BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo znači da je vrjeme za jači rast , u idućim danima, treba biti stpljiv

udruga traži javnu ponudu za otkup dionica od dioničara , sad je red da se cijena formira na što većoj razini..

Meni se zahtjev Udruge, iako formalno-pravno logičan, ipak čini potpuno nerealan.

Ali metoda pritiska je jedina funkcionalna u vremenu pred nama.
Treba ih pritisnuti maksimalno.

La vita e bella!

Kada bi ih tuzili da li vrijedi samo za dionice kupljene prije Lexa?

Ne, to se odnosi na sve dionice koje su u posjedu malih dioničara.

IDE TO NA 40!!!

Ha-ha-ha!

La vita e bella!


Meni se zahtjev Udruge, iako formalno-pravno logičan, ipak čini potpuno nerealan.

Ali metoda pritiska je jedina funkcionalna u vremenu pred nama.
Treba ih pritisnuti maksimalno.

Točno treba pritisnuti i hanfu da se sutra očituje o zahtjevu udruge , i da da javno priopćenje …

a danas bi trebali svih 14-15 tisuća malih dioničara poslat email sa zahtjevom za očitovanje ujutro… na službenu adresu hanfe..


Meni se zahtjev Udruge, iako formalno-pravno logičan, ipak čini potpuno nerealan.

Ali metoda pritiska je jedina funkcionalna u vremenu pred nama.
Treba ih pritisnuti maksimalno.

To je pritisak samo radi nagodbe jer kreditori nisu postali vlasnici niti Agrokora, a kamo li dionica tvrtki kćeri. Tek ako bi nagodba bila nepovoljna prema manjinskim dioničarima, onda bi bilo osnova za tužbe i osporavanja kako same nagodbe, tako i svih radnji nakon nje. Toga su vjerujem svjesni i svi veći igrači koj kroje nagodbu i kojima nikako ne odgovara neprijateljski stav javnosti i medijsko razvlačenje da su opljačkali manjinske dioničare.

Ignore: KressoM, delux


Pa nije im bitna, kome se isplati ovo prodavati po 4,50 kn? A oni prodaju.

Prodaju oni koji su u petak kupovali po 2,47 kn. Valjda. Nema tko drugi.

19,329 komada na 4,65 kn, to je vjerojatno sva preostala količina pa tko voli i ima keša 😉

Ignore: KressoM, delux

To je pritisak samo radi nagodbe jer kreditori nisu postali vlasnici niti Agrokora, a kamo li dionica tvrtki kćeri. Tek ako bi nagodba bila nepovoljna prema manjinskim dioničarima, onda bi bilo osnova za tužbe i osporavanja kako same nagodbe, tako i svih radnji nakon nje. Toga su vjerujem svjesni i svi veći igrači koj kroje nagodbu i kojima nikako ne odgovara neprijateljski stav javnosti i medijsko razvlačenje da su opljačkali manjinske dioničare.
[/quote

Naš narod je trom i svašta trpi, ali uvjeren sam da će spontano izaći na ulice kad čuju za tužnu sudbinu malih dioničara. Sad je stvarno prevršilo mjeru 😀

http://hr.n1info.com/a266793/Vijesti/Ramljak-se-pred-nama-ponasao-poput-faraona.html

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/7t2ah6chuKWZwbIT1Vp3Lw==.pdf

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

EBITDA 168 milijuna kn, sviđa mi se.

New Report

Close