BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesu me bogami izmorili s ovim promjenama u nalozima.
Te ga stavi, pa ga povuće, pa onda opet.
Pa tako skoro 15 minuta.
Uglavnom, prošlo mi je više od pola naloga.
Sutra nastavak! 🙂

La vita e bella!



čini se da ima puno više onih koji bi htjeli imati ovu dionicu nego onih koji bi se htjeli riješiti…..

Naravno, BV je 29 kn, dobit za zadnji objavljen kvartal je 27 mil.kuna. Ovdje je jedini upitnik kad i kako će se sklopiti nagodba, a bude li sve prema očekivanjima, Belje nema što raditi ispod 10 kn.
[/quote]

Točno , ako se nastave ovi prometi -do petka bi mogli biti na 10 + kn
i treba preći u normalni režim trgovanja


Jesu me bogami izmorili s ovim promjenama u nalozima.
Te ga stavi, pa ga povuće, pa onda opet.
Pa tako skoro 15 minuta.
Uglavnom, prošlo mi je više od pola naloga.
Sutra nastavak! 🙂

ne kužim zašto je to problem kod prodaje…staviš maksimalno ispod cijene uravnoteženja koja raste i ne brineš više. Mene to nije izmorilo, naprotiv (zarada 245%) realizirano 80%, pitanje samo koliki će biti porez na kraju godine?
sutra opet kupujem jednu od perjanica, još ne znam koju…biti će tu još svašta, ovo je teže nego sa brodarima, oni su kamilica prema todex otrovima.


Nisam dioničar Belja ali ću svakako postati nakon ovakvog raspleta. Firma strava,veseli me što je Ramljak potvrdio da očekuju ogromnu dobit kroz koju godinu. Pa koliko je tamo novaca uloženo,šta je sve napravljeno i koje proizvode ima bilo bi to i zasluženo…

E da sam poslušo ovog lika gore pa u petak dokupio…

Kako vi trgujete Beljem ? Ne kužim …

Vidim, krenula je bol u prsima kod vječitijh pesimista zbog razvoja događaja i kretanja cijene, a što se očituje u ocjenama koje dobivaju oni koji imaju dionice i koji su, zamislite, bili na strani kupnje u petak!

Znam, nije im lako.

Sada nas čeka još jedan red dramatičnih postova o riziku i dugovima.
O nulovanju vrijednosti kompanija u sastavu Agrokora kao i neizostavna priča o jamstvima.

Bol će kod njih biti sve jača kako se bliži dan vjerovničkog dogovora.

Ali svatko stvara vlastiti svijet stvarnosti prema osobnim preferencijama.
Gdje ćeš poštenije!

La vita e bella!

Belje i Vupik……puno bolji poslovni rezultati od LEDA…a ovdje niti približna kupnja/prodaja – kao na Ledu..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@rakam

Kod prodaje to nije problem, ali kod kupnje je.
A ja sam na strani kupnje. 🙂

La vita e bella!


Vidim, krenula je bol u prsima kod vječitijh pesimista zbog razvoja događaja i kretanja cijene, a što se očituje u ocjenama koje dobivaju oni koji imaju dionice i koji su, zamislite, bili na strani kupnje u petak!

Znam, nije im lako.

Sada nas čeka još jedan red dramatičnih postova o riziku i dugovima.
O nulovanju vrijednosti kompanija u sastavu Agrokora kao i neizostavna priča o jamstvima.

Bol će kod njih biti sve jača kako se bliži dan vjerovničkog dogovora.

Ali svatko stvara vlastiti svijet stvarnosti prema osobnim preferencijama.
Gdje ćeš poštenije!

Upravo tako, nego jesi primijetio kako su odjednom ušutjeli i nestali crni drukeri? Muk i tišina, zavukli su se u neku rupu i grizu nokte od muke kad vide ovakve oporavke cijena dionica! :-))

Ignore: KressoM, delux

Samo da se javno zna u petak je CERP prodao 700 dionica Belja. Znači za ministra Marića ( oko sokolovo) ovog iz ministarstva državne imovine ne prst dole nego tragedija

@bbkk000

Vidim da ne kužiš kako CERP funkcionira.
CERP je u petak OTPUSTIO 700 komada dionica, ali to ne znači da ih je PRODAO na burzi.
Mogao ih je temeljem ugovora, nekom branitelju ili radniku ili bilo kome tko je stekao uvijete, prebaciti na njegov račun u SKDD-u.

Dakle, treba biti oprezan pri brzom zaključivanju.

La vita e bella!


Belje i Vupik……puno bolji poslovni rezultati od LEDA…a ovdje niti približna kupnja/prodaja – kao na Ledu..

strpljenje još nekoliko dana – dok ne uđe u redovni režim trgovanja.

New Report

Close