BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Arap: ” KOEI – HRBC – DIOK – VART – DDJH evo ti ih 5 prijatelju [smiley2] ” Evo za neke od tih i ja navijam,ali usporedbe radi da vidimo kolika će biti razlika… [smiley2]

moram napomenuti da je tvoja tablica napravljena na kraju danasnjeg dana, a da sam ja BLJE prodao po 305kn 23.03., ali nema veze, i ovako ce biti zanimljivo

“Please, God, Just One More Bubble.”


Collina: ”
Arap: ” KOEI – HRBC – DIOK – VART – DDJH evo ti ih 5 prijatelju
[smiley2] ” Evo za neke od tih i ja navijam,ali usporedbe radi da
vidimo kolika će biti razlika… [smiley2] ”
moram napomenuti da je tvoja tablica napravljena na kraju danasnjeg
dana, a da sam ja BLJE prodao po 305kn 23.03., ali nema veze, i ovako
ce biti zanimljivo

ajde nemoj se odma plašit, dugo je do kraja godine, neće ti niko zamjerit ako Belje dobije bitku [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Po mom skromnom mišljenju Agrokorovih 5 će donijeti više od ovih 5.

možemo zabilježiti i sve dionice u odnosu na Belje ako treba , ipak je ovo tema BLJE, [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Mister No: ”
belje sve vise tone….. I sta da se radi bježi ili vrijedi još čekati
jer gore biti nemože

vec sam jednom napisao… jedan jedini put ulozio u todoricevu dionicu
i to BLJE, kupio po 290, prodao po 305, i ZBOGOM!
dionicari se moraju otprilike 20x vise veseliti todoricevom uspjehu, da
bi imali nekakve koristi i zadovoljstva od uloga u ovu dionicu
postoji barem 20 dionica na burzi i to sigurnih, ne spelulativnih na
kojima se jako dobro moglo i moze zaraditi… daklem, vise se volim
veseliti svojoj zaradi nego todoricevoj… ipak on ima vrlo punasnu
kcer koju nije lako nahraniti [smiley1]

Nema dionice koja nije špekulativna, to je moje mišljenje.
Ne slažem se sa ovim da tu neće biti zarade. Iako je g. T. stavio kočnicu na ubrzani rast Belja mislim da će usprkos svemu do njega ipak doći. Ne samo zbog veličine ulaganja u Belje koja su enormna u poređenju sa drugim tvrtkama takvog profila nego zbog širenja Agrokora koji će, ne indirektno, nego direktno povući za sobom sve ostale tvrtke koncerna naprijed. To će se već početi osjećati u sljedećim izvješćima a posebno na kraju u godišnjim rezultatima. Prognoze su da će ova godina biti rekordna po broju turista. To je još jedna velika stvar i prihodi koji će se i ovdje, ne indirektno, nego direktno odraziti na poslovanje, čak i Belja. Suradnja sa Adrisom i daljnje širenje će svakako utjecati na Belje u skoroj budućnosti.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

izgleda da će belje danas ponovo zaroniti ispod 300kn…na kupnji je 14 ponuda a na prodaji 114……prva ponuda je 298kn.


izgleda da će belje danas ponovo zaroniti ispod 300kn…na kupnji je 14 ponuda a na prodaji 114……prva ponuda je 298kn.

Evo ga, popustili šalunzi. Zadnja 298!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

koliko me sijećanje služi nije zaronilo ispod 300 ni kada je bila ona korekcija od 5% a sada je ništa mi na ovoj dionici nije jasno[smiley10]

SAM PROTIV SVIH


Evo ga, popustili šalunzi. Zadnja 298!

Nisu popustili šalunzi nego netko manupulira ponudom i potražnjom što nije dopušteno. Bar znamo da netko ima interesa u Belju što nije loše.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Bar znamo da netko ima interesa u Belju što nije loše.

S obzirom da, unatoc svemu, jos nisam prodao Belje nadam se da si u pravu… No opet, bojim se da belje bas i nije previse interesantno glavnim manipulatorima tj. fondovima.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Nisu popustili šalunzi nego netko manupulira ponudom i potražnjom što nije dopušteno. Bar znamo da netko ima interesa u Belju što nije loše.

svašta je moguće pa tako i manipulacija cijenom, ali omjer k/p je toliko premoćan na strani prodaje da možemo prilično sigurno reći da puno malih dioničara jako jako želi izaći..nema tu nekih baš argumenata da je u pitanju manipulacija…kupnja sve to prati i naravno da cijena pada…..

valjda neće admin zamjeriti zbog attachmenta..


quark: “Nisu popustili šalunzi nego netko manupulira ponudom i potražnjom što nije dopušteno. Bar znamo da netko ima interesa u Belju što nije loše.” svašta je moguće pa tako i manipulacija cijenom, ali omjer k/p je toliko premoćan na strani prodaje da možemo prilično sigurno reći da puno malih dioničara jako jako želi izaći..nema tu nekih baš argumenata da je u pitanju manipulacija…kupnja sve to prati i naravno da cijena pada….. valjda neće admin zamjeriti zbog attachmenta..

Kupnja sve prati i uredno kupuje.Zašto kupuje?Zato jer pretpostavljaju svijetlu budućnost dionic a mi mali hočemo sve sad i odmah najdalje za tri dana.[smiley7]

Ja danas izasao [smiley1]… nisam vise imao strpljenja.
Onima koji docekaju zelim veliku zaradu a ja cu ulupat tu lovu negdje drugdje jer vlakici prolaze a belje se kiseli [smiley7]

Pretpostavka je majka svih zaj***

New Report

Close