BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne razumijem, tko kupuje konstantno dionice za koje se 99% smatra da će vrijediti 0 kuna?
Danas sve u brutalnom rastu. Koliko me logika služi postoje moguća 2 razloga :
1. Kupuju budale
2. Kupuje netko tko ima povlaštene informacije

Jel postoji 3. razlog?

Naravno da postoji 3. razlog i to najizgledniji. Kupuju špekulanti. Kao što su kupovali i dionice Diokija, Magme, Viadukta jer se na takvima može najviše zaraditi ako dođe do preokreta. Nadam se da sam objasnio zašto se na burzi kupuju bezvrijedne dionice poput ove.



Ne razumijem, tko kupuje konstantno dionice za koje se 99% smatra da će vrijediti 0 kuna?
Danas sve u brutalnom rastu. Koliko me logika služi postoje moguća 2 razloga :
1. Kupuju budale
2. Kupuje netko tko ima povlaštene informacije

Jel postoji 3. razlog?

Naravno da postoji 3. razlog i to najizgledniji. Kupuju špekulanti. Kao što su kupovali i dionice Diokija, Magme, Viadukta jer se na takvima može najviše zaraditi ako dođe do preokreta. Nadam se da sam objasnio zašto se na burzi kupuju bezvrijedne dionice poput ove.
[/quote]

Ma naravno da jesi!



Ne razumijem, tko kupuje konstantno dionice za koje se 99% smatra da će vrijediti 0 kuna?
Danas sve u brutalnom rastu. Koliko me logika služi postoje moguća 2 razloga :
1. Kupuju budale
2. Kupuje netko tko ima povlaštene informacije

Jel postoji 3. razlog?

Naravno da postoji 3. razlog i to najizgledniji. Kupuju špekulanti. Kao što su kupovali i dionice Diokija, Magme, Viadukta jer se na takvima može najviše zaraditi ako dođe do preokreta. Nadam se da sam objasnio zašto se na burzi kupuju bezvrijedne dionice poput ove.
[/quote]

Da je 1 kuna bilo bi logično , ali ovdje pričamo o 3 i nešto kuna za BLJE te brdo više za Jamnicu i Ledo

Top 10 kupuje.

Cikojević Tatjana + 17.000 kom

Serija,
Stara vijest…..

Bitno je samo ponistiti jamstva.
Argumenata ima dovoljno i mislim da ce to proci.
Onda nam je svaki scenarij odlican.
Cestitke svima koji su kupovali.
Ja sam previse izlozen pa ne ulazim vise




Ne razumijem, tko kupuje konstantno dionice za koje se 99% smatra da će vrijediti 0 kuna?
Danas sve u brutalnom rastu. Koliko me logika služi postoje moguća 2 razloga :
1. Kupuju budale
2. Kupuje netko tko ima povlaštene informacije

Jel postoji 3. razlog?

Naravno da postoji 3. razlog i to najizgledniji. Kupuju špekulanti. Kao što su kupovali i dionice Diokija, Magme, Viadukta jer se na takvima može najviše zaraditi ako dođe do preokreta. Nadam se da sam objasnio zašto se na burzi kupuju bezvrijedne dionice poput ove.
[/quote]

Da je 1 kuna bilo bi logično , ali ovdje pričamo o 3 i nešto kuna za BLJE te brdo više za Jamnicu i Ledo
[/quote]

Evo napisali su ti, nadaju se da će Hrvatska baš sada postati pravna država pa da će poništiti jamstva i onda će Belje na 10 kn.

Malo je 10, dokap je isao po 40.

Vec 2. put danas netko pokušava izazvati paniku ruseci cijenu ali mu ne ide.

gospodo najprije treba da se belje izbaci iz ovog kanala na 5-6 kn a onda ako potegne , bit će i preko 10 kn


gospodo najprije treba da se belje izbaci iz ovog kanala na 5-6 kn a onda ako potegne , bit će i preko 10 kn

Ako je politika odlučila ono što je Ramljak izjavio, ja bi bio daleko oprezniji u pisanju i procjeni.

Ali, najbolje veselje pustiti dok traje :):)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ajde pustite nas da uzivamo!
Lp

Nisam tocno skuzio zasto sad raste, osim nagadjanja. Ima kakvih novih obavijesti koje nisam vidio?

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

New Report

Close