BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rocky na skliskom si terenu …

ja sam na skupštini s svojih 100 glasova (upravo iz razloga koje si ti naveo) glasova za dokapitalizaciju …

a bio je ljudi s 50 glasova koji su glasovali protiv …

ukratko, sve 5 za todu, ali zašto nije dao i meni da omastim brk za 100,00 kn …

dobio bi još koji milijonček za razvoj prasaonica …

btw, ako ste u blizini nikako nemojte ići na poslovni ručak ili večeru u Kormoran, osim ambijenta sve ostalo je pušiona

P.S. stranice http://www.belje.hr su još uvijek u izradi [smiley5]

I love the Smell of Profits in the Morning


Mene fascinira da netko ima 51% udjela i podiže vrijednost ostatku od 49%(koji samo zbrajaju kapitalne dobitke i hlade j….)!Vidiš kako je Ježić kod Dioki-a prvo digao udjel i sad će krenuti s profitima a vi ostali čekajte! Ja sam mišljenja da će tek u 2008 godini Belje počet s pravim rezultatima,hoću li je tada moći kupiti za 310kn?

Možda bude i po 280? A kume?

I love the Smell of Profits in the Morning

što misliš gdje bi cijena bila danas da nije bilo najavljene dokapitalizacije?

Novac je kisik burze!

280,00 kn

I love the Smell of Profits in the Morning

Fazan,javi se slobodno kad budeš upoznat s kakvom novom kapitalnom investicijom!
Prodajem Belje sutra u 10:00h i kupujem Elku i Dioki,to je sad in na forumu,bit će perja![smiley1]

Novac je kisik burze!

Što je sad? Uvjeravaš me u BLJE, a sutra prodaješ!

Ovaj vikend se furamo bajsovima do Vukovara. Možda svratim do Vupika, pa vidim što oni planiraju!

se ya

I love the Smell of Profits in the Morning

Ne prodajem Belje!Šalim se!Ne volim prevelike rizike,radije odaberem dobru al sigurnu zaradu,dakle “Belje je svetinja”!

Novac je kisik burze!

Tako i treba, samo hrabro.

I love the Smell of Profits in the Morning

Momcovi, što mislite o tržištu domaćih prehrambenih firmi u svjetlu suša i promjena klime, koje nas sve očekuje? Znamo da je navodnjavanje na niskim razinama…

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Koliko je novca do sada uloženo i što je sve napravljeno?
U Belje je do sada investirano negdje oko 300 milijuna kuna. Napravljeno je mnogo. U ratarstvu smo kupili nove traktore i priključne strojeve, očistili kanalsku mrežu, a sada radimo na projektu navodnjavanja.

Novac je kisik burze!


Koliko je novca do sada uloženo i što je sve napravljeno? U Belje je do sada investirano negdje oko 300 milijuna kuna. Napravljeno je mnogo. U ratarstvu smo kupili nove traktore i priključne strojeve, očistili kanalsku mrežu, a sada radimo na projektu navodnjavanja.

Većina baranjskih polja je ispresijecana kanalima. Vjerovatno će se uložiti u suvremeni način navodnjavanja.

Nema brige, samo cijena ne će gore nikako.

I love the Smell of Profits in the Morning

rocky:

Koliko je novca do sada uloženo i što je sve napravljeno? U Belje je do sada investirano negdje oko 300 milijuna kuna. Napravljeno je mnogo. U ratarstvu smo kupili nove traktore i priključne strojeve, očistili kanalsku mrežu, a sada radimo na projektu navodnjavanja.

Većina baranjskih polja je ispresijecana kanalima. Vjerovatno će se uložiti u suvremeni način navodnjavanja.

Nema brige, samo cijena ne će gore nikako.


Kad smo kod navodnjavanja: http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/slavonija/792884/index.do
Mislim da se o tome već i govorilo tu negdje na forumu.

New Report

Close