BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivan Jakovčić, zastupnik u Europarlamentu, odgovara na pitanja N1
Kako vidite nacrt nagodbe Agrokora ?
Način na koji se ide u sve to skupa da će dioničari izgubiti svoje vlasništvo je toliko rizičan da može naše gospodarstvo u velikoj mjeri zaustaviti i koliko god lex Agrokor bio potreban, nisam siguran oko toga. Mislim da ima puno crnih i tamnih oblaka, želim da se postigne dogovor jer je to inače otimanje vlasništva, ali teško mi je to sada procijeniti. Mislim da će se oko takve teme moći razgovarati s Europskom komisijom oko pomoći, ali nemam informaciju da se nešto događalo po tom pitanju.

Naravno, main stream mediji od cijelog intervjua odabrali su nastaviti s medijskom cenzurom pa je tako Jutarnjiu list odabrao plašiti javnost ruskom zainteresiranošću za stjecanjem MOL-ovog udjela u INA d.d.

http://hr.n1info.com/a269503/Vijesti/Cudi-me-da-Vlada-nije-razgovarala-s-EK-o-pomoci-Agrokoru.html


Jos ce tu biti svega i svacega.
Mislim da je tek poluvrijeme.
Po svemu sudeci, ocekuju se penali!

samo što su makli našeg golmana sa gola i pucaju u prazan gol. naravno, mogu oni i promašiti pored gola, ali realno, kolike su šanse za tako nešto?

A inaće mali kad ulete onda im ne pomrse racune, nego obicno pocuclaju da ne kazem sta.
Cetiri dana se trguje po ovim cijenama i vau naraslo Belje 0,20-0,30 lipa i senzacija.
Nemrem vjerovat sto se pise, vjerojatno spekulanti.
Znam lika koji je kupio za 10000 Kn 33 kom prije desetak godina, sigurno je sad odusevljen sa ovim rastom.
Po meni ako ne moze pristojan rast moze se vratit i na 1 Kn, mozda si uzmem koju i poklonim Ramljaku i ekipi ili mi oni ponude vise od trenutne cijene.
Sretna Nova Godina svim dionicarima i svim spekulantima i luzerima.

Mogao bi ADRIS dati nekakvu ponudu za preuzimanje?
Love ceka na racunu, a ovo je odlicna prilika.
Koliko bi vrijedilo Belje bez jamstava?

Početkom krize se govorilo da sve vrijedi možda 10 mlrd. pa su malo povisili možda do 12 mlrd. Trenutno se službeno barata sa cifrom od 20 mlrd.koje bi ušle u novu firmu. Hrvatski tjednik piše da u ovo trenutku vrijede najmanje 40 mlrd. s time da nama vrijede daleko više- Slobodno nastavite niz dok ne dođete do spoznaje kako se službeno dođe malipulacijam do situacije da si zapravo sretan da to netko uopće hoće kupit i trebaš biti sretan da te još ne tuži za neki zaostatak.

Itekako vrijedi jer buducnost poslovanja nije upitna.
Zato je i trebalo rjesavat prodajom sve

Pisao sam neki dan, ali su mi obrisali sve.
Konzum
Mercator
Jamnica
Ledo
Belje
Zvijezda
Pik
Tisak
Samo ovo vrijedi 30 milijardi.

Belje je biser od firme. Probajte razmišljat šta će biti za 10,20 …godina. Znači iamte livadu,halu i malo strojeva a iz toga izlazi kulen.vrhunski sirevi,vrhunksa i srednja vina,brašno,poljoprivredni proizvodi,turizam. Pa ovi napdaju i otimaju jer vrijed.Probajte zamislit koliko koštaju svi ti novinski članci,podvale u emisijama….to je ono što kažu hibridni rat

Kad bi se rješavalo prodajom ali na pošten način onda bi sve isplivalo,bolje ovako za šaku dianara

Upravo tako.
Al moramo se boriti.
Ovo nije kraj


Početkom krize se govorilo da sve vrijedi možda 10 mlrd. pa su malo povisili možda do 12 mlrd. Trenutno se službeno barata sa cifrom od 20 mlrd.koje bi ušle u novu firmu. Hrvatski tjednik piše da u ovo trenutku vrijede najmanje 40 mlrd. s time da nama vrijede daleko više- Slobodno nastavite niz dok ne dođete do spoznaje kako se službeno dođe malipulacijam do situacije da si zapravo sretan da to netko uopće hoće kupit i trebaš biti sretan da te još ne tuži za neki zaostatak.

Hrvatski tjednik?
Pa to kao da si kod Bujanca otisao.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Belje je biser od firme. Probajte razmišljat šta će biti za 10,20 …godina. Znači iamte livadu,halu i malo strojeva a iz toga izlazi kulen.vrhunski sirevi,vrhunksa i srednja vina,brašno,poljoprivredni proizvodi,turizam. Pa ovi napdaju i otimaju jer vrijed.Probajte zamislit koliko koštaju svi ti novinski članci,podvale u emisijama….to je ono što kažu hibridni rat

sve to stoji sto ste napisali..ali po kojoj cijeni oni to proizvode, jesu li konkurentni i mogu li servisirati svoje dugove..tu je problem..ako imas puno uhljeba, koji primaju ogromne place a ne rade nista koliko necega vrhunskog moras proizvesti da bi poslovao s dobiti…sve agrokorove firme su, kao i drzavne, sluzile za uhljebljavanje..na taj nacin je vuk bio sit a ovce na broju..di je takav nacin poslovanja doveo svi smo svjedoci, pogotovo mi mali dionicari danas..

New Report

Close