BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ima kakve naznake kad bi moglo izvješće…hoće danas?
može i na pm informacija…


jel ima kakve naznake kad bi moglo izvješće…hoće danas? može i na pm informacija…

Ja očekujem da ćemo danas vidjeti izvješće!

Novac je kisik burze!

izvješće na zse!

eto

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ja sam prezadovoljan!
Rast prodaje 30%,rast prihoda preko 30%,a o rastu prihoda u inozemstvu i dobiti neću trošiti riječi.
Toda svaka čast!

Novac je kisik burze!

Svaka čast rastu prihoda, ali dobit nije spektakularna, čak što više nije nešto posebno. Ispravi me ako se varam.
Opet dolazimo do zaključka da s ovom dionicom treba čekati.
Osim naravno ako ju netko ne napumpa, što je kod nas stvarno “nezamislivo”…

meni izvješće izgleda odlično – rast prihoda od 30% i dobit skoro 4 puta veća – profitabilnost za ovaj kvartal čist fina.
ja bum si popil jednu čašicu danas navečer za budućnost. živjeli!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

rast prihoda je ocekivan. ja mogu reci samo jedno:

vi koji mislite da su poslovali pozitivno, pogledajte si samo AOP 039.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Malo sam preko vikenda čitao što će se sve ostvariti u ovoj godini i sljedećoj glede investicija u Belju.
Čini mi se da su ljudi gledajući cijenu Belja na burzi dobili dojam da se tamo slabo radi ali ovo izvješće nas je demantiralo!
Mi ćemo u Belju ove godine imati preko milijardu prihoda a za sljedeću očekujem blizu milijardu i pol.Tu naravno uključujem i kooperaciju koju ne smijemo zaboraviti a koju belje stimulira da što više surađuje.

Ovo je po meni najsigurnija dionica koja će kontinuirano nagrađivati svoje dioničare!

Novac je kisik burze!

Ako govorimo o povećanju prihoda mišljenja sam da je ovo dobro, vrlo dobro da ne kažem odlično.
Dobit i prodaja isto.Vrlo malo povećanje kratkoročnih obveza ali i povećanje potraživanja… itd.
Ova godina bi mogla biti dobra![smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


rast prihoda je ocekivan. ja mogu reci samo jedno. vi koji mislite da su poslovali pozitivno, pogledajte si samo AOP 039.

U teoriji piše da na rast cijene dionice utječu budući novčani tijekovi i sigurnost očekivanih budućih tijekova?
Kakvi su budući novčani tijekovi kod belja i kolika je njihova sigurnost?
Uz Todu nema straha za buduće novčane tijekove,pajdo moj!

Novac je kisik burze!

Što očekujete narednih dana (ne sutra) poštovane kolege ?[smiley2]

Ko pod drugim jamu kopa nos

New Report

Close