BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a i super su mi ovi Agramovci pod skrbnickim Podravske. Kao bori se za prava dionicara a fino radi distribuciju dionica svaki dan po sve nizoj cijeni :D. Kuzim kak prodaju spiku sa 25%, ali ne kuzim zasto vrsiti dodatan pritsak i podaju/e po ovim cijenama?

Od kud ti da je AGRAM iza srbničkog Podravske banke, knjiga dionićara od 01.12. kaze drugacije

To je osoba koja ima sve skupa malo vise od 25%. Bilo je rijeci vec prethodno na forumu. Jos malo ima za prodavat do cistih 25

Ako se ovo pozitivno rasplete, nastat ce opca euforija na burzi. Crobex ce do ljeta na 3000

Na moje dionice vidljive velike promjene. Podravska banka prodala sve dionice..prvo pala na 7 mj. a sada potpuno izišli iz Belja. Novi igrač Euroherc osig1. s 170000 na 7 mj. Splitska banka prodala 30000 i još ima samo 110000. Kad i oni iziđu tko će više prodavati po ovoj cijeni.

Prodavat će Euroherc i tako u krug.


Na moje dionice vidljive velike promjene. Podravska banka prodala sve dionice..prvo pala na 7 mj. a sada potpuno izišli iz Belja. Novi igrač Euroherc osig1. s 170000 na 7 mj. Splitska banka prodala 30000 i još ima samo 110000. Kad i oni iziđu tko će više prodavati po ovoj cijeni.

Po ovoj cijeni više neće ali po 2 -3 hoće!


Na moje dionice vidljive velike promjene. Podravska banka prodala sve dionice..prvo pala na 7 mj. a sada potpuno izišli iz Belja. Novi igrač Euroherc osig1. s 170000 na 7 mj. Splitska banka prodala 30000 i još ima samo 110000. Kad i oni iziđu tko će više prodavati po ovoj cijeni.

Veliki se preslaguju što je dobro, a vjerojatno je i novosnovana udruga odigrala u tome pozitivnu ulogu. Kako god, trenutna cijena Belja je stečajna pa ako nagodba bude u skladu s očekivanjima, tj. dokap na razini Agrokora, bit će to i te kakav vjetar u leđa cijeni dionice na burzi.

Ignore: KressoM, delux

I dalje je pitanje, koga je skrbnik Podravska banka u R-A?
To nisu ni Agram, ni Jadransko, ni sl.

@jmz
Mislim da je to također Agram/Grgić

Ignore: KressoM, delux



Na moje dionice vidljive velike promjene. Podravska banka prodala sve dionice..prvo pala na 7 mj. a sada potpuno izišli iz Belja. Novi igrač Euroherc osig1. s 170000 na 7 mj. Splitska banka prodala 30000 i još ima samo 110000. Kad i oni iziđu tko će više prodavati po ovoj cijeni.

Veliki se preslaguju što je dobro, a vjerojatno je i novosnovana udruga odigrala u tome pozitivnu ulogu. Kako god, trenutna cijena Belja je stečajna pa ako nagodba bude u skladu s očekivanjima, tj. dokap na razini Agrokora, bit će to i te kakav vjetar u leđa cijeni dionice na burzi.
[/quote]

točno-povuće cjenu belja u visine x2 ili x3 od trenutne

Polako se čiste zadnji ostaci do 5 kn, a onda bi mogli laganini prema 6 kn?

Ignore: KressoM, delux

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/udruzi-manjinskih-dionicara-agrokora-pristupili-domaci-i-strani-institucionalni-investitori/
prosinac 11, 2017 autor admin
Udruzi manjinskih dioničara Agrokora pristupili domaći i strani institucionalni investitori

Da je aktivnost Udruge prepoznata od strane šire investicijske javnosti vezane uz operativne kompanije Agrokora, pokazuje njihov pristup u članstvo Udruge.

New Report

Close