BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mali dioničari Agrokora traže zaštitu, ali HDZ je naštimao zakon u korist strvinarskih fondova


mali dioničari agrokora?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Na moje dionice vidljive velike promjene. Podravska banka prodala sve dionice..prvo pala na 7 mj. a sada potpuno izišli iz Belja. Novi igrač Euroherc osig1. s 170000 na 7 mj. Splitska banka prodala 30000 i još ima samo 110000. Kad i oni iziđu tko će više prodavati po ovoj cijeni.

Od kud vama to?
[/quote]

Govori o B seriji kojom se ne trguje na burzi kao sa A serijom

Ignore: KressoM, delux




@Dunlop

samo agram ima upucano u dionice belja 70 milja , nemislim da će ova cjena biti zanimljiva – bit će ovdje blic da ljudi neće stići niti reagirati uskoro…

Agram,koliko je meni poznato,nije kupovao dionice BELJA.
Ovdje se ,izgleda,samo radi o kolateralu za repo poslove-kreditiranje i kada kredit
nije mogao biti vracen,preuzete su dionice kao nekakvo jamstvo.
Sumnjam da je AGRAM-u u interesu imati dionice umjesto "casha"!
[/quote]

Ali ih ima jel tako…ha,ha

dali ih kupio sa novcima i stavio na račun KBZ-skbnički Podravske ili dao kredit pa preuzeo dionice ,i stavio ih na račun KBZ i skrbnički Podravske , vam se svodi na isto -imaju oko 25% vlasništva ako zbrojite ova dva računa , kako na redovnim tako i na povlaštenim…

bilo je toga još – pa su preuzeli ono u Istri za dug…

Koliko sam cuo i shvatio Maricu Vidakovic, prve elemente nagodbe mogli bi cuti na prezentaciji 21.prosinca.

Prema odabiru Pucara za glavnog covjeka udruge dobavljaca i te kako se umjesala politika.
Sef i glasnogovornica predstavljaju Podravku i Kras, a oni su se fino naplatili par dana prije stupanja na snagu Lex-a, i u biti su u najmanjem gubitku svih dobavljaca koji zajedno drže 34% duga.

Sve smo bliži nagodbi u smislu dobavljacima Konzum i udjeli u Jamnici i Ledu, financijašima EBITDA-a na rasplolaganje do 10 god, a postojecim vlasnicima ostaci, koji nisu manji od onog što trenutno imaju.

Ako udjelničari u roll up ćekaju svoju zaradu minimum 1,5 god, onda i mi dionicari nemozemo ocekivat povrat ili neki dobru zaradu prije roka od bar 5 god.

Jesu li ili nisu Agramovci (Grgic) kupili dionice ili su ih prisilno mjenjali za kredit potpuno je svejedno.
Money, money, money, svi ga zelimo jednako, po mogučnosti da ga je više nego u trenutku odluke o sađenju tikvi s Todom.

Koja je zadnja cijena i k/p? Hvala!

Mislim da Agram jos nije ispucao svoje, dovoljno je zbrojat pozicije R-A i R-B

Glavna su pitanja:

1. Kuda ce cijena nakon nagodbe, neovisno kakva ona bila?
2. Hoce li biti dionica stecenih nagodbom u prodaji na burzi?

Odgovori se cine dosta jasni


Mislim da Agram jos nije ispucao svoje, dovoljno je zbrojat pozicije R-A i R-B

Glavna su pitanja:

1. Kuda ce cijena nakon nagodbe, neovisno kakva ona bila?
2. Hoce li biti dionica stecenih nagodbom u prodaji na burzi?

Odgovori se cine dosta jasni

ma da? pa napiši ih onda pa da prokomentiramo?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@Lojtra

Ako žele dug naplaćivati preko dionica , onda će morati dignuti sve sastavnice Agrokora -cjene dionica na nominalu , belje,ledo,jamnica,zvjezda,vupik

Znači Belje na 40 kn.

@Lojtra treba pričekati nagodbu, 40 kn je preoptimistično ali 25-30 kn je realna cijena s obzirom na zadnja tri kvartala.

Već 10 godina špekulira se na ovoj dionici.
Umjesto 25-30 Kn, imat će te vrijednost 1 Kn i nize.
Svaki optimizam bio je suprotan od vasih spekuliranja ili ocekivanja.
Zelje malih, realnost velikih, mali puse svakako.

New Report

Close