BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Niste htjeli slusat…

No pain no Game

Drugim riječima, postojeći vlasnik Agrokora Ivica Todorić, ali i manjinski dioničari u povezanim kompanijama poput Leda, Jamnice, Zvijezde i drugih, bit će zadnji na listi te će njihov kapital vjerojatno biti izbrisan ili sveden na simboličnu vrijednost….
toliko tuzno pretuzno…zagrebacka burza..sad adio i nikad vise

Ovo je iz najmracnijeg doba komunizma, nacionalizacija, exproprijacija i sl. su bebe za ovaj prijedlog.
Oteto prokleto, ocekujem iz udruge obavijest o daljnjim koracima glede tuzbe prema RH.

pa vidjelo se već danas da netko ima info čim su odmah u 9 sati došli prodajni nalozi na 4 kn i niže…. a kad se sjetim da je jučer netko kupio 50.000 komada po 5,58 kn….strašno, taj će u 2 dana ispušiti možda i 150.000 kuna

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

hoće li sutra biti blokada trgovanja? to bi spriječilo pad, ali i onemogućilo onima koji žele kupiti/prodati da to naprave. možda je ipak bolje pustiti trgovanje

ovako ce bar neko izaci ako blokiraju onda ce nakon otvaranja vrijednost biti 0

je, slažem se i da je bolje da se trguje pa što bude -bude


Ovo je iz najmracnijeg doba komunizma, nacionalizacija, exproprijacija i sl. su bebe za ovaj prijedlog.
Oteto prokleto, ocekujem iz udruge obavijest o daljnjim koracima glede tuzbe prema RH.

A gdje ste bili kada je todoric oteo belje i nije dao javnu ponudu, koju je po zakonu morao dati.
Tada su s.linić i njegova ekipa preko noci smijenili samodola koji je donio rjesenje hanfe da se ponuda mora predati.
Nasli su “svjedoke” od kojih je jedna bila čistačica koja je posvjedocila da je čula razgovore i dogovore izmedju agrokorovih i drzavnih predstavnika o preuzimanju belja i na taj nacin je izbjednuta potreba za javnom ponudom od strane agrokora jer su kobajage drzava i agrokor djelovali zajedno.
Tada je sve bilo jasno i gotovo. Pljacja je amenovana, a ovo je epilog. Nisu samo opljackani dionicari agrokora, njih oko 15000, nego i dionicari adrisa te svi umirovljenici.
Jeste li svijesni da je ukradeno hrvatskim gradjanima preko 50 MILIJARDI kuna ?

Status Quo: Roll Over Lay Down



Ovo je iz najmracnijeg doba komunizma, nacionalizacija, exproprijacija i sl. su bebe za ovaj prijedlog.
Oteto prokleto, ocekujem iz udruge obavijest o daljnjim koracima glede tuzbe prema RH.

A gdje ste bili kada je todoric oteo belje i nije dao javnu ponudu, koju je po zakonu morao dati.
Tada su s.linić i njegova ekipa preko noci smijenili samodola koji je donio rjesenje hanfe da se ponuda mora predati.
Nasli su "svjedoke" od kojih je jedna bila čistačica koja je posvjedocila da je čula razgovore i dogovore izmedju agrokorovih i drzavnih predstavnika o preuzimanju belja i na taj nacin je izbjednuta potreba za javnom ponudom od strane agrokora jer su kobajage drzava i agrokor djelovali zajedno.
Tada je sve bilo jasno i gotovo. Pljacja je amenovana, a ovo je epilog. Nisu samo opljackani dionicari agrokora, njih oko 15000, nego i dionicari adrisa te svi umirovljenici.
Jeste li svijesni da je ukradeno hrvatskim gradjanima preko 50 MILIJARDI kuna ?
[/quote]

Na moju zalost i tada sam bio u Belju.

Mislio sam tad da je s Linićem (jedna od največih štetočina ikad) dosao kraj odnosa prema dioničarima kao prema zadnjem smeću, no trenutno situacija nije nista bolja dapače.
Prvi put se suočavam s mogučnošču 100% og otpisa, nije ugodno, no velik dio sam vec otpisao u Todorićevoj dokapitalizaciji, istina nije mi rebalo još dodatno ulaganje, no što je tu je.

Ovo je težak “konock down”, ali još uvijek nije “konock out”, ima li nade za oporavak vidjet cemo.

Nije gotovo kad je gotovo nego…kad “SUDAC” fučka kraj.


ovako ce bar neko izaci ako blokiraju onda ce nakon otvaranja vrijednost biti 0

Imam blagi osjecaj da ce ujutro nestat svi nalozi na potražnji, odnosno nečeš imat kome prodat

A možda Hanfa odobri ponudu za preuzimanje?

Koliko sam shvatio postoji zahtjev Hanfi za ostvarivanjem kontrole nad Agrokorom i temeljem toga davanjem javne ponude. Od njih još nismo čuli glasa, zasad.

Po tko zna koji put legaliziran kriminal, to je za ne povjerovat.
Tu pusimo svi i buduce generacije jer su tu i nase mirovine, katastrofa, samo zbog boljitka pojedinaca.
Tako valjda svi zelimo skoro zadnjih 30 godina.
Nase pravosuđe osuđuje za 2 fete sira, prolazak kroz narancasto, a ubojice i privredni kriminalci setaju sa osmjehom na licu, zivjela jalova stvarnost, fuj, fuj, fuj.

New Report

Close