BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi mi drukamo za svoje favorite, ali da ću kupiti dionicu zato što je netko letio u vrtoletu ??? [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Todoric gotovo svake subote helicem obilazi Belje, kao pravi gazda provjerava da li se radi kako on hoce! No kako “fazan” rece to sto Todoric obilazi Belje ne znaci nista, a narocito ne preporuku za kupnju dionice!

Ko visoko leti nisko pada

Blizu smo 2mil.kuna na Belju,ovakvog sam kupca čekao.[smiley2]

Ima li netko informacije i dokapitalizaciji? Kad će konačno to riješiti jer ju to blokira za buuum[smiley6]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Na 2 milje prometa a nismo se odbili od Bollingera.

Valjda su drhtavci sada izašli. Nadam se da sada idemo up na ATH.


Blizu smo 2mil.kuna na Belju,ovakvog sam kupca čekao.[smiley2]

Mene?[smiley1]
Šalim se, ja sam samo malo pripomogao. mislim da je ovo bio zadnji vlak. Sad ili nikad! Izašao iz HBP Dynamic i ušao u Belje. Baš da vidimo tko će imati veći postotak do kraja godine!

veliki prometi bez rasta cijena.Škojo nadokupljuje…nepravedno zapostavljena dionica.To sam napisao već 30 puta i napisat ću još 30 puta.Sve ide super al investitore ne interesira!Ja sam miran!A vi?

Novac je kisik burze!

i ja sam miran…
okretao sam lovu drugdje i sada ponovo ušao..

ako nastavi opet stagnacija (a neće) izaći ću opet, a ti?

nema mi druge nego se zae..ti

ja nikad mirniji, ne prodajem i skupljam, a vi?
[smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Arap: ” KOEI – HRBC – DIOK – VART – DDJH evo ti ih 5 prijatelju [smiley2] ” Evo za neke od tih i ja navijam,ali usporedbe radi da vidimo kolika će biti razlika… [smiley2]

Collina, mali update nase tablice[smiley1]

priznajem, DIOKI je fino zaronio

“Please, God, Just One More Bubble.”

suludo bi bilo sad izlaziti jer smo predugo na ovoj razini.Ovo mora jednostavno gore i točka.Ovdje ne igra izvješće ulogu nego neki psihološki momenat koji se treba sad okrenut u korist belja.

Novac je kisik burze!


Collina: ”
Arap: ” KOEI – HRBC – DIOK – VART – DDJH evo ti ih 5 prijatelju
[smiley2] ” Evo za neke od tih i ja navijam,ali usporedbe radi da
vidimo kolika će biti razlika… [smiley2] ”
Collina, mali update nase tablice[smiley1]
priznajem, DIOKI je fino zaronio

pohranio sam podatke i stavio u alert na kraju godine, mislim da ćemo svi slaviti [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close