BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.dionicari-agrokora.hr/

Skrolajte i uživajte u tekstu, manjinski dioničari!

La vita e bella!

@watson1234
ma razumio sam te ja, ali to ne stoji…
br.2 imao je početkom 11 mjeseca 1.090.062 dionice, danas ih ima 938.255! dakle, prodao je preko 150.000 dionica! zar doista misliš da bi taj prodavao ovako na sitno da postoji kupac za cijeli paket? kupac bi mu se javio i otkupio cijeli paket po 6-7 kuna da smatra da mu se isplati kupiti po toj cijeni….
ovako očito dogovor nema i prodaje se po bidu, ali polako da se uspije prodati što više bez naglog rušenja cijene

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

uostalom, bio je nedavno izložen prodajni nalog od 100.000 komada na 6 kn pa je smanjen na 30.000 komada i svejedno ga nitko nije ni pokušao kupiti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

neskidam ništa sa prodaje ,već kupim na bidu i stavim se na prodaju, neka stoji , kad krene val bit će zanimljivo ..

No da ne dužimo bezpotrebno raspravu

Veliki nervozni, zanimljiv komentar.
Moze li itko biti nervozniji od malih, pitam pametne.
Da su veliki nervozni ne bi prodavali, a mali također da nisu ne bi kupovali.
Moje viđenje je takvo kakvog ga vidim, ali nije optimisticno ni malo.
Kad su mali presli velike, nikad pa ni onda.

@Pos
Kako uzivati kad su nakalemili ovaj novi pasos na pocetku o roll up-u?

Pa zar nije roll up ugovor 480 mil eur x 2, a jos nije cijeli niti potrošen.
Pa, ok taj kredit je na rok 15 mjeseci, kamata 3,8%, potpuno prihvatljiva kamata i rok, i za sad je izgledno da ga Agrokor može vratit.
Sve ove priće oko jamstava odnose se za sad na roll up, a što će bit poslje vidjet ćemo (fer nagodba ili osporavanja).


Pa zar nije roll up ugovor 480 mil eur x 2, a jos nije cijeli niti potrošen.
Pa, ok taj kredit je na rok 15 mjeseci, kamata 3,8%, potpuno prihvatljiva kamata i rok, i za sad je izgledno da ga Agrokor može vratit.
Sve ove priće oko jamstava odnose se za sad na roll up, a što će bit poslje vidjet ćemo (fer nagodba ili osporavanja).

problem jamstava o kojem se piše nema veze s rollup-om, to je još od puno ranije….roll up stavio je dodatna jamstva na sve živo i neživo, čak i na žigove

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ima ima. Itekako ima. Meni se cini da je taj roll up sve za#$bo. Da nema ovih navedenih klauzula u tom roll up-u , mozda se moglo pobiti jamstva zbog sveg sto su naveli tamo pod onim tockama na stranicama udruge. Jer tamo jasno pise sta jamstva znace i pod kakvim uvjetima se smiji odn mogu davati. A par ljudi, ne znam kako ih nazvati, svjesno je radilo i dalje radi protiv samih kompanija.


Ima ima. Itekako ima. Meni se cini da je taj roll up sve za#$bo. Da nema ovih navedenih klauzula u tom roll up-u , mozda se moglo pobiti jamstva zbog sveg sto su naveli tamo pod onim tockama na stranicama udruge. Jer tamo jasno pise sta jamstva znace i pod kakvim uvjetima se smiji odn mogu davati. A par ljudi, ne znam kako ih nazvati, svjesno je radilo i dalje radi protiv samih kompanija.

to su sada zapravo dvostruka jamstva! jer imamo ona stara jamstva koja su bila davana dok je upravljao todorić, a ovo sada su nova jamstva koja su data pod ramljakom….kako god, sve je založeno još od ranije, a sada je novim jamstvima dodatno stisnuta omča……zato i kažem da sve ovisi o nagodbi i kako će se oni postaviti prema malim dioničarima tj. hoće li nas nagaziti ili će biti fer prema nama?

p.s. ovaj naziv “lešinarski fondovi” za ove koji imaju roll up jamstva je vjerojatno obična slučajnost 🙂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


http://www.dionicari-agrokora.hr/

Skrolajte i uživajte u tekstu, manjinski dioničari!

Ja se danas uclanio. Bilo bi dobro da se sto vise ljudi uclani i da pokusamo btaniti svoj interes.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

@zorangutan
Nisu samo lešinarski fondovi. 40% drže VTB, ZABA i Erste a uni su tu zbog dobrote, ne samo zbog novaca 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close