BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čekao sam na 4, do(piz)(sa)dilo mi, potrajati će ovo natezanje bez gazde, gdje miševi kolo vode mačka je suvišna





Eto, poklopilo mi dva naloga u ovom zakucavanju prema dolje.
Danas bih se mogao prijaviti u udrugu.

Što vi kažete?

Meni je zanimljivo kako je nakon čišćenja skoro 10.000 komada do 5 kn i prelaska 5 kn, netko brzo počeo tući manjim nalozima po kupnji da vrati cijenu ispod 5 kn. Reklo bi se da taj želi prodati što jeftinije na svoju štetu? 😉
Nego, nisam imao vremena pogledati stranicu udruge pa možda ti znaš – je li netko od većih dioničara iz top10 također član udruge ili su samo mali unutra?
[/quote]

to stalno rade, a uslijedit će im opet čišćenje aska do 6 kn , pa onda do 7 kn

Preočito je zadržavanja cjene na ovom nivou i teško će zadržati pod prisilom ovaj nivo , pitanje trenutka kad će puknuti pritisak na asku

Od većih je agram u udruzi , imaju 25 % vlasništva
[/quote]

Ako je to točno, onda je to jako dobra vijest jer oni su prije prodavali i rušili cijenu pa su sada valjda shvatili da će jedino djelovanjem kroz udrugu zaštiti svoje interese i dionicu lakše vratiti na fer razine iznad 10 kn nego da bez veze mlate po kupnji.
[/quote]

Pa pogledajte top-10

@watson1234
Ma lako ja pogledam top10, pitanje je kakav dokaz imaš da su oni u udruzi? Jer na stranicama Udruge nisam našao podatke o članstvu?

Ignore: KressoM, delux

pogledajte tko je predsjednih udruge i tko mu je zamjenik..

To jest indikativno, ali nije dokaz….Teoretski, možda su oni sami dioničari Belja ili neke druge ex todex kompanije pa su tamo privatno?

Ignore: KressoM, delux


To jest indikativno, ali nije dokaz….

a svatko ima svoje mišljenje koje treba poštovati ,zašto bi agram postavljao svog čovjeka na čelo udruge , i vidi vraga Purko mu slučajno zamjenik..

Bar svi koji trguju na ZSE znaju tko je dvojac na čelu udruge malih dioničara…

Evo, molim, ja ne znam.
Ajde mi objasnite tko je taj dvojac?

La vita e bella!


Evo, molim, ja ne znam.
Ajde mi objasnite tko je taj dvojac?

google čuda radi , ukucate imena i sve vam izbaci , posebno za Purku , već tamo 1999-2000 godine ,od početka kuponske privatizacije u HR , PIFOVA po 1-2 kn , Adrisa po 7-8000 kn , Atlanske plovidbe po 30 kn itd da ne nabrajam …

Purko je poznati ulagač i bivši fond manager. Odlično je da se on bori za prava malih

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/svi-detalji-agrokorovog-ugovora-o-roll-up-kreditu-kako-su-zajmodavci-na-celu-s-knightheadom-dobili-ovlasti-koje-im-jamce-potpunu-kontrolu-nad-procesom/6684828/

Ako je informacija iz ovog izvora točna, imamo još mjesec dana do objave plana restrukturiranja Agrokora.
To će biti cjenovno osjetljiva informacija.
Baš me zanima hoćemo li i nakon toga gledati BLJE na ovoj cjeni.

La vita e bella!


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/svi-detalji-agrokorovog-ugovora-o-roll-up-kreditu-kako-su-zajmodavci-na-celu-s-knightheadom-dobili-ovlasti-koje-im-jamce-potpunu-kontrolu-nad-procesom/6684828/

Ako je informacija iz ovog izvora točna, imamo još mjesec dana do objave plana restrukturiranja Agrokora.
To će biti cjenovno osjetljiva informacija.
Baš me zanima hoćemo li i nakon toga gledati BLJE na ovoj cjeni.


Ovo je i Dalić nagovijestila nedavno

O kojim se razinama ovdje prica, sto je sa onim razinama dok je dionica bila 300 Kn.
Osobno sam mislio kako je to ok.
Sad na ovim razinama mi je preskupo jer moze i nize, u to smo se uvjerili svi zajedno.
Dok je netko spreman prodat nize meni je osobno i ovo previse.

New Report

Close