BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći! Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici? Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

Ja sam opet kupio pred par dana. Već je vrijeme da se napavi jedan značajniji skok.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

ja čekam i dokupljivao sam.. više nemam para za dokup, čekanje na diokiju se isplatilo pa će se valjda i na belju.. 🙂


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći!
Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici?
Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći!
Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici?
Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

Možda bi se ovaj put stvari mogle obrnuti? Recimo ništa od rasta prije izvješća, a poslije njega skok… Meni se to čini kao i bolje solucija.

[img][/img]

Cijena / Zarade (za 12 mj.) – P/E =697,91
Zarade po dionici (za 12 mj.) – EPS =1,74
cijena je oko 302 kn
moze mi netko objasniti kakva je ovo matematika jer ja ne razumijem

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Cijena / Zarade (za 12 mj.) – P/E =697,91 Zarade po dionici (za 12 mj.) – EPS =1,74 cijena je oko 302 kn moze mi netko objasniti kakva je ovo matematika jer ja ne razumijem

P/E je cca 173.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nemojte se sikiriti, sve ce doci na svoje mjesto

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Rocky, čovječe, gdje je Toda?!?
Pa nisi valjda prestao vjerovati u nj?[smiley2]

Todorić će mi kupiti stan i auto,a Zdravko Stipetić jahtu!

Novac je kisik burze!

čim prođe ovo ludilo sa svinjskom kugom, a mogučnosti malih proizvođača su na izdisaju, idu gore i profit i dionica belja, ovo su trenuci za jeftini dokup.

todo sa helicem nadgleda cijelu baranju i belje, misli se jos sirit, mislim da ce cijena ici gore poslje ljeta, i to tako da vise nece stic neki ljudi da ulete, [smiley2][smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

I ja sam čuo da se širimo uskoro.

Koma čovječe.

Baš me zanima kakvo će izvješće biti,ako ne bude rast prihoda od barem 30% i rast dobiti onda je netko vidljivo imao informacije o izvješću!(mislim na one koji barataju s milijardama kuna)

Novac je kisik burze!

New Report

Close