BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cini mi se jako dobra ova aktivnost od KBZ-a. Cisto da se jednom mogucom tuzbom napravi protuteza sberbanku da vide da mozda mogu i izgubiti ta jamstva pa da ih se lakse ugura da udju samo u agrokorovo vlasnistvo.
A i cisto informacije radi. Do sad mali dionicari su bili ko posrani. Nit nas ko obavijestava nit spominje. U javnom prostoru se malo ili nimalo spominje sudbina malih dionicara (neki dan u otvorenom bilo jedini put sta sam ja imao prilike cuti).

Kazu "nakon detaljnog konzultiranja ZTD-a…".. E sad 2 pravnika 3 misljenja. Al znakovito je da su neke pravne konzultacije ipak napravili i mozda nada postoji.

Ne kuzim? Kakva je razlika izmedju malih i velikih dionicara?
I sto bi trebalo posebno debatirati o sudbini malih dionicara? Oni su uglavnom sami odabrali da budu dio Agrokora. Pa zar se nije pisalo da ulaganjem u Belje i Vupik ulažete zajedno s Todorićem. Bili ste i ostali uz njega dok je cijena rasla i sve bilo naj-haj, a i sad ste uz njega dok se sustav raspada. E to ja zovem slijepom vjernošću.


Ne kuzim? Kakva je razlika izmedju malih i velikih dionicara?

Skuzit ces kad te veliki sodomizira.


Ja bih nekim ljudima zabranio da investiraju na burzi. Dekretom ili zakonom. Ti bi sigurno bio jedan od njih.

Kaj se mene tice ti mozes trgovat na burzi. Samo spemiranje iz dana u dan bi ti zabranio.



Ne kuzim? Kakva je razlika izmedju malih i velikih dionicara?

Skuzit ces kad te veliki sodomizira.
[/quote]

Ovo je jedan od najboljih odgovora ikad.


Ne kuzim? Kakva je razlika izmedju malih i velikih dionicara?
I sto bi trebalo posebno debatirati o sudbini malih dionicara? Oni su uglavnom sami odabrali da budu dio Agrokora. Pa zar se nije pisalo da ulaganjem u Belje i Vupik ulažete zajedno s Todorićem. Bili ste i ostali uz njega dok je cijena rasla i sve bilo naj-haj, a i sad ste uz njega dok se sustav raspada. E to ja zovem slijepom vjernošću.

Bolje da nisi prosirivao tezu jer sad je ispalo jos stupidnije.


Ja barem ne przim lovu poput tebe. Koliko si izgubio na Belju?

Kupovao neki dan DDJH po kojoj cijeni?

To moraš ili sebe jako mrziti ili biti retardiran pa tako paliti novce. Sorry.

Kolegice, gubitak je velik ako vas bas zanima. Ali necu gubit obraz spemanjem, drukanjem, pesimizmom, sracknjem po temama i dionicama koje nemam i ne namjeravam kupit,

Inace da znas za svoju daljnu racunicu, ddjh prosjek 38, belje 50…
Sad valjda mogu ocekivat oplakivanje moje sudbine kako ovdje lajes zbog drugih jel?

A gle, i spavači su se probudili.
Dunlop, ttomo – uspavani profili za posebne prilike.

Vauvau – pas koji laje na Mjesec, kao i uvijek.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


A gle, i spavači su se probudili.
Dunlop, ttomo – uspavani profili za posebne prilike.

kolega, imam 130 postova u zadnjih mjesec dana. Od kud sam se ja to probudio?
Smanji teorije zavjere.


kolega, imam 130 postova u zadnjih mjesec dana. Od kud sam se ja to probudio?
Smanji teorije zavjere.

Istina, sry, možda si promijenio avatar pa te nisam prepoznao.

Ali i dalje stoji da je Vau vau 100% pogođen nick za osobu koja piše iza njega.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Istina, sry, možda si promijenio avatar pa te nisam prepoznao.

Jesam , pred cca 6g :)..

a bome i neznam cemu bi meni ili bilo kome drugom koristio drugi nick. Jel vladao optimizam ovdje na veliko za cijeli todex juce. Danas roknulo i po 80%

A sto dionicari Belje očekuju od svojih postojećih dionica?

Sve ovisi o jamstvima Agrokoru…Ako ih priznaju , onda je cirkus, ako ne-.onda je tužba vjerovnika
stoljeća- na vidiku…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close