BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ agramer
nije mi jasno – nosis AGROKORov logo, a pljujes po firmi iz koncerna. I to onoj u koju se konstantno ulaze, a jos nije odradila rast na burzi. Jel to neka podvojena licnost u pitanju?

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


Ja ću Belje kupiti za koji dan i to za oko….275[smiley2]

Molim da to argumentiraš ako već iznosiš konkretne brojke jer bi i ja volio kupiti po 275 kn. Nažalost realnost je ta da je Belje betonirano između 300 i 320 kn i vrlo su mali izgledi da padne ispod 300 kn.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Quark, stavi ti boolinger da vidimo kako stojimo[smiley2]


Bez obzira što se slažem da će dionica verovatno down, ako je izvješće tako kakvim se prikazuje, opet tu puno stvari ne štima, odnosno to je sve namještanje. Nema logika da BLJE iz kvartala u kvartal radi bolje i bolje.
Kad određeni budu htjeli da ide gore, ići će…

a tko je to iznio informaciju o tome kakvo će biti izvješće za 1Q..koliko ja vidim maliKopac…a tko vjeruje informacijama iznesenim od strane takvih osoba sam si je kriv….
prije GHI za 2006 ljudi su masovno kupovali belje jer se očekivao porast….promet je bio respektabilan i cijena je rasla….nakon što izvješće nije bilo toliko pozitivno koliko se najavljivao i ras nije bio ne znam koliki počeli su ljudi masovno izlaziti i naravno da je cijena u laganom padu…

ali pogledajte podatke promjena stanja za top 10 dioničara u zadnja tri tjedna…..oni su kupili tisuće dionica svi skupa i koliko sam ja vidio nitko nije prodavao…
znači mali ulagači i oni koji su špekulirali sa velikim porastom nakon GFI prodaju a veliku kupuju….. zaključak neka svatko izvede sam za sebe…

p.s.
nemam dionice belja trenutno, tako da mi paše da padne, ali sumnjam da će to biti…jedino u slučaju kriminalno lošeg izvješća u što ne vjerujem…

Da, svi bi voljeli da BELJE od na 500 kn u kratkom vremenu. Pa BELJE se još uvijek razvija kroz razno razna ulaganja. Svaki tjedan čitamo razne članke o tome. To za one nestrpljive očigledno nije dovoljno. Moja poruka njima je rasprodajte i bježite u druge “bolje i sigurnije dionice”, i lovite valove.
Za one malo strpljivije, i ludoj kravi bi bilo jasno da će se tolika ulaganja morati prije ili kasnije prikazati. Čeka nas još i BIH i istok za plasman,i cijela godina je pred nama.
Belje će odraditi rast u to sam 100% siguran!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


@ agramer nije mi jasno – nosis AGROKORov logo, a pljujes po firmi iz koncerna. I to onoj u koju se konstantno ulaze, a jos nije odradila rast na burzi. Jel to neka podvojena licnost u pitanju?

Ne pljujem ja po firmi, neko iznosim gole činjenice. Firma je OK, ulaganja su više nego odlična, ali dionica od spomenutog 24-10-2007 nije dobila na vrijednosti, već samo izgubila. U međuvremenu su druge dionice išle gore, i to je to. Ja jesam patriota i Belje mi je drago, ali ne kada na njemu gubim dok drugdje mogu zaraditi. Kada dođe vrijeme, opet ću ući, ali nedavno sam izašao na 313,00 i u međuvremenu zaradio par tisuća eura na drugoj strani (a nije prošlo niti mjesec dana).
Svi ste vi ovdje preveliki optimisti,a ja mislim da prvenstveno svi smo mi ovdje da na dionici zaradimo, a ne da si “mažemo” oči pričama biti će, biti će, biti će. Slažem se ja da će biti, ali kada??? Dok dođe to biti će, zarada je u drugim dionicama, a na Belje se uvijek stignem ponovno ukrcati kada vlak krene!

bakulaz:

Ja ću Belje kupiti za koji dan i to za oko….275[smiley2]

Molim da to argumentiraš ako već iznosiš konkretne brojke jer bi i ja volio kupiti po 275 kn. Nažalost realnost je ta da je Belje betonirano između 300 i 320 kn i vrlo su mali izgledi da padne ispod 300 kn.


Ja bih to volio ,ma ne zbog zloće …
Jednom je Vorda dobro primjetio da se Belje uvjek složi down nakon izvješća…
Ako ovo izvješće bude dobrano ispod očekivanja,e onda ide na moj prag kupnje…
pretpostavka+želja

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

quark:

bakulaz:

Ja ću Belje kupiti za koji dan i to za oko….275[smiley2]

Molim da to argumentiraš ako već iznosiš konkretne brojke jer bi i ja volio kupiti po 275 kn. Nažalost realnost je ta da je Belje betonirano između 300 i 320 kn i vrlo su mali izgledi da padne ispod 300 kn.

Ja bih to volio ,ma ne zbog zloće …
Jednom je Vorda dobro primjetio da se Belje uvjek složi down nakon izvješća…
Ako ovo izvješće bude dobrano ispod očekivanja,e onda ide na moj prag kupnje…
pretpostavka+želja

Ne vjerujem kolega da će te stići unutra ako izvješće bude lijepo.
Ako izvješće bude dobro, a moglo bi, cijena će otići gore prije nego što većina ovdje bude znala što je u pitanju.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Nema logika da BLJE iz kvartala u kvartal radi bolje i bolje. Kad određeni budu htjeli da ide gore, ići će…

Ispravak netočnog navoda:
Mislio sam da nema logike da BLJE iz Q u Q ne radi bolje i bolje.
Radi se firmi koja je počela od nule. E sad, ove tvrdnje da se unutar koncerna Agrokor pretače iz ovog u ono, stoje, i to je momentalno izvjesna boljka, a u budućnosti može prerasti u prednost.

Belje je u laganom downtrendu zadnjih dana. Booliner se sužava oko 310 kn i ne vjerujem da Belje može više ispod 300 kn. Nakon što se boolinger dovoljno suzi i na prvi pozitivan signal mogli bi opet gore…

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Neviđeni primjer optimizma i čisti dokaz da matematika ipak nije egzaktna nauka!
A koliko je to % U MINUSU u odnosu na stanje od 24-10-2007, kada je BLJE-R-A bilo 345,00???

Pa dajte ljudi konačno priznajte da to više nije ono kaj je bilo prošle godine do 10. mjeseca, da se trenutačno gubi debela lova, jer dok Belje nesigurno leluja, druge dionice lete!!!

Uvaženi kolega, a koliko je to % porasta u malo manje od 2 godine….jako puno vjerujte mi…..nisam toliko dugo na burzi, ali sumnjam da bi se mogli žaliti na veće prinose da ste sve što ste imali polovicom 2005 godine uložili u belje po ispod 50kn…..i kako bi onda gledali na lelujanje i let….

pozdrav

Primjetio sam u mom dućanu da se dobro prodaje Bijelo vino od Belja!Malo smo zaboravili na Kneževe vinograde!
Nije Moralić slučajno s nafte prešao na vino,ima tu fine zarade!Todorić je našao isto računicu,a i mi smo našli računicu,hi,hi,hi[smiley1]

Novac je kisik burze!

New Report

Close