BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sad da hoću prodati belje dobit ću u prosjeku 305kn,izgubit ću još 2% za izlaz i ulaz u drugu dionicu,kad Belje krene moći ću ga kupiti za 225kn + još 2% za izlaz/ulaz……troškova kao u priči…..Gdje ja to mogu zavrtiti “garantiranih 20% sada reci ti meni…pa baš da vidimo…koja je to dionica???

Novac je kisik burze!

ja izašao i u nepunih mjesec dana zaradio nekoliko tisuća Eur-a

Ti si zbilja sposoban momak.
1. Tvoj post govori da imaš perja kad si “toliki” prinos ostvario.
2. Govori da si stvarno pametan i sposoban jer si prodao i kupio u savrešeno vrijeme.
3.Pazi se sponzoruša jer padaju na takve.

[smiley12]

Plus, što je ovo mjesto idealno za baratanje raznoraznim ciframa.

Uvaženi kolega, ja ne mislim, a nisam tako niti napisao, da zadnje 2 godine Belje nije bilo dobro, bilo je, bilo, itekako, ali to je, nažalost, prošlo svršeno vrijeme. Ja govorim o tome da svi koji na ovom forumu pišu o tome da će biti, gube lovu od navedenog datuma, tj. od 24-10-2006, a da su na drugoj strani istu tu lovu mogli uložiti i zaraditi barem 50% do danas.
Eto, to je čista, elementarna matematika. Mislim da nitko od nas ovdje ne može biti zadovoljan zaradom samo u prošlim vremena (od prije 1-2 godinu), već da nam je cilj zarađivati i dalje, a ne zadovoljiti se s onim što je bilo, i u tom smislu su svi moji komentari oko Belja zadnjih mjeseci.
Kao što sam već napisao, ja izašao i u nepunih mjesec dana zaradio nekoliko tisuća Eur-a, a uvijek se stignem vratiti kada Belje krene. Vi ostali ostanite ovdje i čekajte neka bolja vremena, a ja ću u međuvremenu na drugome zarađivati.
Pozdrav!

Elementarna matematika je ono što sam napisao…to nije prošlo svršeno vrijeme nego razlika u cijeni dionice od prije godinu i pol i DANAS….ako ste ušli na dan 24-10-2006 vaš problem….
Fraze kao zaradio par tisuća EUR ostavite kolega za neku drugu raspravu, ovdje ništa ne znače, eventualno da ste naveli postotak….možda imate 10mil EUR uloženih u mjesec dana i sad se hvalite sa par tisuća zarađenih..tko zna..

Pozdrav


Ja sad da hoću prodati belje dobit ću u prosjeku 305kn,izgubit ću još 2% za izlaz i ulaz u drugu dionicu,kad Belje krene moći ću ga kupiti za 225kn + još 2% za izlaz/ulaz……troškova kao u priči…..Gdje ja to mogu zavrtiti “garantiranih 20% sada reci ti meni…pa baš da vidimo…koja je to dionica???

Poštovani kolega, zar želite reći da u posljednjih nekoliko mjeseci nije bilo dionica na kojima ste mogli zaraditi više od 5% ???
Evo, konkretno, uzmite početni datum od prije npr.120 ili 150 dana za BLJE, INA, BD62, ADRS VIRO, pa vidite da li vam se isplatilo čekati u Belju, ili kupiti neku od navedenih (a bilo ih je i još nekoliko) dionica.
A ako želite baš konkretno, prodao sam Belje po 313 i kupio Badel po 885, i evo do danas lijepe zaradice, koja je još i veća ako pogledamo koliko je danas Belje ispod 313!

tmester:

Uvaženi kolega, a koliko je to % porasta u malo manje od 2 godine….jako puno vjerujte mi…..nisam toliko dugo na burzi, ali sumnjam da bi se mogli žaliti na veće prinose da ste sve što ste imali polovicom 2005 godine uložili u belje po ispod 50kn…..i kako bi onda gledali na lelujanje i let…. pozdrav

Uvaženi kolega, ja ne mislim, a nisam tako niti napisao, da zadnje 2 godine Belje nije bilo dobro, bilo je, bilo, itekako, ali to je, nažalost, prošlo svršeno vrijeme. Ja govorim o tome da svi koji na ovom forumu pišu o tome da će biti, gube lovu od navedenog datuma, tj. od 24-10-2006, a da su na drugoj strani istu tu lovu mogli uložiti i zaraditi barem 50% do danas.
Eto, to je čista, elementarna matematika. Mislim da nitko od nas ovdje ne može biti zadovoljan zaradom samo u prošlim vremena (od prije 1-2 godinu), već da nam je cilj zarađivati i dalje, a ne zadovoljiti se s onim što je bilo, i u tom smislu su svi moji komentari oko Belja zadnjih mjeseci.
Kao što sam već napisao, ja izašao i u nepunih mjesec dana zaradio nekoliko tisuća Eur-a, a uvijek se stignem vratiti kada Belje krene. Vi ostali ostanite ovdje i čekajte neka bolja vremena, a ja ću u međuvremenu na drugome zarađivati.
Pozdrav!

Zar nije logičnije čekati u Belju koje nije ostvarilo skok nego u nekim dionicama koje su skočile 50%, to ti se zove životna matematika… pozdrav!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ne govori kolega agramer loše što se tiče onog što se moglo poduzeti. Pitanje je samo ima li pravo za budućnost. Nije grijeh malo se poigrati. Ja sam napravio nešto slično s Podravkom. Izašao na 639, ušao u Đakovštinu na 193, izašao iz Đ. na 208 i vratio se u podravku na 622. Dobio sam nešto manje od dionice na svakih 10 što sam imao.

To je bila jedna uspješna makinacija, neuspješne ne spominjem. Tako je valjda i s kolegom agramerom [smiley2]

Hm, čini se da su ovdje neki ljudi posvađani sa matematikom.
Da još jednom ponovim: Belje pada, drugi rastu. Stvarno mi nije jasno koji dio ne razumijete.
No dobro, ne želim više voditi prazne diskusije. Kao što sam već napisao, ja izašao, kupio drugo, zaradio nekoliko tisuća EUR, ili ako vam je draže 15%, prodaju i kupnju platio 1,8%, i ne, ne baratam sa silnim milijunima kuna, te mi nije ni na kraj pameti hvaliti se sa time. Samo pokušavam objasniti trenutačnu situaciju, a ako vas to smeta, unaprijed se izvinjavam. Mislio sam da ovaj forum služi za razmjenu mišljenja, a vi prema svakom tko drugačije misli odmah sipate drvlje i kamenje, pa makar te druge tvrdnje i imaju uporište u prošlim događanjima na burzi. Vi i dalje drukajte za Belje, ja ću uletiti kada vlak krene,a do tada kupiti vrhnje negdje drugdje.
Sretno!
OVER and OUT

Ja sam u Belje u zadnjih pola godine ulazio dva puta.
Prvi put me sje… ona dokapitalizacija,a drugi put maalkice popusish…
Svaka čast agramer666,ako si dobro prošao sa dionicom.
Treći put sam skeptičan i teško mi je odrediti kada i na koliko bih ušao..
Povijest kaže: kada se mediji raskokodakaju i kada se bliži nekakvo izvješće,Belje pada..
Možda ovaj put neće…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Ja sam u Belje u zadnjih pola godine ulazio dva puta.
Prvi put me sje… ona dokapitalizacija,a drugi put maalkice popusish…
Svaka čast agramer666,ako si dobro prošao sa dionicom.
Treći put sam skeptičan i teško mi je odrediti kada i na koliko bih ušao..
Povijest kaže: kada se mediji raskokodakaju i kada se bliži nekakvo izvješće,Belje pada..
Možda ovaj put neće…


Mislim da se tome svi nadaju. Stalno se ponavlja da padne pred izvješće, ali jednom se i to mora promijeniti. E sad, hoće li to biti skoro, vidit ćemo. Ustrajan sam i nadam se najboljem.


Ja sam u Belje u zadnjih pola godine ulazio dva puta.
Prvi put me sje… ona dokapitalizacija,a drugi put maalkice popusish…
Svaka čast agramer666,ako si dobro prošao sa dionicom.
Treći put sam skeptičan i teško mi je odrediti kada i na koliko bih ušao..
Povijest kaže: kada se mediji raskokodakaju i kada se bliži nekakvo izvješće,Belje pada..
Možda ovaj put neće…

Na dokapitalizaciji sam i ja spljugal, ali drugi ulaz i izlaz su nadoknadili pusionu i donijeli i zaradu.

Ma nisam ja popušio minus na dokapitalizaciji,no da sam izašao na onijeh 340…e tu popuših…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close