BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teško je to Edo. Zapamti tajming ti je najvažniji u životu.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Teško je to Edo. Zapamti tajming ti je najvažniji u životu.[smiley1]

Tajming=točno
Edo=netočno[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ne znam za druge, ali ovo Belje mi opasno ide na zivce. Bilo mi draze kad je divljalo van Boollingera do 350 i padalo nazad na 240 nego ovo zadnjih mjesec dana…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Netko je nedavno,rezigniran, napisao da je ovo najgluplja dionica u
povijesti Hrv. burze…
A što se tiče zakašnjenja i kašnjenja:
Na prijemnom ispitu, a gdje bi drugo, već na sarajevskoj Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:

a) IZGOREN KRUH
b) UTOPLJEN ČOVJEK
c) TRUDNA ZENA

Zadatak je bio pronaći (samo) dvije riječi koje su karakteristične za sve tri slike!

Ispit je polozila jedna djevojka…

Napisala je: kasno izvađen!

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Napisala je: kasno izvađen!

ja sam ga izvadio prije mjesec dana .. i kad vidim grafić , čini se dobra odluka … nakon loše odluke da ga stavim … hehee

ti koji cesto guraju i vade po raznim rupama obicno umjesto prinove dobiju nametnike

ja sam stavio jako davno… i ne vadi mi se tako skoro. a svaku prinovu pazim i njegujem s ljubavlju [smiley11]

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

jel ima netko informaciju kad će izvještaj ili što bi moglo pisati u njemu?


Netko je nedavno,rezigniran, napisao da je ovo najgluplja dionica u povijesti Hrv. burze…

taj sam …

I love the Smell of Profits in the Morning

malo veća transakcija…sve po bid-u

Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći!
Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici?
Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

Novac je kisik burze!


Prvi put u godinu i pol da belje ne raste pred izvješće.Dečki izgleda da ta shema ovaj put ne pali!Znači očekivanja su=0!Razočarenje teško s ovom dionicom!Klub nesimpatizera svakim danom sve veći! Ima li još tko da je uz mene u ovoj dionici? Izvadit ću bocu Bijelog vina iz Belja i počet piti…

možda i bolje ovako,ljudi se opekli par puta pa i na hladno pušu možda je ovo dobar znak nema lažnog napuhavanja prije izviješća pa ako bude dobro sljedi rast bez onih ludih padova

SAM PROTIV SVIH

Rocky ne brini ima nas još. Trenutno jedino moje ulaganje oko kojeg ne strepim ni malo.
Mislim da je jedini razlog zašto ova dionica ne ide u nebo što se očekivani tempo razvoja firme ne podudara s obzorom investiranja večine ulagača.
Definitivno Belje vidim jedino kao dugoročnu investiciju. Ja na to gledam otprilike kao da sam uložio u obveznicu dospijeća 2012 po YTM 20% uz kreditni rizik države.
Vrijeme će pokazati je li 20% YTM preagresivno ili prekonzervativno.

New Report

Close