BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije to nikakva tajna , neka prihvate i riješe dugove prema dobavljačima , a i dioničari bi se riješili sa time ..

A ako se cjenkaju – po običajima ponuda uvjek ima neki dodatak od 10-20% premije na ponuđenu cjenu, tako da bi lako mogli i postići sporazum na 5 eura po dionici Belje…

To mogu odmah napraviti , za to im je potrebno sat vremena




Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

30 kn je krajnje nerealno, no ako mali uđu u nagodbu (a čini se da se sentiment polako okreće u njihovu korist) BLJE bi možda moglo na 8-10 kn, preko toga sumnjam pri ovakvom odnosu snaga.
[/quote]

Ajmo ovako zašto je 30 kn nerealno?
1,41 mlrd za takvu firmu?
Po meni realno to vrijedi minimalno 2,5 mlrd kn.
Koliko se pričalo Mađar je nudio 30 kn za po dionici…

[/quote]
Ma da “Madar” ponudi i 0.01 kuna po dionici i plati 10-20% dugova po jamstvima,to bi bilo fantasticno,ali bojim se da takvog nema !





Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

30 kn je krajnje nerealno, no ako mali uđu u nagodbu (a čini se da se sentiment polako okreće u njihovu korist) BLJE bi možda moglo na 8-10 kn, preko toga sumnjam pri ovakvom odnosu snaga.
[/quote]

Ajmo ovako zašto je 30 kn nerealno?
1,41 mlrd za takvu firmu?
Po meni realno to vrijedi minimalno 2,5 mlrd kn.
Koliko se pričalo Mađar je nudio 30 kn za po dionici…

[/quote]
Ma da "Madar" ponudi i 0.01 kuna po dionici i plati 10-20% dugova po jamstvima,to bi bilo fantasticno,ali bojim se da takvog nema !
[/quote]

imaš mađara koji plaća 4 eura po dionici , ali to vama ništa ne znaći , bitno da vi pilite i prosipate žuć po forumu tokom proteklih mjeseci ..

Evo ja jutros kupio po 3,99 kn i ulaz napokon smanjio ispod 10 kn sto mi je bio cilj dugo vremena. Sad je postignut.

svi mali dioničari trebaju dati Tromblonu punomoć da malo pregovara s Ramljakom, veli da je bio na istočnom ratištu, pa bi imao pravoga sugovornika
https://www.vecernji.hr/vijesti/savudrijska-vala-petar-janjic-vlada-arbitraza-1217847

Kad netko kupi onda hvali, a kad proda onda pljuje.
Vidim da su se pojavili manipulanti.

MIslim da bi svima trebao biti cilj maknuti Ramljaka i ekipu, prvi target. Onda dalje….

30 kn (4 Eura) možeš samo sanjati..u svojim vlažnim snovima…ekipa nemilosrdno zatvara pozicije oko 4 kn+/-, što je puno manje od 1 Eura..oprez.


30 kn (4 Eura) možeš samo sanjati..u svojim vlažnim snovima…ekipa nemilosrdno zatvara pozicije oko 4 kn+/-, što je puno manje od 1 Eura..oprez.
[/quot
Netko je pomiješao Eure i Kune , ali skok sa 2 na 4 kn je FANTASTIČAN .

KBZ +110000 kom


30 kn (4 Eura) možeš samo sanjati..u svojim vlažnim snovima…ekipa nemilosrdno zatvara pozicije oko 4 kn+/-, što je puno manje od 1 Eura..oprez.

Zatvarati pozicije na -95%?

Jesi ti pri sebi?

Nije loše, proda na 2,21 kn 80.000 komada pa na 4 kn kupi 110.000…alal Vera

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close