 0,2 Skrb. račun
6. CENTAR BANKA D.D. 9.761 0,18 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 5.885 0,11 Osnovni račun
8. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,1 Osnovni račun
9. SIKIRICA ZORAN 4.054 0,07 Osnovni račun
10. PETRIĆ ANTUN 3.770 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 89,64

Kupuje Škojo, kupuje Ilirika – nije ni čudno da ne raste!

Šta se nitko ne sjeća onog starog slogana Belja,kad je Belje bilo gigant aq glasi:

DOBRO – BOLJE – BELJE!!!!!!!![smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!


[color=blue]Ovo je jubilarna 300-ta stranica ove teme. Nikada više se brojka 300 neće ponoviti… Prva stranica je bila u veljači 2006… Vidimo se na 350-toj stranici, vrlo brzo. Na kojoj ćemo stranici biti veljače 2008?!? Pišite…[/color]

na 280??? ma salim se, sretno svima u ovoj dionici…ja sam izasao….kupio DDJH…mislim da cu vise zaradit sa njom nego sa ovom sporinom….
[smiley2]

DOKUP!

Svatko radi po vlastitom nahodenju, neki se kaju prije, a neki kasnije, jer sve dobro naravno zaborave, nekako se podrazumijeva[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ne nužno! Moj je stav da u ovom poslu nema mjesta kajanju. Uvjek bi moglo biti bolje, ali bi moglo biti i lošije. Strpljenje je jedno od vrlina uspješnih ulagača, tako da kajanju nema mjesta….jer to vodi samo ka lošim potezima. Želim sreću svim nestrpljivima jer trebat će im.BLJE je za strpljive i to ne previše strpljive, pogledajte samo malo unazad…….

strpljen - spašen![color=blue][/color]

….. a luk od PIVK-a…, to ništa a….???, ove godine turisti ima da klopaju izvorni slavonski luk, a ne onu plastiku od nizozemskog đubreta…., baš si me sada razočarao…, PIVK da mi zaboraviš, sramota….[smiley2]

Koliko ja vidim po ducanima papat ce turisti kineski luk

Nekima nije osnovni uvjet cijena…naročito ljudima koji idu na odmor….jer tada nije vrijeme štednje….

strpljen - spašen![color=blue][/color]


Nekima nije osnovni uvjet cijena…naročito ljudima koji idu na odmor….jer tada nije vrijeme štednje….

Slazem se. Ja kupujem od povrca iskljucivo domace jer za razliku od uvoznog ima OKUS ali problem je sto ga je sve teze vidjeti na policama. Uvoznici forsiraju svoju uvoznu robu na kojoj imaju marzetine


ingeler: ” Nekima nije osnovni uvjet cijena…naročito ljudima koji idu na odmor….jer tada nije vrijeme štednje…. ” Slazem se. Ja kupujem od povrca iskljucivo domace jer za razliku od uvoznog ima OKUS ali problem je sto ga je sve teze vidjeti na policama. Uvoznici forsiraju svoju uvoznu robu na kojoj imaju marzetine

Problem je…burze roba…
Tko je lud ici kupovati luk od 1000 proizvodaca, da bi skupio 2 tone luka.
Isto je npr sa tresnjama, sljivama, kruskama…itd

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Problem je…burze roba…

+ zadruge … to je rješenje za poljoprivredu

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close