BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@noviulagac

u ovom trenutku indikativna cijena je na 9,50 kn

Nema šanse, prošlo bi da je dražba bila u 10 sati, sada više ne, ali neka se trguje, ma neka bude i 20.

Ljudi, pomaknite prodaju na više cijene, ima zainteresiranih po puno višim cijenama, zašto prodavati po nižim kad je potražnja na višim isto velika 🙂 Ili neki očito ne žele više zaraditi.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

@fedor19
Pa ne kažem ja da će proći po 9,50 kn nego da je trenutno takvo stanje. U pravilu se nalozi počnu nadmetati i preskakati par minuta prije 13 sati pa tko ulovi-ulovi 😉
p.s. iznad 10 kn je na kupnji preko 10.000 komada pa ćemo vidjeti dokle će potegnuti

Ignore: KressoM, delux

@novi ulagač

sve 5, bez ljutnje ali ne shvaćam kako ne vidiš po kojoj će se otvoriti.. na kojoj si kući?

使用を信頼し、あなた自身の能力の



@fedor19

Pa ne kažem ja da će proći po 9,50 kn nego da je trenutno takvo stanje. U pravilu se nalozi počnu nadmetati i preskakati par minuta prije 13 sati pa tko ulovi-ulovi 😉

Sve jasno, nisam ni rekao da ti to tvrdiš, samo komentiram trenutnu cijenu. Osim Leda sav ostali Todex ima još veći rizik dok ne krene redovno trgovanje, u biti se sve ravna prema kretanju Lede.

At this moment:

Indikativna se digla na 10 kn

Ignore: KressoM, delux


Indikativna se digla na 10 kn

Brutalno!

Ako ovko ostane proći će oko 35.000 komada.

🙂

Šteta da ovaj tjedan ne traje 10 dana! 🙂

La vita e bella!



Indikativna se digla na 10 kn

Brutalno!

Ako ovko ostane proći će oko 35.000 komada.

🙂

Šteta da ovaj tjedan ne traje 10 dana! 🙂

[/quote]
cijena kada je blokirano trgovanje!!!
dakle svaka cast

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

19,01 kn se nudi.

Sudeći po žestokoj kupnji, već danas će biti preko 400.000 kuna prometa, što znači da idući pon. belje ulazi u redovno trgovanje!

Ignore: KressoM, delux

Sad nalozi s kupnje pokirvaju na slijepo naloge s prodaje jer se na burzi vidi samo top20. A najvisa prodaja koja se vidi na burzi je 9,50. A za sad bi moglo sve proci na 10.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close