BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha, ipak će se smijati zadnji koji izdrže. Ovo je dobra vijest i za imatelje BELJE-R-A.

Todorić i Vlahović dogovorili dugoročnu suradnju
Business.hr
09.05.2007 15:21

Predsjednik Uprave Adris grupe Ante Vlahović i predsjednik Uprave Agrokora Ivica Todorić u srijedu su u Rovinju održali sastanak na kojem su dogovorili dugoročnu suradnju.

Kako je priopćeno iz Adris grupe, tom prigodom dogovoreni su okviri za dugoročnu poslovnu suradnju na tržišnim i partnerskim načelima.

Adris i Agrokor, navodi se u priopćenju, tako će učvrstiti i proširiti svoju dosadašnju suradnju, kako u Hrvatskoj tako i na izvoznim tržištima, zaključuje se u priopćenju.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Zanimljivo da nema kvartalnih izvještaja Leda,Konzuma,Zvijezde i Jamnice!
Mene baš zanima kako će Toda nariktati zalihe za drugi kvartal[smiley1]

Novac je kisik burze!

Striče Kvarče, nemam pojma ni ja kakva je to korekcija, valjd tijekom ljeta, kad kapital ode na godišnji odmor???
[smiley2]


Zanimljivo da nema kvartalnih izvještaja Leda,Konzuma,Zvijezde i Jamnice! Mene baš zanima kako će Toda nariktati zalihe za drugi kvartal[smiley1]

Dont worry, Be happy !

[color=black][/color]

belje sve vise tone….. [smiley16]

DOKUP!

belje sve vise tone…..

I sta da se radi bježi ili vrijedi još čekati jer gore biti nemože

moje misljenje, nakupujte se belja sad dok je jeftino.
todoric je kroz agrokor ulozio 300 000 000 kuna u belje, i ceka ga ulaganje jos 200 000 000 kroz ovu godinu. htjet ce on za dvije godine, ili cak vec sljedecu izvuc dobit iz tog ulaganja, a izvlacit ce je u obliku dividende, a kad belje pocne isplacivat dividendu nema mu kraja. hvala onima koji prodaju ovako nisko, zelim samo da im se investicije u koje ulazu isplate vise od ove.


belje sve vise tone….. I sta da se radi bježi ili vrijedi još čekati jer gore biti nemože

vec sam jednom napisao… jedan jedini put ulozio u todoricevu dionicu i to BLJE, kupio po 290, prodao po 305, i ZBOGOM!
dionicari se moraju otprilike 20x vise veseliti todoricevom uspjehu, da bi imali nekakve koristi i zadovoljstva od uloga u ovu dionicu
postoji barem 20 dionica na burzi i to sigurnih, ne spelulativnih na kojima se jako dobro moglo i moze zaraditi… daklem, vise se volim veseliti svojoj zaradi nego todoricevoj… ipak on ima vrlo punasnu kcer koju nije lako nahraniti [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Mister No: ”
belje sve vise tone….. I sta da se radi bježi ili vrijedi još čekati
jer gore biti nemože

vec sam jednom napisao… jedan jedini put ulozio u todoricevu dionicu
i to BLJE, kupio po 290, prodao po 305, i ZBOGOM!
dionicari se moraju otprilike 20x vise veseliti todoricevom uspjehu, da
bi imali nekakve koristi i zadovoljstva od uloga u ovu dionicu
postoji barem 20 dionica na burzi i to sigurnih, ne spelulativnih na
kojima se jako dobro moglo i moze zaraditi… daklem, vise se volim
veseliti svojoj zaradi nego todoricevoj… ipak on ima vrlo punasnu
kcer koju nije lako nahraniti [smiley1]

daj arape bar tri najbolje po tvom mišljenju na kojima se može zaradit pa da usporedimo do kraja godine koja će imati veći skok

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Arap: ” Mister No: ” belje sve vise tone….. I sta da se radi bježi ili vrijedi još čekati jer gore biti nemože ” vec sam jednom napisao… jedan jedini put ulozio u todoricevu dionicu i to BLJE, kupio po 290, prodao po 305, i ZBOGOM! dionicari se moraju otprilike 20x vise veseliti todoricevom uspjehu, da bi imali nekakve koristi i zadovoljstva od uloga u ovu dionicu postoji barem 20 dionica na burzi i to sigurnih, ne spelulativnih na kojima se jako dobro moglo i moze zaraditi… daklem, vise se volim veseliti svojoj zaradi nego todoricevoj… ipak on ima vrlo punasnu kcer koju nije lako nahraniti [smiley1] ” daj arape bar tri najbolje po tvom mišljenju na kojima se može zaradit pa da usporedimo do kraja godine koja će imati veći skok

KOEI – HRBC – DIOK – VART – DDJH
evo ti ih 5 prijatelju [smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


KOEI – HRBC – DIOK – VART – DDJH
evo ti ih 5 prijatelju [smiley2]

Evo za neke od tih i ja navijam,ali usporedbe radi da vidimo kolika će biti razlika… [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Po mom skromnom mišljenju Agrokorovih 5 će donijeti više od ovih 5.

[color=black][/color]

New Report

Close