BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je gotovo pola portfelja u Belju, isto mislim dugoročno

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Meni je gotovo pola portfelja u Belju, isto mislim dugoročno

I ja sam 44% BLJE. Srednjoročno planiram biti oko 60% uz HOLD.

…inače ako ne znate kamo bi sa crknutom mačkom ili nečim sličnim…
Belje otvorilo prvo skupljalište životinjskog otpada u Slavoniji
http://www.poslovni.hr/42737.aspx

oko 30% mi je belje sto se tice dionica u hrvatskoj[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

100% Blje-r-a u mojem portfelju ako se to može tako nazvati .

Koma čovječe.

Krenuli su građevinari, a i oni moraju nešto jesti [smiley2]. Fokus se pomiće sa sektora u sektor, hrana je slijedeća.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Krenuli su građevinari, a i oni moraju nešto jesti [smiley2]. Fokus se pomiće sa sektora u sektor, hrana je slijedeća.

Ako smijem dodati, nakon finog sira i špeka treba se zasladiti i s napolitankama ili domaćicama.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

meni ga je dosta,ja izlazim. Bilo je lijepo,bilo je slatko,ali nije bilo kratko (kako sam se nadao)[smiley6]

2 i 2 su 4,samo nekad prije,a nekad kasnije

Sto je s tim beljem? Odletili su u nebo na 350 prije par mjeseci i sada stalno came na ovim razinama 300-320kn. Kada će to više povući?

Admiral

Potpisivanjem ugovora između Agrokora i Adrisa o prodaji Jadran trgovine stoji i ekskluzivno nabavljanje roba preko Velpro-a za “Adris”.
A tu su BLJE, JMNC; ZVZD, MLDN, LEDO…itd 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Potpisivanjem ugovora između Agrokora i Adrisa o prodaji Jadran trgovine stoji i ekskluzivno nabavljanje roba preko Velpro-a za “Adris”. A tu su BLJE, JMNC; ZVZD, MLDN, LEDO…itd 🙂

….. a luk od PIVK-a…, to ništa a….???, ove godine turisti ima da klopaju izvorni slavonski luk, a ne onu plastiku od nizozemskog đubreta…., baš si me sada razočarao…, PIVK da mi zaboraviš, sramota….[smiley2]


Dejavue: ” Potpisivanjem ugovora između Agrokora i Adrisa o prodaji Jadran trgovine stoji i ekskluzivno nabavljanje roba preko Velpro-a za “Adris”. A tu su BLJE, JMNC; ZVZD, MLDN, LEDO…itd 🙂 ” ….. a luk od PIVK-a…, to ništa a….???, ove godine turisti ima da klopaju izvorni slavonski luk, a ne onu plastiku od nizozemskog đubreta…., baš si me sada razočarao…, PIVK da mi zaboraviš, sramota….[smiley2]

Pst kolega, sve sam nadokupio osim PIVK[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Belje se bar trguje i nudi neku nadu da će ponovo na stare grane…, a izvjesno je i da hoće samo treba malo pričekati…, ajmo sada lupaj i po PIVKU – pa to ti je isto poduzeće, zašto bi Belje bilo bolje od PIVK-a…??[smiley1]

New Report

Close