BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto, učlanio se u Udrugu.

Zašto?

Jer je pred nama rasplitanje gordijskog čvora zvanog Agrokor pa je bolje djelovati zajedničkim snagama nego nikako.

Držim nam svima fige da sve dobro prođe po nas i naše interese.

La vita e bella!

Sad imamo udrugu manjinskih dioničara, a udruga dobavljača treba biti formirana u srijedu.
Nadam se da ce past i medusobni dogovor oko suvlasništva, a bankama i obvezničarima prepustimo EBITD-u recimo 5 godina i to je to.
Nagodba svi hapy

Fina kupnja se naslagala iznad 4,50 kn

Ignore: KressoM, delux

@watson1234
Tako je, u tome je poanta! Jer što više fizičkih i pravnih osoba uđe u udrugu, ona postaje jača te su automatski sve manje količine dionica raspoložive za trgovanje i prodaju!
Kad zbrojiš 1+1, rezultat je da to neminovno vodi rastu cijene dionice…

Ignore: KressoM, delux

https://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/tedeschi-kao-nikad-dosad-napao-todorica-ali-ne-samo-njega-to-sto-je-pobjegao-u-london-i-ostavio-10000-radnika-je-svinjarija-i-jos-propovijeda/6833802/

Nema više prodaje po 5 kn, sad se ide prema 6

Ignore: KressoM, delux

Haha, brzo su me demantirali, ali nema veze…za sad skoro 37.000 komada. Neka se odigraju prebacivanja koja trebaju pa ćemo mirno moći prema gore 🙂

Ignore: KressoM, delux


Haha, brzo su me demantirali, ali nema veze…za sad skoro 37.000 komada. Neka se odigraju prebacivanja koja trebaju pa ćemo mirno moći prema gore 🙂

drugi proboj i čišćenje iznad 5 kn , sad kad uslijedi treći udar po asku , to bi trebalo bit održivo ,i da krene rast


Haha, brzo su me demantirali, ali nema veze…za sad skoro 37.000 komada. Neka se odigraju prebacivanja koja trebaju pa ćemo mirno moći prema gore 🙂

Od nekud poznata fraza…

Bit ce kolega da se love startne pozicije…Procitajte moj post na Agrokor tickeru

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovo je potrebno jos spustiti jer ocito prodavači ne gledaju cijenu nego samo da se rijese dionica, koji bi bio razlog bijega?

@SeRija

koji razlog bjega, ako oće prodati neka prodaju , u pola sata su im pokupili 50 tisuća dionica , ako je ovo prodavao skrbnički Splitske banke , ostalo mu je još oko 50 tisuća za prodat , neka stavi nalog i riješi se toga , pokupiti će ga kao i u jutro…


Ovo je potrebno jos spustiti jer ocito prodavači ne gledaju cijenu nego samo da se rijese dionica

Ako im cijena nije bitna, što se onda ne iskrcaju kad iznad 4 kn imaju na kupnji oko 30.000 dionica?!??
Ovo je baš štopanje cijene jer čim se kupnja počela slagati na 5 kn s tendencijom dizanja prema 6 kn brzo su počeli kipati po kupnji da vrate cijenu nazad.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close