BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

alesar:

BELJE se već duže vrijeme vrti na 300 malo gore malo dolje, mislim da će doći vrijeme za skok kakav smo gledali sa 200 na 300, a sada će sa 300 na 400 …

Uprava je najavila ove godine prihode preko milijardu kuna al to našem tržištu ništa ne znači,očito belje ne izgleda perspektivno.Što raditi sad?ČEKATI i ČEKATI!!!

Čekati naravno.
Strpljenje će se isplatiti i ne prodavati!!!
[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

čini mi se da od Belja jedno vrijeme ništa….citiram manager.hr


Dobit Belja pala je za 14 PUTA u odnosu na 2005. Nasparm 100,4 milijuna, 2006. su zaradili samo 9,6 milijuna. Pao im je i ukupan prihod na 661,5 milijuna što je 19.7 posto MANJE od rezultata prije. Izvješće su poslali Zagrebačkoj burzi, no bez detaljnih objašnjenja ovakvih rezultata poslovanja.

Sve u svemu, čini mi se da će Belje ispod 300 i to osjetno, a tek kad dođu pozitivni rezultati vidimo se opet na vim razinama. Pozdrav svima i eto, ja rasrodao svoju crkavicu. Ali, vratit ću se jednom 🙂

Dok vi pricate, netko vam pokupio BLJE Do 310[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

haha, neki biser drži na prodaji jednu dionicu po 310 …. koji frajer

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Zanimljiv je ovaj topic, svi forumaši su uvjereni da je ovo dobra dionica , međutim ona nikako da poraste.
Čini mi se da su propuštene druge prilike u međuvremenu.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

naravnp P.E kad moderatori dozvole moj prijašnji post, vidjet ćeš rezultate za Belje….poražavajući…..

Ovaj malikopac me podsjeća na jednog, neću reći kojeg, ali vrlo aktivnog forumaša, nešto kao mbaricevic prije.


Zanimljiv je ovaj topic, svi forumaši su uvjereni da je ovo dobra dionica , međutim ona nikako da poraste….

kako ne raste? sada je 14,5% iznad cijene od 31.12., a to je mali pad od 30.03, kada se trzila po 330, sto je 24% rasta od Nove godine.

Dakle, i investitori i spekulanti mogu biti sretni sto je BLJE na trzistu.

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]


Ovaj malikopac me podsjeća na jednog, neću reći kojeg, ali vrlo aktivnog forumaša, nešto kao mbaricevic prije.

hm…ne razumijem foru..valjda oligofrenija nastupa… samo pogledaj stat svoj i moj… nekako mi se čini da si ti puno agilniji 😛


čini mi se da od Belja jedno vrijeme ništa….citiram manager.hr


Dobit Belja pala je za 14 PUTA u odnosu na 2005. Nasparm 100,4 milijuna, 2006. su zaradili samo 9,6 milijuna. Pao im je i ukupan prihod na 661,5 milijuna što je 19.7 posto MANJE od rezultata prije. Izvješće su poslali Zagrebačkoj burzi, no bez detaljnih objašnjenja ovakvih rezultata poslovanja.

Sve u svemu, čini mi se da će Belje ispod 300 i to osjetno, a tek kad dođu pozitivni rezultati vidimo se opet na vim razinama. Pozdrav svima i eto, ja rasrodao svoju crkavicu. Ali, vratit ću se jednom 🙂

i 1Q izvješće će prikazati minus zbog ulaganja…. da li vrijedi kupiti ovu dionicu i čekati prinos 3 godine? I don’t think so.


čini mi se da od Belja jedno vrijeme ništa….citiram manager.hr ” Dobit Belja pala je za 14 PUTA u odnosu na 2005. Nasparm 100,4 milijuna, 2006. su zaradili samo 9,6 milijuna. Pao im je i ukupan prihod na 661,5 milijuna što je 19.7 posto MANJE od rezultata prije. Izvješće su poslali Zagrebačkoj burzi, no bez detaljnih objašnjenja ovakvih rezultata poslovanja. ” Sve u svemu, čini mi se da će Belje ispod 300 i to osjetno, a tek kad dođu pozitivni rezultati vidimo se opet na vim razinama. Pozdrav svima i eto, ja rasrodao svoju crkavicu. Ali, vratit ću se jednom 🙂

Ovo je potrebno objašnjavati samo onima koji su na burzi od jučer te novinarima početnicima.

Ove dvije godine nikako se ne mogu uspoređivati. U 2005. g došlo je otpisa duga od strane države te je na taj način uprihodovano cca 350M kn. Tog prihoda u 2006. godini nije bilo. Izgleda da neki jako brzo zaboravljaju.

Pozdrav

a mozda ti novinari i nisu pocetnici… cijena belja je ocigledno pod kontrolom.

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

New Report

Close