BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupuje Škojo. On je Todorićev igrač. Doduše, stari Škojo vjerovatno igra za nekoga, sumnjam da se on previše kuži u dionice.

Da sad imam slobodne love kupio bih Beljaru. Nekako mi se čini da smo dotaknuli dno i da bi moglo prema gore. Ne previše, ali recimo do 350,00.

To ja onako odoka, bez TA.

I love the Smell of Profits in the Morning

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. 2.879.663 52,21 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 35,81 Osnovni račun
3. ŠKOJO FRANJO 28.300 0,51 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 17.930 0,33 Skrb. račun
5. HPB D.D. 11.300 0,20 Skrb. račun
6. CENTAR BANKA D.D. 9.761 0,18 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 5.885 0,11 Osnovni račun
8. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,10 Osnovni račun
9. VRANEKOVIĆ FRANJO 4.700 0,09 Osnovni račun
10. SIKIRICA ZORAN 4.054 0,07 Osnovni račun
Ukupno: 89,61

Agrokor ima samo 52,21%. U Ledu, Jamnici i Konzumu vlasnička pozicija Agrokora je preko 70%. Moglo bi se očekivati i od Agrokora da krene u dokup.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Arap: ” broj naloga na kupnji: 16 broj naloga na prodaji: 116 [smiley4] ” da, ekipa iz top 10 pojaćavaju pozicije, a maleni prodaju, to se vidi i po prometu, a i izvješću na SDA ako neko prati.

onda ja nisam više maleni [smiley2]
kako traje ova stagnacija Belja već treći puta ulazim i nadam se trećoj sreći [smiley2]
p.s. nisam stigao se vratiti u ADPL pa onda barem da Belje ne zae…em

nema mi druge nego se zae..ti


BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa 1. AGROKOR D.D. 2.879.663 52,21 Osnovni račun 2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.975.219 35,81 Osnovni račun 3. ŠKOJO FRANJO 28.300 0,51 Osnovni račun 4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 17.930 0,33 Skrb. račun 5. HPB D.D. 11.300 0,20 Skrb. račun 6. CENTAR BANKA D.D. 9.761 0,18 Skrb. račun 7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 5.885 0,11 Osnovni račun 8. KUNIĆ DRAGUTIN 5.700 0,10 Osnovni račun 9. VRANEKOVIĆ FRANJO 4.700 0,09 Osnovni račun 10. SIKIRICA ZORAN 4.054 0,07 Osnovni račun Ukupno: 89,61 Agrokor ima samo 52,21%. U Ledu, Jamnici i Konzumu vlasnička pozicija Agrokora je preko 70%. Moglo bi se očekivati i od Agrokora da krene u dokup.

Zašto bi?
Pa da mora objaviti ponudu za otkup preostalih?

Ako bi već i išao u povećanje udjela onda bi kupio od Škoje i Fonda!

I love the Smell of Profits in the Morning


onda ja nisam više maleni [smiley2]
kako traje ova stagnacija Belja već treći puta ulazim i nadam se trećoj
sreći [smiley2]
p.s. nisam stigao se vratiti u ADPL pa onda barem da Belje ne zae…em

nadam se da ću uskoro biti i ja veliki [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Zašto bi?
Pa da mora objaviti ponudu za otkup preostalih?
Ako bi već i išao u povećanje udjela onda bi kupio od Škoje i Fonda!

Pa šta onda, ponuda je običan papir. Škojo ima 0,51%, to je Todoriću otić na kavu.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

+ HFP koji glasuje za sve njegove odluke … to je oko debelo iznad 75%, tako da praktički može raditi što hoće

I love the Smell of Profits in the Morning

Nesretno Belje pa šta su ulagači napravili?!
Pa mi smo ispod 300kn!
Neka mi da netko logičko objašnjenje bit ću presretan.Burza uvijek na novo impresionira svojim reakcijama!

Novac je kisik burze!

Pa mi smo ispod 300kn! Neka mi da netko logičko objašnjenje bit ću presretan.

100 puta sam ti rekao:
ljudi su se opekli na ovoj dionici … ath je bio na nekih 355 .. i onda beck to 260 … to se ne zaboravlja tako lako + 2.700.000 komada dionica će ležati u Agrokorovom sefu … po 100,00 kn komad,

a po koliko si ti platio ?

eto ti logike … rast će to, ali kada malo izblijede sjećanja … do tada (jakooooo) strpljiv – spašen

I love the Smell of Profits in the Morning


+ HFP koji glasuje za sve njegove odluke … to je oko debelo iznad 75%, tako da praktički može raditi što hoće

To je istina

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Fakat je fascinantna ova dionica: izadje dobro izvjesce a cijena ode dolje [smiley3]

a očigledno nije bilo dovoljno dobro [smiley8]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close