BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/opcine-u-slavoniji-imaju-problem-agrokor-ne-placa-najam-zemljista-samo-trpinji-duguje-milijun-kuna-hedl-je-istrazio-slucaj/

nigdje u nedavnom izvjestaju agrokorovih perjanica nije bilo stavke..sto nismo platili a morali smo…
ee da

Pa nije li 40 nominala?

A kako doć do 40? Mi.

Pongy to neki nikako da shvate..ove dionice postoje samo formalno jos neko vrijeme..

No pain no Game

U prvih deset mjeseci, kompanije iz poslovne grupe Poljoprivreda su postigle pozitivne EBITDA-e s maržama u rasponu od 2,3% do 20,8%. Marža u listopadu je iznad prosjeka ostalih mjeseci 2017. godine, što je rezultat kvalitetnijeg upravljanja troškovima, odličnih naturalnih pokazatelja u proizvodnji stoke, visokih prinosa poljoprivrednih kultura i visoke profitabilnosti mliječnih farma. Listopad 2017. godine bio je najbolji mjesec za realizaciju prihoda u ovoj godini za Belje, koje zajedno s Agrokor trgovinom čini 75% ukupnih prodajnih prihoda.

@ serija
Je kad bi te dionice koje imas predstavljale firmu koja ce nastati..

No pain no Game


Pongy to neki nikako da shvate..ove dionice postoje samo formalno jos neko vrijeme..

koje dionice -budite precizniji , i naedeti razloge i izvore vaših informacija


A kako doć do 40? Mi.

ako 21.12 postignu dogovor sa vjerovnicima , i povuku jamstva ,odnosno ih proglase ništavnima , i oslobode tog tereta tvrtke kćeri poput ledo,belje, za dva-tri sata će cjena doći blizu 30-40 kn…

Zašto samo podravska banka prodaje dionice a ostali iz top 10 ne? Ako je tako kako tvrdite stanje lose? Hocete reci da netko tko ima 10 milijuna kn u Belju i zna da dionice vrijede 0 je bedastoća i zato ne prodaje?

To je sto sam rekao, procitas clanak posebno obratite pozornost na zadnji pasus.

http://www.seebiz.eu/svevise-hrvatske-hrane-na-slovenskim-policama/ar-167477/

Momci vi ste ovdje gadno zabrijali, ostala Vam samo nada, a nada je…. Oni koji znaju to sto vi ne znate pokusavaju spasit sto se spasit da..

No pain no Game

U ocekivanju prvih obrisa nagodbe, predviđanje 3N Capitala kaže cca 10% postojeci vlasnici, a prema slici u privitku

New Report

Close