BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SeRija@

pokupili su im jučer i danas 110 tisuća dionica – netko je to kupio na 4,60 kn -5 kn , ovdje je za očekivati dobar rast cjene dionica u idućim danima…

mislim da je ova transakcija u 15:02 minute zadnje što mogu prodat od svojih količina , sad bi trebali biti aut sa prodajom od 110 tisuća , ako se neki nedobudni ne pojavi pored , iako mi nije jasno da su i ovo prodavali na ovim cjenama , mogli su to slobodno prodat na 6-7 kn

Koliko toga još ima za prodat..

Ne dozvoljavaju rast dionice, ne znam zbog čega?

Nove količine dolaze na ask tako da nista od rasta

Kupujem ovo na cca 2,5 kn.. Čisto onako malo kockarski.. Vjerujem već za nekih mjesec dana

Bruxelles
Ja sam dokupio na 4.61 kn da si smanjim ulaz na 21 kn

Vrlo hrabro Serija, svaka čast.. Na rizičnu količinu dionica upucavat još za smanjit si prosjek, vrlo hrabro.. Ja ću malo zakockat s nekim sastavnicama Agrokorom, ali samo ako se cijena spusti na određene razine.. Skoro pa se i pozdravit s tim novcima, ali ako se nešto okrene u korist oporavka i nagodbe onda prinos može bit višestruko veći..

Hvala 🍻
Na taj cin sam se odlučio jer sam na Belju 90% u minusu tako da mi tih par tisuća kn koje bi izvukao iz dionice me znaci nista.

A cujte po 2,47 kn se onaj petak nije moglo uzeti jer je bio poseban rezim trgovanja ali je nakon prijelaza u redovan rezim dionica brzo dosla na 10 kn tako da je ova cijena po kojoj sam dokupio najniza od kad je puštena u redovan rezim.

Serija to si kupio moje dionice, ja bum tvoje oko 1 Kn.
Lijepi pozdrav, Belje radi nikad bolje, a špekulanti spustili cijenu jer otimaju tuđe.

titi budi mi prijatelj

veliki kupovni nalog (50.000) po 4,5 kn
baš me zanima hoće li ostati (biti realiziran) kad krene trgovanje ili se samo netko igra?
dok pišem, još jedan na 8.000 kom po 4,7 kn

New Report

Close