BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jeste vidjeli? Pocisceno do 4,28 i odmah sruse na 4,06.

Ja bih rekao da zatvaraju pozicije. Nije još dugo ostalo do zatvaranja burze, a nitko ne zna što nosi sutrašnji dan. Ovo je kao ples po tankom ledu.
[/quote]

ja sam…

krivi tren za ulaz ( 4.21,22 ) osjetio topli dah za vratom i odmah se skipao do 4.03… danas je stvarno vruće

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




Jeste vidjeli? Pocisceno do 4,28 i odmah sruse na 4,06.

Ja bih rekao da zatvaraju pozicije. Nije još dugo ostalo do zatvaranja burze, a nitko ne zna što nosi sutrašnji dan. Ovo je kao ples po tankom ledu.
[/quote]

ja sam…

krivi tren za ulaz ( 4.21,22 ) osjetio topli dah za vratom i odmah se skipao do 4.03… danas je stvarno vruće
[/quote]
danas je malo bilo forse prije podne, ali “južina” čini svoje

koliko optimista, baš lijepo…. evo ja dajem svoje po 10 kuna pa čekajte do 40:)


Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

30 kn je krajnje nerealno, no ako mali uđu u nagodbu (a čini se da se sentiment polako okreće u njihovu korist) BLJE bi možda moglo na 8-10 kn, preko toga sumnjam pri ovakvom odnosu snaga.

Ignore: KressoM, delux


Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

Iskreno mislim da će ovo na 0 Ramina verzija ili na 30-60 ukoliko dođe do zasebnih prodaja kompanija.
Priželjkujem opciju u kojoj ništa od nagodbe i ide se na pojedinačnu prodaju firmi.

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


Ako se bude pristalo na Parmalatov poucak i barem 5 % nominale..moglo bi i vise

Pozdrav


Lucijane,
Po tim poučkom onda je Zvzd najbolji zicer
Nominala 2000



Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

30 kn je krajnje nerealno, no ako mali uđu u nagodbu (a čini se da se sentiment polako okreće u njihovu korist) BLJE bi možda moglo na 8-10 kn, preko toga sumnjam pri ovakvom odnosu snaga.
[/quote]

Ajmo ovako zašto je 30 kn nerealno?
1,41 mlrd za takvu firmu?
Po meni realno to vrijedi minimalno 2,5 mlrd kn.
Koliko se pričalo Mađar je nudio 30 kn za po dionici…

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

Bez jamstava 100 kn
Sa jamstvima 0 kn.




Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

30 kn je krajnje nerealno, no ako mali uđu u nagodbu (a čini se da se sentiment polako okreće u njihovu korist) BLJE bi možda moglo na 8-10 kn, preko toga sumnjam pri ovakvom odnosu snaga.
[/quote]

Ajmo ovako zašto je 30 kn nerealno?
1,41 mlrd za takvu firmu?
Po meni realno to vrijedi minimalno 2,5 mlrd kn.
Koliko se pričalo Mađar je nudio 30 kn za po dionici…

[/quote]

Možda zato jer je opterećena opasno? Baljezgaš gluposti, nije ovo Index.hr



Ako se bude pristalo na Parmalatov poucak i barem 5 % nominale..moglo bi i vise

Pozdrav


Lucijane,
Po tim poučkom onda je Zvzd najbolji zicer
Nominala 2000
[/quote]

Da do 100

Pozdrav

svi smo mi Crobex




Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

30 kn je krajnje nerealno, no ako mali uđu u nagodbu (a čini se da se sentiment polako okreće u njihovu korist) BLJE bi možda moglo na 8-10 kn, preko toga sumnjam pri ovakvom odnosu snaga.
[/quote]

Ajmo ovako zašto je 30 kn nerealno?
1,41 mlrd za takvu firmu?
Po meni realno to vrijedi minimalno 2,5 mlrd kn.
Koliko se pričalo Mađar je nudio 30 kn za po dionici…

[/quote]

Ramljak i ekipa imaju od mjeseca srpnja-kolovoza 2017 ponudu na stolu od mađara – 4 eura po dionici Belje

Da.4 Eura. I to tajna ponuda. Nek ju prihvate, dobiju keš i onda sve je lakše. I tako u još par firmi , a tek da se cijenjkaju koliko bi to još išlo povrh ponude.
Jednostavno .

New Report

Close