BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nažalost ništa vam ne može podići Belje prije izvještaja za drugi kvartal i to ako bude dobar. Investicija ima stalno, nove nebi donijele porast cijene. Belje jednostavno nije u fokusu, ništa se spektularno ne čeka i ne može dogoditi i kažem jedino super dobit za drugi kvartal može podići cijenu i to osjetno. A do tada ja sam izišao iz Belja, nisam imao u planu ali mislim da se stignem vratiti. Ako ne, želim vam sreću, vama koji ostajete a ja se uzdam u Đuru i ponude od Amerikanaca i Finaca za Bov-e za koji dan.

Collina:

BrDa: ” Ja danas izasao [smiley1]… nisam vise imao strpljenja. Onima koji docekaju zelim veliku zaradu a ja cu ulupat tu lovu negdje drugdje jer vlakici prolaze a belje se kiseli [smiley7] ” sretno, javi što si kupio

Zanimljivo je Collina da nitko ne napiše što će kupiti kad izađe iz Belja!
Ključna je stvar u cijeloj priči s Beljem da firma super radi i da se iz godišnjeg i kvartalnog izvješća vidi tendencija koja će se nastaviti dugi niz godina a to je rast prihoda i rast dobiti.Ne treba ti više pameti nikakve!
Da po cijeni sudim belje rekao bi da nisu ništa napravili zadnjih 6 mjeseci a mi znamo da to nije točno!
Ova dionica se ne prodaje!

samo nek oni rade. za cijenu ćemo lako [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

imam 30% portelja u Belju več 4 mjeseca nisam zaradio zbog današnjeg pada ni 2% al ga sad ne prodajem iz principa…. Jednom mora gore a kad odradi rast onda ćemo svi lijepo trljat ruke ko neki na Ingri i slični…

you think your special you do, i can see it in your eyes


sretno, javi što si kupio

dokupio THNK i VIRO od te love od belja. Stvarno mi vise dosta bilo cekanja. Za skoro nista zarade >6 mj.

Pretpostavka je majka svih zaj***


Nažalost ništa vam ne može podići Belje prije izvještaja za drugi kvartal i to ako bude dobar. Investicija ima stalno, nove nebi donijele porast cijene. Belje jednostavno nije u fokusu, ništa se spektularno ne čeka i ne može dogoditi i kažem jedino super dobit za drugi kvartal može podići cijenu i to osjetno. A do tada ja sam izišao iz Belja, nisam imao u planu ali mislim da se stignem vratiti. Ako ne, želim vam sreću, vama koji ostajete a ja se uzdam u Đuru i ponude od Amerikanaca i Finaca za Bov-e za koji dan.

Kad se čovjek prešaltava iz jedne dionice u drugu i pokušava hvatati valove njemu treba dosta sreće!Dakle ,treba ti SREĆE!!!!!!
A kad čovjek kupi dionicu firme koja ima 400 milijuna prihoda(bez dobiti) a ta ista firma za 3 godine ima gotovo milijardu i pol prihoda (XXX dobiti) i dionica se udesterostruči onda to više nije sreća nego ZNANJE!
Ti se odluči hoćeš li biti “surfer” i možda slomit kičmu ili biti u jahti i gledati surfere kako lome kičmu?[smiley1]

Novac je kisik burze!

Sjećam se sprdavanja iz PTKM ne tako dugo, kad je bila na 180 kn i kad je 90% foruma napustilo brod.[smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Sjećam se sprdavanja iz PTKM ne tako dugo, kad je bila na 180 kn i kad je 90% foruma napustilo brod.[smiley1]

Dobro su učinili.

prodao ja belje…. dokupio đuru [smiley2]

DOKUP!

Belje je čisti dokaz da je burza 90% psihologija!
Firma ide naprijed a cijena tone!
Nisam pročitao ništa negativno vezano za Belje.Ovdje se strpljenje testira do krajnjih granica!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

broj naloga na kupnji: 16
broj naloga na prodaji: 116

[smiley4]

“Please, God, Just One More Bubble.”


broj naloga na kupnji: 16 broj naloga na prodaji: 116 [smiley4]

Ovo nije sramota za Belje nego pojedince!Al po zakonu burze to mora biti tako.90% ekipe kupuje kad dionica raste(vole kupovati kad je skuplje)[smiley1]

Kad je dobar vjetar i purani lete!


broj naloga na kupnji: 16
broj naloga na prodaji: 116

[smiley4]

da, ekipa iz top 10 pojaćavaju pozicije, a maleni prodaju, to se vidi i po prometu, a i izvješću na SDA ako neko prati.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close