BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



gospodo najprije treba da se belje izbaci iz ovog kanala na 5-6 kn a onda ako potegne , bit će i preko 10 kn

Ako je politika odlučila ono što je Ramljak izjavio, ja bi bio daleko oprezniji u pisanju i procjeni.

Ali, najbolje veselje pustiti dok traje :):)
[/quote]

prije bih rekao da je politika svatila da sa time neće biti sreće niti sa ramljakom niti sa njihovim željama…

ako belje iskoži iz kanala do 5-6 kn onda dalnji rast je moguć do 10-15 kn

živi bili pa vidjeli jesam u pravu ili ne , netreba dugo ćekat na odgovor , ako se ovaj rast nastavi -to bi trebalo bit drugi tjedan…

Jeste vidjeli? Pocisceno do 4,28 i odmah sruse na 4,06.

Lome ask ko mutavi 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Nisam tocno skuzio zasto sad raste, osim nagadjanja. Ima kakvih novih obavijesti koje nisam vidio?

ima jedna važna, zaustavljen je pokušaj pljačke malih dioničara, možda privremeno,
ali volio bih večeras gledati Sv. Antu na nekoj od televizija s odgovorom na pitanje voditelja;
Zašto ste i za čiji račun izjavljivali da dionice Agrokorovih sastavnica neće vrijediti ništa tj. 0
Ante, zar se barem malo ne sramiš pred svojim narodom

Zanima me, jel ovo samo predstava ili stvarno postoji realna mogucnost da se vratimo na 30 koliko je bilo prije jamstava? I koliko je pozitivan rasplet realan? To me jedino zanimalo. Ne planiram vise ni kupovati ni prodavati.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

A tko to zna. Nemamo ti što pametno za reći osim trguj prema vlastitom nahođenju i sretno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@mali
nema taj srama, kako ce mu to izgledati sve skupa u novom CV-u? I tk ce mu dat opet ovakvu prliku?

Joda, kaj ti mislis da mari za svoj CV? On ak nas pokrade osigurat ce sebe za 10 zivota, a ovi kmetovi lopovski ce ga cuvati od svih zakona.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Ako se bude pristalo na Parmalatov poucak i barem 5 % nominale..moglo bi i vise

Pozdrav

svi smo mi Crobex




gospodo najprije treba da se belje izbaci iz ovog kanala na 5-6 kn a onda ako potegne , bit će i preko 10 kn

Ako je politika odlučila ono što je Ramljak izjavio, ja bi bio daleko oprezniji u pisanju i procjeni.

Ali, najbolje veselje pustiti dok traje :):)
[/quote]

prije bih rekao da je politika svatila da sa time neće biti sreće niti sa ramljakom niti sa njihovim željama…

ako belje iskoži iz kanala do 5-6 kn onda dalnji rast je moguć do 10-15 kn

živi bili pa vidjeli jesam u pravu ili ne , netreba dugo ćekat na odgovor , ako se ovaj rast nastavi -to bi trebalo bit drugi tjedan…
[/quote]

svi smo mi Crobex



@mali

nema taj srama, kako ce mu to izgledati sve skupa u novom CV-u? I tk ce mu dat opet ovakvu prliku?


više mu ni Tončica neće dati priliku, možda tek ona što se smije k’o lud na “bijelo brašno” , ako ni ona, onda mu je Škegro posljednja šansa


Jeste vidjeli? Pocisceno do 4,28 i odmah sruse na 4,06.

Ja bih rekao da zatvaraju pozicije. Nije još dugo ostalo do zatvaranja burze, a nitko ne zna što nosi sutrašnji dan. Ovo je kao ples po tankom ledu.

New Report

Close