BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rezultati poslovanja su očekivano dobri, po meni bi cijena dionice dogodine oko ožujka trebala biti 1000 kn.

pozlatile ti se rijeci sucu nas [smiley2]

DOKUP!


Misliš na sezonu proljeće/ljeto ili jesen/zima? Ići će gore kad se nitko ne bude nadao i kada većina proda

Kolekcija jesen/zima! Pa nije ovo Varteks! Šalim se.

Ne kužim ovaj dio: kada većina proda. Pa moraju nekome prodati, ne će visjeti u zraku ili otići u trezor.

Ako pogledate na http://www.rast.hr, grafikon BLJE za godinu dana vidjet ćete bočni trend. Bolji poznavatelji TA znaju da kod bočnog trenda TA ne fercera i da se smjer može okrenuti i prema gore i prema dolje bez ikakvih najava.

Opet ponavljam, cijenu ove dionice će dići najava od 1 milijardu kn. A to je kraj godine. Ako nam dođe IPO, pa dugo toplo ljeto, ne ide ovo iznad 400,00 kn nikuda. U ovu dionicu ulagači jednostavno nemaju povjerenja. Imam osječaj da se ovdje radi o pravom burzovnom trgovanju, bez štopanja ili guranja cijene.

I love the Smell of Profits in the Morning

Kolega fazan ako ove godine probijemo 1 mljrd. onda će ovih spomenutih 1000 kn biti dobar trenutak za ulazak svih ostalih koji su izgubili povjerenje, jer bi onda to bio tek novi početak rasta.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Kolega fazan ako ove godine probijemo 1 mljrd. onda će ovih spomenutih 1000 kn biti dobar trenutak za ulazak svih ostalih koji su izgubili povjerenje, jer bi onda to bio tek novi početak rasta.

Ljudi dosadno mi se ovdje više javljati al eto moram vam malo pomoći da koju kunu zaradite[smiley1]Pogledajte malo kretanje DDJH i Dioki-a pa ako nađete kakvu sličnost s Beljem imate lijepu perspektivu na burzi.
I Belje i DDJH i Dioki stoje mjesecima i onda u 3 dana eksplodiraju i tako to ide….kad će doći tih 3 dana to nitko ne zna ali ja znam da će doći…

Novac je kisik burze!

Onaj Krisitjan Floričić je stvarno budala kao i mi u Belju….Drži dionice FNVC a mogao je okrenuti barem 50% na nekoj drugoj dionici isto kao i mi koji smo ostali u Belju[smiley1]

Novac je kisik burze!

Rocky znaš li kako razmišljaju predsjednik uprave i njegova ekipa. Ja na svoje uši čuo: što niste kupovali po 50,00 kn kada smo mi kupovali, već sada želite zaraditi kada je Todorić istresao veliku lovu u firmu.

Iskreno, da sam ja na njegovom mjestu, i ja bih na sličan način razmišljao.

Što se tiče eksplozije, bila je jedna na 350,00 pa vidi gdje je sada.

I love the Smell of Profits in the Morning


rogi: ” Kolega fazan ako ove godine probijemo 1 mljrd. onda će ovih spomenutih 1000 kn biti dobar trenutak za ulazak svih ostalih koji su izgubili povjerenje, jer bi onda to bio tek novi početak rasta. ” Ljudi dosadno mi se ovdje više javljati al eto moram vam malo pomoći da koju kunu zaradite[smiley1]Pogledajte malo kretanje DDJH i Dioki-a pa ako nađete kakvu sličnost s Beljem imate lijepu perspektivu na burzi. I Belje i DDJH i Dioki stoje mjesecima i onda u 3 dana eksplodiraju i tako to ide….kad će doći tih 3 dana to nitko ne zna ali ja znam da će doći…

Dioki je odličan primjer. Prije mjesec dana nitko ga nije htio niti gledati, a pogledajte ga danas. Od kada je krenuo malo tko je uspio kupiti. Prometi su mizerni. To je loše jer bi istom brzom mogao i natrag. Čudno mi je da Antimon to tolerira..


@fazan
, slažem se da sam malo nespretno napisao “kada svi prodaju” ali to se prije svega odnosilo na ekipu sa foruma i trejdere koji se nisu mogli načekati…

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Dioki se već dogodio ovoj dionici!

I love the Smell of Profits in the Morning


Dioki se već dogodio ovoj dionici!

Proljeće/ljeto ili jesen/zima? [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

rogi:

Kolega fazan ako ove godine probijemo 1 mljrd. onda će ovih spomenutih 1000 kn biti dobar trenutak za ulazak svih ostalih koji su izgubili povjerenje, jer bi onda to bio tek novi početak rasta.

Ljudi dosadno mi se ovdje više javljati al eto moram vam malo pomoći da koju kunu zaradite[smiley1]Pogledajte malo kretanje DDJH i Dioki-a pa ako nađete kakvu sličnost s Beljem imate lijepu perspektivu na burzi.
I Belje i DDJH i Dioki stoje mjesecima i onda u 3 dana eksplodiraju i tako to ide….kad će doći tih 3 dana to nitko ne zna ali ja znam da će doći…


Pa čekaj, daj mi reci zašto je Dioki skočio? Nije zato što ”mjesecima ništa a onda gore”. Kakva ti je to usporedba? Svi znamo šta se događa sa Diokijem (čitaj ‘LNG’), a bojim se da toga kod Belja nema. Slažem se da je u prošlosti Belje skakalo i vjerojatno će opet (jednog dana) ali to nema nikakve veze sa Diokijem.


fazan: ” Dioki se već dogodio ovoj dionici! ” Proljeće/ljeto ili jesen/zima? [smiley1]

ha ha dobra … tek sam sad shvatio … mislim da je bila nagla klimatska promjena ljeto/zima … koliko se sjećam 350/260 … tako nešto

I love the Smell of Profits in the Morning

Ma malo se zezam jer je netko prije napisao da očekuje sezonsku korekciju a nije mi baš bilo jasno kakva je to sezonska korekcija ikada bi trebala početi.

Evo, strika quark vam je narcao graf. Čini mi se da smo prije 2 mjeseca imali vrlo sličnu situaciju sadašnoj.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close