BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aleluja!

La vita e bella!

džabe skupština kad agrokor ima preko 50% u belju, a ramljak kontrolira taj udio agrokora pa se ne može donijeti niti jedna odluka kontra ramljakove volje. vjerujem da će i zahtjev za skupštinu biti odbijen od strana agrokora/ramljaka

A lijepo nam je gazda reko prije par godina da firma vrijedi 1kn. Nismo htjeli slusat.


Ja nikad u životu nisam bio ovoliko ogorčen. Goreg osjećaja od toga kada te netko krade i krade, i još ti se smije, nema. Nemam riječi koliko me ovo psihički porazilo.

I ja isto! i mene isto!

I MALI DIONIČARI OKRENULI LEĐA RAMLJAKU: ‘Osiromašio je 15.000 ljudi, ponaša se kao vladar svega i svačega. Vrijeme je za ostavku’

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Odlicno!
Sto vise clanaka i emisija o kradi stoljeca.
Uz to i sud pa da vidimo tko je jaci!
Ma.icu vam vjerodostojnu!!!


A lijepo nam je gazda reko prije par godina da firma vrijedi 1kn. Nismo htjeli slusat.

čak je išlo i malo niže od njegovih popularnih 0,99

Imalo se priliku povlašteno kupiti danas.

OBJAVLJENOPROSINAC 22, 2017
Kome sve Ramljak pokušava oteti imovinu pritom manipulirajući cijenama na burzi ?
Ramljak je podsjetio sve ulagače da ulaganje u dionice predstavlja rizik s kojim se svi dioničari moraju znati nositi. Pri tome je vjerojatno mislio na rizik OTIMAČINE koji bi trebao u svakom slučaju biti unesen u nove financijske udžbenike jer se radi o najnovijoj vrsti rizika.

Pa da se malo podsjetimo koga to sve Ramljak pokušava pokrasti na primjeru poruka koje svakodnevno stižu u Udrugu:

“D.M., branitelj s prve linije u Vukovaru, preživio Ovčaru…svu slobodnu imovinu koncentrirao u dionice Belja i Vupika…ima ih dosta! Ne mogu vjerovati da me se želi izigrati i poništiti moje dionice. NEĆU TO DOZVOLITI!”

“Manjinski sam dioničar poduzeća Ledo d.d. Nakon jučerašnje izjave povjerenika Ramljaka, meni i mojoj obitelji nije jasno što možemo napraviti? Postoje li aktivnosti koje će udruga napraviti po pitanju razvlaštenja manjinskih dioničara?”

OBJAVLJENOPROSINAC 22, 2017
Udruga danas broji gotovo 1000 članova…
U manje od mjesec dana Udruzi manjinskih dioničara je pristupilo gotovo 1.000 članova.

Da je aktivnost Udruge prepoznata od strane šire investicijske javnosti vezane uz operativne kompanije Agrokora, pokazuje i pristup institucionalnih investitora u članstvo Udruge.

Zahvaljujem svima na podršci!

OBJAVLJENOPROSINAC 22, 2017
U tri poteza uzmi RH ulagateljima SVE
Prvim potezom Izvanredni povjerenik kupuje obveznice Knighthead-a 200% skuplje nego su plaćene, drugim sklapa roll up ugovor sa istim tim Knighthead-om kojim obvezuje društva da ne smiju pobijati nezakonita i ništava jamstva da bi konačno putem tih istih jamstava obrisao imovinu preko 15.000 ulagača koje predstavlja gotovo 40% kapitala Agrokorovih kompanija.

OBJAVLJENOPROSINAC 22, 2017
Članovi Udruge sazivaju glavne skupštine radi zahtjeva za naknadu štete
Polazeći od činjenice da je cijelokupna arhitektura “nagodbe” kojom se OTIMA imovina manjinskih dioničara izvedena iz odnosa s vladajućim društvom teda su Agrokor i osobe koje djeluju zajednički (Knighthead i dr.), koristeći svoj utjecaj, naveli uprave ovisnih društava da poduzmu pravne radnje na štetu društava i njihovih dioničara, pojedini članovi udruge su podnijeli zahtjeve za sazivanjem glavnih skupština na kojima će donijeti odluka o postavljanju zahtjeva za naknadu štete sukladno odredbama čl. 273 ZTD.

Agrokor na toj skupštini neće imati pravo glasa obzirom će njegovo pravo glasa biti isključeno temeljem čl. 293. ZTD.

Detaljnije:

Belje d.d.

Zvijezda d.d.

PIK Vinkovci d.d.

VUPIK d.d.

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Imalo se priliku povlašteno kupiti danas.

pa si kupio?ili možda ipak nisi?


A lijepo nam je gazda reko prije par godina da firma vrijedi 1kn. Nismo htjeli slusat.

slušali smo ..rekao nam je da nije uzeo niti jedan Euro, ali kune i USD nije ni spomenuo…to će nam ostaviti za blagdane, na misi.

a sto je sa prvobitnom odlukom hanfe da je agrokor duzan otkupiti preostale dionice sa trzista? 🙂

lijepa nasa 🙂

[b]Auferre, trucidare, rapere, falsis nominibus imperium; atque, ubi solitudinem faciunt, pacem appellant.[/b]

New Report

Close