BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10-15 kn nije isto što i ‘0’ kuna kako sada stvari stoje, veeeeelika razlika

Evo nam po 1 kn.
A bitće i jeftinije neg za Todiya. Nepropustimo jedinstvenu priliku o kojoj smo sanjali godinama.

Čini mi se da je ovo HANFA-ino dopuštanje ovakvog kriminala na ZSE-u samo slanje jedne poruke dioničarima, koju je i ‘gazda’ cijelo vrijeme slao dioničarima Agrokora: “NE ŽELIMO VAS. SA SVOJIM MALIM ULOZIMA NAM SAMO PRAVITE ŠTETU U VIDU OTKIDANJA NAŠEG KOLAČA PREKO DIVIDENDI, MOGUĆIH TUŽBI… A I NAŠE UPRAVLJANJE DOLAZI POD POVEĆALO JAVNOSTI I INSTITUCIJA. ONDA NAM JE TEŽE SAKRITI KRIMINAL KOJI PROVODIMO. JER TO SU NAŠE FIRME. DA, NAKRALI SMO SE ZA VRIJEME PRIVATIZACIJE, I TKO JE JAMIO, JAMIO JE. I NE MOŽETE NAM NIŠTA, STOKO SITNOG ZUBA. MI SMO VAŠI VLASNICI.”

Koji su racku uopce jucer suspendirali pa danas otvorili trgovanje? Jucer cekam da prodam pa kupim puno nize za istu lovu, kad sam vec unutra, i onda nista i danas me iznenadi. Koliko sam ja imbecilan, u koju mocvaru ja bacam lovu to je strasno. Da postoji gilj.otina kao nacin kazne u danasnje vrijeme, prijavio bih se kao prvi koji ce ju spustati na glave ovih lop.ova.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Tko se nadao da su se obistinile gazdine riječi, da BLJE vrijedi 1 kn….
To je izjava kada je dionica bila na 95 kn… ako se tko sjeća

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


KALČIĆ ELVIO + 50.000 komada i usao u top10 na 7.mjesto

Ovo nitko od vas ne zeli komentirati?

Ja nikad u životu nisam bio ovoliko ogorčen. Goreg osjećaja od toga kada te netko krade i krade, i još ti se smije, nema. Nemam riječi koliko me ovo psihički porazilo.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

http://zse.hr/default.aspx?id=81057

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Ovo je sve nevjerojatno i pomalo bolesno čak bi rekao.. Ali u slučaju Belja i da nije lexa Toda bi vam ovo isto napravio za godinu dvije, izlistao bi vas pa istisnuo po 10-15 kuna. To samo slijepac nije vidio


@ValueWalk

S prvim dijelom se slažem, bolesno je!
Ali koja ti je svrha drugog djela posta???
Opravdavaš pljačku koju radi Ramljak s onom koju nije napravio Todorić?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Fino poletilo, netko bjesomično kupuje?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nego kaj da kupuje 😉



KALČIĆ ELVIO + 50.000 komada i usao u top10 na 7.mjesto

Ovo nitko od vas ne zeli komentirati?
[/quote]

Kad sam ovo vidio i ja isto odmah kupujem…..20.000 komada za početak….

New Report

Close