BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Drugim riječima, postojeći vlasnik Agrokora Ivica Todorić, ali i manjinski dioničari u povezanim kompanijama poput Leda, Jamnice, Zvijezde i drugih, bit će zadnji na listi te će njihov kapital vjerojatno biti izbrisan ili sveden na simboličnu vrijednost….
toliko tuzno pretuzno…zagrebacka burza..sad adio i nikad vise

slažem se! ova burza niti ne zaslužuje drugo nego da svi odu s nje jer zaštita ulagača je gora nego što su indijanci bili zaštićeni na divljem zapadu!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

nepotrebno je vodit raspravu na forumu i prepucavati se ili raspravljat sa ekipom , i njenim drukerskim željama..

Svi su upoznati sa email adresama
-hanfe
-ZSE
-ureda vlade hr ili na facebook vlada HR
-ureda presjednice

pa tamo šaljite svoje komentare ,i sugestije , jedino će te na taj način nešto pametno napravit i borit se za svoje vlasništvo, a ne raspravljat sa bisakovi i CO , i mlatit praznu slamu mjesecima , i gubit vrjeme..

http://zse.hr/default.aspx?id=80957

Izgleda da se povijest ponavlja. Sad će vjerojatno opet zamrznuti trgovanje na neodređeno, moguće do sklapanja nagodbe tako da nitko od dioničara neće moći niti kupiti niti prodati niti 1 dionicu. Ispada kao da ti vežu ruke i noge i onda samo čekaju znak (nagodbu) da te takvog bace u more.
Ova ZSE je stvarno tragedija od burze.

Ignore: KressoM, delux


http://zse.hr/default.aspx?id=80957

Izgleda da se povijest ponavlja. Sad će vjerojatno opet zamrznuti trgovanje na neodređeno, moguće do sklapanja nagodbe tako da nitko od dioničara neće moći niti kupiti niti prodati niti 1 dionicu. Ispada kao da ti vežu ruke i noge i onda samo čekaju znak (nagodbu) da te takvog bace u more.
Ova ZSE je stvarno tragedija od burze.


Ovakav zse ce bankrotirati….
Predvidjam promete od par stotina tisuca kuna…To mogu zahvaliti Ramljaku…
Meni je todex zastupljen sa 17% portfelja…
Ali ova dva dana sve rasprodajem i nikad vise niti jedne lipe ovdje uloziti necu..
Vama koji ostajete sretno…jer cete trgovati vas 50 ak medjusobno…
Nitko racionalan nikad vise nece ni lipe staviti na ovu burzu…
A i svi brokeraji mogu staviti kljuc u bravu…
Ovo ce biti lancana reakcija i predvidjam kraj zse kao burze…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

ps
nemam belje….ali zato imam jmnc

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Pa ovo je bilo za očekivati. Trebali su blokirati prije godinu dana i još uvijek ne odblokirati.


http://zse.hr/default.aspx?id=80957

Izgleda da se povijest ponavlja. Sad će vjerojatno opet zamrznuti trgovanje na neodređeno, moguće do sklapanja nagodbe tako da nitko od dioničara neće moći niti kupiti niti prodati niti 1 dionicu. Ispada kao da ti vežu ruke i noge i onda samo čekaju znak (nagodbu) da te takvog bace u more.
Ova ZSE je stvarno tragedija od burze.

Demokratska, pravna ustrojena država…. žalosno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nakon prespavane noći, ponoviti ću svoj post od jučer

Neke stvari smo znali od uvijek.
Još od vremena najave IPO-a Agrokora (tamo negdje 2014.) napisao sam više puta da je najveći rizik kod Belja (a vrijedi i za ostali Todex), ne poslovanje nego većinski vlasnik.
Znali smo kakav je prema dobavljačima.
Znali smo kakav je prema manjinskim dioničarima.
Znali smo da je opteretio firme jamstvima. To je bio javni podatak.

Sve smo to znali.

Ja i onda i sada znam što me privuklo ulaganju u Belje:
1. povećanje prihoda od prodaje s daljnjim potencijalom nakon kupnje Merkatora
2. mala tržišna kapitalizacija s obzirom na BV
3. smanjeni financijski troškovi nakon provedene dokapitalizacije
4. odlične robne marke koje su prepoznate kod potrošača
5. postojani kanal prodaje kroz Agrokor kao vertikalno osmišljenu kompaniju

Ovo su odlične stvari koje će preko čiste bilance Belja 2 dobit neki novi vlasnik za male pare.
Moja ideja pri investiranju je bila sudjelovati u tom ekonomskom rastu i to sa vlastitim kapitalom.
To je općenito moja vizija razloga za investiranje na tržištu kapitala.
Sam se pobrinuti za vlastitu mirovinu, a ne ju čekati iz državnog prvog stupa međugeneracijske solidarnosti i uzajamnosti.

Sada su me na Belju u tome spriječili.
I ne samo mene.

P.S.
Čestitam novim vlasnicima Belja.
Dobiti će pravi ispolirani bombončić od kompanije, a na njima je da dalje upravljaju poslovanjem.

Udruga manjinskih dioničara možda uspije nešto izboriti, vidjeti ćemo. Dajem im podršku.

La vita e bella!


Nakon prespavane noći, ponoviti ću svoj post od jučer

Neke stvari smo znali od uvijek.
Još od vremena najave IPO-a Agrokora (tamo negdje 2014.) napisao sam više puta da je najveći rizik kod Belja (a vrijedi i za ostali Todex), ne poslovanje nego većinski vlasnik.
Znali smo kakav je prema dobavljačima.
Znali smo kakav je prema manjinskim dioničarima.
Znali smo da je opteretio firme jamstvima. To je bio javni podatak.

Sve smo to znali.

Ja i onda i sada znam što me privuklo ulaganju u Belje:
1. povećanje prihoda od prodaje s daljnjim potencijalom nakon kupnje Merkatora
2. mala tržišna kapitalizacija s obzirom na BV
3. smanjeni financijski troškovi nakon provedene dokapitalizacije
4. odlične robne marke koje su prepoznate kod potrošača
5. postojani kanal prodaje kroz Agrokor kao vertikalno osmišljenu kompaniju

Ovo su odlične stvari koje će preko čiste bilance Belja 2 dobit neki novi vlasnik za male pare.
Moja ideja pri investiranju je bila sudjelovati u tom ekonomskom rastu i to sa vlastitim kapitalom.
To je općenito moja vizija razloga za investiranje na tržištu kapitala.
Sam se pobrinuti za vlastitu mirovinu, a ne ju čekati iz državnog prvog stupa međugeneracijske solidarnosti i uzajamnosti.

Sada su me na Belju u tome spriječili.
I ne samo mene.

P.S.
Čestitam novim vlasnicima Belja.
Dobiti će pravi ispolirani bombončić od kompanije, a na njima je da dalje upravljaju poslovanjem.

Udruga manjinskih dioničara možda uspije nešto izboriti, vidjeti ćemo. Dajem im podršku.


Znači vi ste se predali,odustali i poklonili novim vlasnicima?

Nema tu predaje ili odustajanja, nego činjenica da će vjerovnici postati novi vlasnici.
Jest da je njima otišla imovina, a dug je ostao nama i to će Udruga probati osporiti.
Ako uspiju, dobiti ćemo naknadu, ali to ne mjenja činjenicu nove vlasničke strukture.

La vita e bella!

Joj, sada vadite jednu riječ iz cijelog posta!

To je kao da sam čestitao Horvatinčiću jer je namagarčio cijeli pravni sustav u RH sa svojom sinkopom..

Ako sam se loše izrazio, pardon.

La vita e bella!

ulagati i dalje na ZSE može samo onaj tko će se igrati sa parsto kuna pa mu to dođe kao kladara, dobije ili spuši svejedno, samo da prođe vrijeme….no očekivati da će normalni ulagači ovdje u buduće ulagati novac, to možemo slobodno zaboraviti, ono keša što je ostalo tj. dionica koje će se ubrzo rasprodati, preselit će brzinom munje na normalne burze koje štite svoje ulagače od prevara i pljačke.
ZSE je na žalost postala sinonim za najgore prevare malih ulagača i nitko to više ne može promijeniti…. možda je rješenje ZSE pripojiti nekoj drugoj burzi koja štiti ulagače i gdje se ovakve pljačke i svinjarije ne događaju tako da se ime ZSE zatre i zaboravi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close