BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li kakvih informacija kad bi trebala cijena otići gore??


Ima li kakvih informacija kad bi trebala cijena otići gore??

He,he ova ti je dobra!!!![smiley2][smiley2][smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Ima li kakvih informacija kad bi trebala cijena otići gore??

koji moderator je ovo propustio ?!?!? ovo ide u rubriku vjerovali ili ne!

I love the Smell of Profits in the Morning

Btw. Škojo i Todorić su kumovi!!! ( nije zeza )!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Ima li kakvih informacija kad bi trebala cijena otići gore??

ma jok. evo, čak ni ina više ne daje info o promjenama cijena goriva:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Slažem se sa prije navedenim da će doći red i na BELJE.
Dok taj red ne dođe mogu samo poručiti da su prozvodi BELJA, čuo sam da čak i Slovenci – Mercator prodaju BELJSKI sir, odlični. Npr. tko voli Gauda, punomasni sir, mogu preporučiti. Znam da ovaj post nema veze sa ulaganjem ali meni ovaj siri ostali proizvodi vjerovali ili ne daje još veću nadu u budućnost BELJA. Ovo iz razloga što putujući po svijetu, imao sam prilike kušati što-šta sireva i ovu Gaudu svrstavam u sam vrh. Kao predjelo uz grožđe…jako dobar izbor. Sad kad budem imao prilike sljedeći put idem probati ostale proizvode od sira a ovo toplo preporučam ljubiteljima sira.

Da se vratimo originalnoj temi. Doći će vrijeme i red na BELJE!

[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Slažem se sa prije navedenim da će doći red i na BELJE. Dok taj red ne dođe mogu samo poručiti da su prozvodi BELJA, čuo sam da čak i Slovenci – Mercator prodaju BELJSKI sir, odlični. Npr. tko voli Gauda, punomasni sir, mogu preporučiti. Znam da ovaj post nema veze sa ulaganjem ali meni ovaj siri ostali proizvodi vjerovali ili ne daje još veću nadu u budućnost BELJA. Ovo iz razloga što putujući po svijetu, imao sam prilike kušati što-šta sireva i ovu Gaudu svrstavam u sam vrh. Kao predjelo uz grožđe…jako dobar izbor. Sad kad budem imao prilike sljedeći put idem probati ostale proizvode od sira a ovo toplo preporučam ljubiteljima sira. Da se vratimo originalnoj temi. Doći će vrijeme i red na BELJE! [smiley2]

Slažem se, treba ponekad omastiti brk.

I love the Smell of Profits in the Morning

škojo opasno dokupljuje …

čini se kao dobar signal …

I love the Smell of Profits in the Morning

Da se vratimo originalnoj temi. Doći će vrijeme i red na BELJE! [smiley2]
[/quote]

Gledajući tvoj nick Rogi priča o siru ti postaje uvjerljivija[smiley2]
Ja trenutno pušim na belju al vjerujem u potenciujal te firme. Pa vidiš koliko je toda zagrizao za vupik, ima u poljoprivredi para i vrijedit će sve više i više. Možda ne 100% u godini al ima ona langsame aber zicher.

Kolega fazan vi stalno pišete isti tekst :
“Text posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumjevanju. ”

Pokušavam vas razumjeti ali mi baš ne ide [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Pozdrav!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

drukam za beljaru ! [smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

neznam koliko ste upoznati ali toda nam je kupio novi helic sa kojim je cijelu subotu obilazio belje, tj. zracni prostor belja, tu se nesto muti, ako se skojo puni a svi znamo da je on njegov igrac tako da mislim da ce mo jos malo pa gore[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close