BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promjene u Top 10
Broj 2. (KBZ) + 110.000 kom

Kaj bumo sada na to rekli?

Uzeli od splitske banke.
Cije je to bilo?

Sto je ovo ? Todorić izjavio 1 KN, a Ramljak izjavio niti to. Kolika je stvarna vrijednost ove napaćene dionice.
Na ovoj dionici mi je samo gubitak iz dana u dan.


nije to nikakva tajna , neka prihvate i riješe dugove prema dobavljačima , a i dioničari bi se riješili sa time ..

A ako se cjenkaju – po običajima ponuda uvjek ima neki dodatak od 10-20% premije na ponuđenu cjenu, tako da bi lako mogli i postići sporazum na 5 eura po dionici Belje…

To mogu odmah napraviti , za to im je potrebno sat vremena


Lijepo je sanjati.
Gazda Vam je prije rekao da je dionica vrijedila ranije 1 kunu,a vi mu niste vjerovali,zar ne?
Sada se bojim da vrijedi 0 kuna.
Ponudite “tom Madaru” dionice po koliko ono kuna ili EUR-a,ako niste zadovoljni ?

Mađar je nudio 30 kn per share ali je odbijen jer je cijena pre niska.


Mađar je nudio 30 kn per share ali je odbijen jer je cijena pre niska.

Ne bih rekao da je odbijen jer je cijena niska, prije bih rekao zato, sto je cilj otet ovih preostalih 35%, to odmah cijenu za Ramljakovu ekipu diže s 4, na 5,5 eura-a, a to je Todina nominala od 40 kn

kako za sada stvari stoje, nisu u istoj poziciji mali dioničari i ekipa u top 10.


kako za sada stvari stoje, nisu u istoj poziciji mali dioničari i ekipa u top 10.

Kako,molim pojasnite?!

Po meni vrijedi ona vise nego sto mađar nudi jer sam i sam kupovao po visim cijenama, ali vidim da jos vise gubim kad kupujem po 3 Kn i sitno da bar dobijemo neku ponudu, ovo je kao neka nocna mora.


Po meni vrijedi ona vise nego sto mađar nudi jer sam i sam kupovao po visim cijenama, ali vidim da jos vise gubim kad kupujem po 3 Kn i sitno da bar dobijemo neku ponudu, ovo je kao neka nocna mora.

Ni kune više unutra…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Po meni vrijedi ona vise nego sto mađar nudi jer sam i sam kupovao po visim cijenama, ali vidim da jos vise gubim kad kupujem po 3 Kn i sitno da bar dobijemo neku ponudu, ovo je kao neka nocna mora.

koji mađar?, ova dionica vrijedi 0 kn…novo društvo će imati vrijednost sukladno operativnom poslovanju i dugu koji će ostati na koncernu, kojeg će opet belje2 biti sudužnik


Promjene u Top 10
Broj 2. (KBZ) + 110.000 kom

Kaj bumo sada na to rekli?


Da, ali sad opet minus nekih 30000….sad da li su to neke interne kombinacije…
Ono što me ne veseli je da OMF na Ledu prodaje, a i ekipa na Jamnici prodaje….
Ne drukam na dolje, ali mi se to sve skupa baš ne sviđa…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

New Report

Close