BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja danas izasao [smiley1]… nisam vise imao strpljenja. Onima koji docekaju zelim veliku zaradu a ja cu ulupat tu lovu negdje drugdje jer vlakici prolaze a belje se kiseli [smiley7]

Treba uzeti Ingru,tehniku,Zabu koje lijepo rastu a ne čamiti u Belju!Gledam onaj Kristijan Floričić uzeo FNVC i čami u njoj bez ikakve zarade…za ne vjerovat!
Ja sam u Belju,Belje je u meni!

Novac je kisik burze!

Gledam onaj Kristijan Floričić uzeo FNVC i čami u njoj bez ikakve zarade…za ne vjerovat!

malo je offtopic, ali čovjek ima više od 16mil. kn samo u dionicama KODT-R-A (koje imaju tendenciju JAKOG rasta), ovo što ima FNVC mu je izgleda sitniš gdje mu nije problem čekati a vjerojatno će na kraju i dosta zaraditi….


Treba uzeti Ingru,tehniku,Zabu koje lijepo rastu a ne čamiti u Belju!Gledam onaj Kristijan Floričić uzeo FNVC i čami u njoj bez ikakve zarade…za ne vjerovat! Ja sam u Belju,Belje je u meni!

Tako je. Kupiti NEXE na 10000, Prodati NEXE na 8500, kupiti JDOS na 10500, prodati JDOS na 9300 i kupiti CROR na 450, prodati CROR na 340 i kupiti BZJK na 1500, prodati BZJK na 1300 i kupiti Tehniku po 10000.Šteta čamiti u Belju i propuštati dobre prilike. [smiley2][smiley2][smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Hoćemo mi tu INU izlizati ili ne?


Hoćemo mi tu INU izlizati ili ne?

Trenutno sišemo INU. Kad je isišemo opet ćemo lizati do 4000.

Btw, rocky, Kristjana je pregazilo vrijeme nije više IN.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


mauricije: ” Hoćemo mi tu INU izlizati ili ne? ” Trenutno sišemo INU. Kad je isišemo opet ćemo lizati do 4000. Btw, rocky, Kristjana je pregazilo vrijeme nije više IN.

Ne bih bas rekao. Btw, prica se da je rasprodao skoro sav portfelj u Srbiji par dana prije nego sto je pocela tarapana. Tko zna, zna [smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Tako je. Kupiti NEXE na 10000, Prodati NEXE na 8500, kupiti JDOS na 10500, prodati JDOS na 9300 i kupiti CROR na 450, prodati CROR na 340 i kupiti BZJK na 1500, prodati BZJK na 1300 i kupiti Tehniku po 10000.Šteta čamiti u Belju i propuštati dobre prilike. [smiley2][smiley2][smiley2]

spusio si pare pa sad kukas [smiley1] a uvjeravali ste cijeli forum da su CROR i NEXE prilike [smiley8]
Na BLJE nisam u minusu jer sam prije koji mjesec kupovao na 290 kn… i cekao, cekao, cekao, sad odlucih da je dosta i da idem dokupit druge stvari tako da ne zalim

Pretpostavka je majka svih zaj***


quark: ” mauricije: ” Hoćemo mi tu INU izlizati ili ne? ” Trenutno sišemo INU. Kad je isišemo opet ćemo lizati do 4000. Btw, rocky, Kristjana je pregazilo vrijeme nije više IN. ” Ne bih bas rekao. Btw, prica se da je rasprodao skoro sav portfelj u Srbiji par dana prije nego sto je pocela tarapana. Tko zna, zna [smiley2]

Naravno, šalim se 🙂

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Ja danas izasao [smiley1]… nisam vise imao strpljenja.
Onima koji docekaju zelim veliku zaradu a ja cu ulupat tu lovu negdje drugdje jer vlakici prolaze a belje se kiseli [smiley7]

sretno, javi što si kupio

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


BrDa: ” Ja danas izasao [smiley1]… nisam vise imao strpljenja. Onima koji docekaju zelim veliku zaradu a ja cu ulupat tu lovu negdje drugdje jer vlakici prolaze a belje se kiseli [smiley7] ” sretno, javi što si kupio

Zanimljivo je Collina da nitko ne napiše što će kupiti kad izađe iz Belja!
Ključna je stvar u cijeloj priči s Beljem da firma super radi i da se iz godišnjeg i kvartalnog izvješća vidi tendencija koja će se nastaviti dugi niz godina a to je rast prihoda i rast dobiti.Ne treba ti više pameti nikakve!
Da po cijeni sudim belje rekao bi da nisu ništa napravili zadnjih 6 mjeseci a mi znamo da to nije točno!
Ova dionica se ne prodaje!

Novac je kisik burze!

Ja sam nedavno izišao iz Belja jer mi je perforirao čir na želudcu od njega. Sad sam miran, i u miru mislim razmisliti što dalje umjesto njega. Možda ADPL ili DDJH . Evo bio sam iskren i nemojte zamjeriti vi što ste još unutra. Možda sad kad sam ja izišao napokon skoči na zasluženu razinu, ne bi mi bilo prvi put takvo što.

Da zanimljivo Rocky, pogoto mi je “drago” kad na grupi Belje pričaju o takvim pothvatima, prodao, ko da će zbog toga dionica pasti, vjerovatno bi oni i željeli[smiley1]. Evo Arap je jedini jučer bio malo hrabriji, svaka čast. Izložio je 5 dionica koji bi mogli imati do kraja godine veći rast od Belja, ali mu je DIOK pao katastrofalno, što ne znači ništa do kraja godine, ALI!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close