BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena hrane u svijetu raste. Čak.toliko da proizvodi inflaciju. Hrana je veliki resurs u Hrvatskoj sa nevjerojatnim potencijalom. Belje je moja velika uzdanica. Od svih A. dionica izabrao sam Belje kao dugoročno najbolju. Rizik postoji i nije mali, vidjet ćemo. U preslagivanju se nadam najboljem. Očekujem daljnji rast.


Cijena hrane u svijetu raste. Čak.toliko da proizvodi inflaciju. Hrana je veliki resurs u Hrvatskoj sa nevjerojatnim potencijalom. Belje je moja velika uzdanica. Od svih A. dionica izabrao sam Belje kao dugoročno najbolju. Rizik postoji i nije mali, vidjet ćemo. U preslagivanju se nadam najboljem. Očekujem daljnji rast.

Morala bi rast i dalje,kada pogledate koja je svjetska matrica proizvodnje hrane proizvodi se uglavnom loše uz konstantan pritisak cijena prema dolje što je zapravo nemoguće bez gubitka kvalitete tako se zapravo i došlo do ove raznie kvalitete odnodno nekvalitete hrane. S druge strane ljudi su postali osvješteni o tehnologiji proizvodnje i traže bitno bolju tehnologiju. Mislim da je baš tu šansa za firmu tipa Belje. Čini mi se da ljudi nisu niti svjesni što sve Belje nudi kroz vlastitu proizvodnju i usluge pa nije zgorega malo pogledat pri dnu stranice

http://www.belje.hr/



Zbog uravnotežene je pala. I to samo zbog dvojice prodavača kojih danas više nije bilo.

Mislim da je pravo pitanje zašto su ta dvojica prodavača (20000 + 13000 kom) u petak prodavali doslovno "pod svaku cijenu" (na kraju ispalo 2,47)……ako su se mogli istresti i po 4-5kn?
Ovo ipak nije VDKT, koji je već u stečaju, odlazi za koji tjedan u povijest (njuskalo) i realno, pitanje je vrijedi li i tu 1kn po koliko je rasprodan……
[/quote]
BELJE bi isto proslo da nema privremenih mjera i “LEX AGROKOR”!
Ako se dokapitalizira i “skinu jamstva”,firma ce konacno imati uvjete za zdrav razvoj.
Naravno,u pocetku ce se vjerovatno izdati velik broj novih dionica i cijena ce pasti,ali dugorocno bi bilo razloga za optimizam!



Zbog uravnotežene je pala. I to samo zbog dvojice prodavača kojih danas više nije bilo.

Mislim da je pravo pitanje zašto su ta dvojica prodavača (20000 + 13000 kom) u petak prodavali doslovno "pod svaku cijenu" (na kraju ispalo 2,47)……ako su se mogli istresti i po 4-5kn?
Ovo ipak nije VDKT, koji je već u stečaju, odlazi za koji tjedan u povijest (njuskalo) i realno, pitanje je vrijedi li i tu 1kn po koliko je rasprodan……
[/quote]

htjeli stvoriti psihozu ,ali bez uspijeha , a ipak im ostaje mogućnost da kupe izgubljene količine danas do 8-9 kn a tokom sutrašnjeg dana po 10–11 kn..

LEDO je fino potegnuo, na +70% je, moglo bi biti vatreno danas u 13 sati i na LEDU 😉

Ignore: KressoM, delux

Kupio u petak, prodao jučer. Sada se čini prerano. Ipak, košarica beljskih proizvoda će se meziti ovoga vikenda. Sretno svima.. 🙂

nije sve tako crno

evo ludila i na BLJE: nalozi po preko 10 kn
znam da će ići dražba uravnoteženja pa će cijena transakcijska biti manja, ali ipak…
ljudi oprez, učite na LEDOu

ova igra se zove “napucaj ga sad, napucaj ga sad “…. 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Strasno!

Po koliko bi trebale proci transakcije?

@noviulagac
u ovom trenutku indikativna cijena je na 9,50 kn

Ignore: KressoM, delux

Pa piše ti. Novi ulagač a nick iz 2009.. jel tako teško naučiti čitati brojeve na ekranu.

ili nisi online, ako nisi sorry.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close