BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


19,329 komada na 4,65 kn, to je vjerojatno sva preostala količina pa tko voli i ima keša 😉

možda je prodavač onda SZAIF? jer promet danas je 70.000 dionica, nešto je prodano i jučer, a sa ovih 19.000 preostalih komada moglo bi biti zaokružen broj od 100.000 komada, a to je cca ono što oni imaju? ako je tako, sutra su oni do kraja vani i onda će bez problema preko 5 kn

Mene zanima kad je tolika euforija koliko se ocekuje rast cijene dionica kroz blisku buducnost.
I zasto netko stopa, koji je interes pojedinih struktura unutar Belja.


http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/potpisom-tzv-roll-up-kredita-uspostavljeno-je-zajednicko-djelovanje-kojim-je-prenesena-kontrola-a-cime-je-nastala-obveza-javne-ponude/

Na stranicama HANFE vec godinama stoje neobjavljene ponude za osobe za koje je nastala obveza objavljivanja ponude za preuzimanje..i nikom nista..i nikad nece bit nista..Tako da Hanfa i donese obavezu..nikom nista..!

http://www.hanfa.hr/trziste-kapitala/preuzimanja-dionickih-drustava/neobjavljene-ponude/

Toliko o “snazi” Hanfe !

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Vodeci ljudi udruge sigurno nisu toliko naivni, a niti itko drugi ocekuje ponudu za preuzimanje, a neznam koja bi bila prihvatljiva cijena, mozda je SZAIF-u i Agramu dovoljno 5 KN, meni nije.
Svrha udruge za mene je ostvarena ukoliko uspiju napraviti ikakav priitisak u formiranju imalo povoljnije nagodbe za postojece dionicare i da se u sto vecem dijelu javnosti stvori fama o lopovluku sod strane Knighthead-a. Stvarno nikad nisam vjerovao da cu biti na istoj strani s Todoricem i Agramom.
Nitko ne voli pred izbore negativan glas javnosti, a pogotovo ako i u vlastitim redovima ne kontrolira u potpunost situaciju. Politika je itekao bitna i zasad udruga igra dobro.


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/7t2ah6chuKWZwbIT1Vp3Lw==.pdf

Jako dobri rezultati, bit će tu žestoke borbe manjinskih dioničara da zaštitimo svoju imovinu od vjerovnika Agrokora koji bi rado omastili brke ovim slasnim zalogajem 😉

Ignore: KressoM, delux


19,329 komada na 4,65 kn, to je vjerojatno sva preostala količina pa tko voli i ima keša 😉

Povukao se taj jutros.

Nisam danas pratio otvaranje, je li se onaj sa 19.xxx komada na 4,65 kn sada prebacio u H nalog sa po 2000 vidljivih komada ili se maknuo s prodaje pa je to netko drugi stavio 2000 dionica?

Ignore: KressoM, delux

rezultati su super , nego gdje nestade onaj sa 19000 na asku , što ne ostane da ga se pokupi


EBITDA 168 milijuna kn, sviđa mi se.

Slabo komentirate ovaj sjajan rezultat iz poslovanja.


rezultati su super , nego gdje nestade onaj sa 19000 na asku , što ne ostane da ga se pokupi

Ostao je, prebacio se u H nalog. Do sad ga je očišćeno pola, znači još ima oko 10.000 komada i gotovo 🙂

p.s. @serija
je, rezultati su odlični pa ćemo se morati braniti rukama i nogama od onih koji bi se htjeli dočepati ovog bisera. Možda bi bilo bolje da su iskazali lošije rezultate? ;-))

Ignore: KressoM, delux

Gotovo, počišćeno je svih 20.000 komada u H nalogu, kupnja mjesecima nije bila ovako jaka! Idemo li ubrzo preko 5, tj. prema 6 kn?

Ignore: KressoM, delux


Gotovo, počišćeno je svih 20.000 komada u H nalogu, kupnja mjesecima nije bila ovako jaka! Idemo li ubrzo preko 5, tj. prema 6 kn?

mislim da je skrbnički splitske banke imao je ukupno oko 110 tisuća dionica , ostalo mu je još nekih 10 tisuća

New Report

Close